רוצה פרטים על תנאי קבלה ללוגיסטיקה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה - לימודי לוגיסטיקה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה ללוגיסטיקה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לתואר בלוגיסטיקה

 

לוגיסטיקה הוא תחום צעיר יחסית באקדמיה, אך אין ספק כי מדובר בתואר שיש בו תועלת רבה עבור המשתתפים. ידע בתורת הלוגיסטיקה דרוש בכל ארגון גדול המבקש להתנהל ביעילות ולהוציא לפועל תכניות לשיפור ביצועים. בוגרי לימודים בלוגיסטיקה משתלבים במגוון ענפים במשק ומביאים עמם הבנה ייחודית בנושאים כמו טכנולוגיה, שיווק, תעשייה ותעבורה.


להלן מוצגים תנאי הקבלה לתואר ראשון בלוגיסטיקה במוסדות הלימוד השונים. לתשומת לבך, נכונותם המידע עלולה להשתנות מעת לעת:


המכללה האקדמית ספיר 


מועמדים מתאימים ללימודי לוגיסטיקה במכללה הם אנשים בעלי תעודה בגרות מלאה, עם ממוצע ציונים 80 ומעלה. בפרט, עליהם להשיג ציון של לפחות 65 ב - 4 יחידות לימוד במתמטיקה. כמו כן, על המועמדים לגשת למבחן אמי"ר או לבחינה הפסיכומטרית, כדי לקבל סיווג אנגלית לפני תחילת שנת הלימודים.

 

במקרים מסוימים, ניתנת אפשרות גם למועמדים שאינם עומדים בתנאי הסף הללו להתחיל את לימודיהם במחלקה ללוגיסטיקה, וזאת בהתאם לשיקול דעתה של וועדת הקבלה של המכללה. בין היתר, מועמדים שגילם עולה על 30 יכולים להתקבל ללימודים בספיר ללא תעודת בגרות, בתנאי שייקחו חלק במכינת 30+; ונרשמים שהבגרות שלהם במתמטיקה היא בהיקף של שלוש יחידות לימוד בלבד, יצטרכו ללמוד קורס מקדים במתמטיקה כתנאי לקבלתם למסלול. 

 

מועמדים שהם בעלי דיפלומת לימודי הנדסאי תעשייה וניהול מקבלים פטור בסף של עד 30 נק"ז. בוגרים של לימודי הנדסאים שברשותם דיפלומה בתחום אחר, יכולים לקבל פטור של עד 21 נק"ז, לפי המקצועות הרלבנטיים שנלמדים. תוקף דיפלומת ההנדסאי עד 6 שנים אקדמיות, או לפי קביעת המל"ג המשתנה מעת לעת.

 

אוניברסיטת בר אילן 


באוניברסיטת בר אילן הלימודים לתואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה מתקיימים במתכונת מורחבת, במסגרת המקנה ידע רב גם בניהול התפעול וביישומי מערכות מידע לוגיסטיות. הקבלה ללימודים מתבססת על שקלול של ממוצע ציוני הבגרות ושל הציון הפסיכומטרי. הציון המשוקלל האחרון שפורסם על ידי האוניברסיטה ככזה המאפשר קבלה לתכנית הוא 61. מועמדים שציוני הבגרות שלהם אינם מאפשרים עמידה בתנאי הקבלה, יכולים להירשם למכינה קדם אקדמית המוצעת במסגרת החוג לניהול של האונבירסיטה ולשפר את סיכוייהם.

 

HIT מכון טכנולוגי חולון 

 

כדי להתקבל ללימודי ניהול טכנולוגי עם התמחות בלוגיסטיקה לתואר ראשון ב - HIT, יש להציג תעודת בגרות או זכאות לבגרות וכן לקבל ציון 550 לפחות בפסיכומטרי. עם זאת, תיתכן קבלה מועמדים ללא ציון פסיכומטרי במקרים הבאים: המועמד הוא הנדסאי עם ממוצע 80 לפחות בבחינות החיצוניות של מה"ט; המועמד בעל ציון בגרות משוקלל של 102 או יותר; או שגילו עולה על 30.

 

כל המועמדים נדרשים להשיג ציון 70 לפחות בבגרות במתמטיקה בהיקף של 5 יחידות לימוד, או ציון 80 בבגרות של 4 יחידות לימוד. מועמדים שאינם מקיימים תנאי זה, יצטרכו לקחת חלק במכינה קדם אקדמית ולהוציא ציון 80 לכל הפחות במבחן המסכם. בנוסף, מועמדים שאין להם בגרות בפיזיקה, יידרשו ללמוד בקורס פיזיקה בסיסית לפני שמתחילה שנת הלימודים.

 

האקדמית גליל מערבי

 

ללימודי לוגיסטיקה באקדמית גליל מערבי יכולים להתקבל ללימודים מועמדים בעלי ממוצע בגרויות של לפחות 85 שברשותם פסיכומטרי 520 ומעלה. לחלופין, בעלי ציון 85 ומעלה במכינה קדם אקדמית או מכינה 30+ שלהם ציון 520 בפסיכומטרי יכולים להתקבל. כל המועמדים נדרשים להציג בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד ציון 60 ומעלה וגם בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 60 ומעלה.

 

כמו כן, קיימים גם מסלולי קבלה ללימודי לוגיסטיקה ללא פסיכומטרי - כך למשל, מועמדים שברשותם ניסיון ניהולי, ניסיון פיננסי או ניסיון כלכלי של לפחות שלוש שנים יכולים להגיש מועמדות גם ללא עמידה בפסיכומטרי, מידת ההתאמה נבחנת על ידי ועדת קבלה.

 

לבירור מדויק של סיכויי הקבלה עליכם לפנות באופן ספציפי אל מדור הרישום והקבלה במוסד הלימודים. לעיתים ניתנות הקלות על רקע נתונים אישיים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה ללוגיסטיקה?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה ללוגיסטיקה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד תנאי קבלה ללוגיסטיקה

חוות דעת של סטודנטים: תנאי קבלה

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 2.5 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp