לימודי תואר שני באוניברסיטת בר אילן

אוניברסיטת בר אילן השוכנת מול שכונת רמת אילן, נוסדה בשנת 1955 ושייכת מבחינה מוניציפאלית לעיר רמת גן. האוניברסיטה היא השנייה בגודלה בישראל (אחרי אוניברסיטת תל אביב) ולומדים בה מדי שנה למעלה מ- 25,000 סטודנטים במגוון תחומי לימוד לתואר ראשון, תואר שני ותואר שלישי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני באוניברסיטת בר אילן

כמה מילים על אוניברסיטת בר אילן

לאוניברסיטה זו אופי מיוחד מכיוון שיש לה צביון דתי ולומדים בה בצוותא דתיים וחילוניים מכל המגזרים. אוניברסיטת בר אילן רואה בעקרונות הדת היהודית, עקרונות חשובים ולכן כל סטודנט לתואר ראשון מחויב לעשות גם קורס או שנים ביהדות. אין ספק כי המדובר באחת מהאוניברסיטאות המובילות והאיכותיות בישראל.

אילו תארים שניים ניתן ללמוד באוניברסיטת בר אילן?

בכל פקולטה ישנם מסלולי לימוד רבים לתואר ראשון ולתואר שני. המסלולים לקראת התואר השני באוניברסיטה זו הם בין היתר:

 

תחום מדעי החברה והחינוך - חינוך, מדע המדינה, מידענות, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, משפטים, משפטים לרואי חשבון, תורה שבעל פה, תלמוד, תנ"ך , תולדות ישראל ועוד.

 

תחום מדעי החיים והמדעים המדויקים - ביוטכנולוגיה, גיאוגרפיה, כימיה, מדעי החיים, מדעי המחשב, פיזיקה ועוד, בתחום מדעי הרוח - היסטוריה, היסטוריה של המזרח התיכון, לשון עברית, מוסיקה, ספרות, פילוסופיה, תרפיה במוסיקה ועוד, בתחום הניהול - כלכלה, מנהל עסקים, מימון ובנקאות ועוד.

תנאי קבלה ושכר לימוד

תנאי הקבלה למסלולים השונים באוניברסיטת בר אילן משתנים מדי שנה ונקבעים בהתאם להיצע ולביקוש של המסלולים. בדרך כלל, כמו ברוב התארים השניים, יש צורך בהצגת תואר ראשון בתחום דומה או קרוב לתחום של התואר השני, עם ממוצע של לפחות 80.

 

במקצועות מסוימים יש צורך בראיון קבלה, בהצגת תיק עבודות או בניסיון ממשי בעבודה. כאשר התואר השני הוא בתחום שונה מאשר התואר הראשון יש צורך בדרך כלל בלא מעט קורסי השלמה (תהליך זה של השלמת קורסים יכול להמשך גם שנה ואף יותר).

 

תואר שני באוניברסיטת בר אילן נמשך בדרך כלל כשנתיים, אך בחלק מהמקרים ניתן לפרוש את התואר גם על פני תקופה ארוכה יותר. שכר הלימוד באוניברסיטת בר אילן הוא אוניברסיטאי, וניתן להיעזר במלגות לימוד רבות ומגוונות.

אז מדוע כדאי לי ללמוד לתואר שני באוניברסיטת בר אילן?

כל מי שרוצה ללמוד באוניברסיטה איכותית, מגוונות ובעלת מוניטין הנמצאת במרכז הארץ - לימודי תואר שני באוניברסיטת בר אילן הם הלימודים בשבילו. הצביון הדתי של האוניברסיטה מושך אליו דתיים וחילוניים כאחד והרמה הגבוהה של המרצים הפכו לשם דבר באוניברסיטה זו.

 

גם תכניות הלימוד המרתקות שחלקן ייחודיות לבר אילן מושכות מדי שנה סטודנטים רבים. אם אתם מחפשים אוניברסיטה איכותית עם קשר לדת היהודית, אנשי מדע ואקדמיה האמונים על מסורת ישראל ועם מסלולי תואר שני מרתקים וייחודיים - תואר שני באוניברסיטת בר אילן יכול להתאים לכם במיוחד.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת בר אילן
פורום ייעוץ לימודים
איך לבדוק ממוצע ציונים ללא פסיכומטרי?
יצחק
ללא תגובה
ערך תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בתחום ההייטק
אודל
ללא תגובה
הוספת קורס בפסיכולוגיה רפואית לתואר דו חוגי כלכלה וניהול
מיסי
ללא תגובה
הוצאת תעודת 12 שנות לימוד מבית הספר
מאיה
ללא תגובה
ערעור על ציון בחינה פסיכומטרית
עאדל אבו עומר
1 תגובות
היכן ניתן לעשות תואר ראשון באנגלית בלשנות?
כדיגה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס באומנות?
בת שבע
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp