רוצה פרטים על תואר ראשון בגרמנית?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון בגרמנית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר ראשון בגרמנית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי גרמנית לתואר ראשון

 

מעוניינים לקרוא את כתביהם של מרקס וניטשה בשפת המקור? רוצים לעבוד בתור כתבים ועיתונאים בדסק הגרמני באתרי האינטרנט השונים? פוזלים לקריירה מרתקת במשרד החוץ? ייתכן ולימודי גרמנית הם הבחירה המושלמת עבורכם. גרמניה הפכה בשנים האחרונות לאחת מהמעצמות האירופיות המובילות בתחומי הכלכלה והתרבות.

 

מדובר במדינה אשר שומרת על יציבותה הכלכלית ומשפיעה רבות על המסחר באירופה ובעולם. כמו כן, גרמניה מנהלת קשרים ענפים עם ישראל, הן מבחינה הפוליטית והן מהבחינה הכלכלית והעסקית. אי לכך, לימודי תואר ראשון בגרמנית הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים יותר ויותר. יש לציין כי ידע בגרמנית מעניק, על פי רוב, יכולות הבנה בשפות מקבילות כגון שוויצרית, הולנדית וכדומה.

 

 

גרמנית נחשבת לאחת השפות המדוברות ביותר באיחוד האירופי. היא שייכת לשפות הגרמאניות והיא השפה הרשמית במדינות רבות כמו: גרמניה, שווייץ, לוקסמבורג, אוסטריה, ליכטנשטיין ואף בצפון ודרום אמריקה. בנוסף לכך, מחקרים רבים מראים כי השפה הגרמנית היא גם השפה השמישה ביותר ברשת האינטרנט, לאחר השפה האנגלית ולא בכדי אנשים רבים כיום מבקשים ללמוד את השפה הגרמנית ברמות שליטה שונות.

 

מה לומדים?

 

לימודי השפה הגרמנית מוצעים אמנם במסגרת קורסים שונים המתקיימים בבתי ספר לשפות, אך מי שחפץ לרכוש ידע ושליטה מעמיקה בשפה ובתרבותה בוחר לרוב להרשם ללימודים אקדמיים בתחום. לימודי תואר ראשון בגרמנית מספקים לסטודנטים ידע עיוני ומעשי בשפה הגרמנית ומפגישים אותם עם התרבות הגרמנית ועם זרמים שונים בספרות הגרמנית לאורך השנים.

 

לימודי תואר ראשון בגרמנית אינם לימודי שפה כפשוטם. מדובר בתוכנית לימודים הכוללת מבט רחב ומעמיק על התרבות הגרמנית. תוך כדי לימוד השפה, נחשפים הסטודנטים לטקסטים גרמנים מרתקים וזוכים לקרוא כתבים אלו בשפת כותביהם.

 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בגרמנית מקיפה תחומי דעת רבים ובהם:

 

  • סופרים גרמניים
  • הגות ופילוסופיה גרמנית
  • פילוסופיה צרפתית
  • יסודות השפה הגרמנית
  • ספרות יהודית-גרמנית
  • התיאוריה של הספרות
  • שיטות מחקר בחקר הספרות
  • התרבות בהיסטוריה היהודית
  • תולדות הספרות הגרמנית והאוסטרית
  • ועוד...

 

קהל יעד

 

לימודי גרמנית לתואר ראשון מיועדים לסטודנטים המעוניינים לזכות בשפה נוספת תוך פתיחת חלון לתרבות מרתקת. העמידה בתנאי הקבלה לתואר ראשון בגרמנית איננה דורשת ידע מוקדם בשפה. הלימודים כוללים את לימוד השפה, החל מהבסיס הראשוני ביותר וכלה בקריאת טקסטים ספרותיים.

 

לימודים אלו פונים לסטודנטים השואפים להרחיב את אופקיהם בתחום השפות. לימודים אלו מומלצים לבעלי כישרון לשפות או בעלי עניין בתרבות האירופית. מיותר לציין כי לימודי גרמנית פותחים עבור הבוגרים צוהר אמיתי ליצירות אומנותיות ותרבות עשירה ביותר בשפת המקור.

 

 

תנאי הקבלה

 

תואר ראשון בגרמנית באוניברסיטה הינו חלק מהפקולטה למדעי הרוח. תנאי הקבלה לפקולטה למדעי הרוח זו אינם מן הגבוהים במוסד. עם זאת, הקבלה לתואר ראשון בגרמנית מותנית במבחן מיון מדורי ופגישת ייעוץ עם יועץ המדור. לאחר מבחן וראיון, ישובץ התלמיד, בהתאם לידיעותיו בשפה הגרמנית, באחד מהמסלולים במחלקה.

 

בעלי ידע בגרמנית יוכלו, בהתאם לציוניהם במבחן המיון, ללמוד באופן ישיר לתואר ראשון בספרות גרמנית. תלמידים ללא ידע מוקדם בגרמנית ישובצו למסלול המורחב במסגרתו יהיו הלימודים בשנה הראשונה אינטנסיביים יותר ובשנים הבאות יחשפו הסטודנטים ליצירה הגרמנית ולניתוח טקסטים ספרותיים בשפה זו.

 

מסלולי הלימוד

 

תואר ראשון בגרמנית באוניברסיטה הינו חלק מהפקולטה למדעי הרוח. תנאי הקבלה לפקולטה למדעי הרוח אינם מן הגבוהים במוסד. עם זאת, הקבלה לתואר ראשון בגרמנית מותנית במבחן מיון מדורי ופגישת ייעוץ עם יועץ המדור. לאחר מבחן וראיון, ישובץ התלמיד, בהתאם לידיעותיו בשפה הגרמנית, באחד מהמסלולים במחלקה.

 

מוסדות הלימוד מציעים מסלול לימודים מיוחד לסטודנטים שאינם מחזיקים ברקע קודם בשפה הגרמנית או לסטודנטים בעלי ידיעות מוגבלות בשפה. מסלול זה נבנה בהתאם לתוצאות מבחן המיון החוגי. לעומת זאת, מועמדים בעלי ידיעות טובות בשפה יוכלו להשתלב בתכנית הלימודים הרגילה לתואר ראשון בגרמנית.

 

מסלולי הלימוד לתואר הראשון בגרמנית מוצעים במסגרת לימודי חוג ראשי או במסגרת חוג משני.

 

לימודים בגרמניה

 

אחד היתרונות המשמעותיים של הלימודים לתואר ראשון בגרמנית הינו כי מדובר בתואר ייחודי המאפשר שילוב של לימודים במדינת המקור - גרמניה. החוג ללימודי השפה הגרמנית מזמין מדי שנה את תלמידיו לנסוע לגרמניה לסמסטר או שניים בכדי להביא לשיפור הידע בשפה. תלמידים מצטיינים בתוכנית יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני והשלישי בחו"ל. מיותר לציין כי מדובר בחוויה חד פעמית וייחודית.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי שפות, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

לימודי גרמנית לתואר ראשון מעניקים לבוגר שליטה גבוהה בשפה הגרמנית. אי לכך, בתום הלימודים יכולים הסטודנטים להשתלב במגוון תחומים הדורשים ידע בגרמנית. בין תחומים אלו ניתן למנות משרדים ממשלתיים, גורמים עסקיים וכדומה. כמו כן, בוגרים רבים משתלבים בתפקידים בענפים כגון תרגום, שכתוב, כתיבה ועוד.

 

לימודי גרמנית כתואר ראשון מאפשרים כמובן גם פנייה ללימודי המשך. הבוגרים יכולים להשתלב ברמה גבוהה גם במוסדות להשכלה גבוהה באירופה.

 

בנוסף, ישנם תפקידים רבים במשק הדורשים מהמועמדים ידע בשפה נוספת שאיננה עברית או אנגלית. שפה זו יכולה להיות המפתח להצלחה בתעשייה. מיותר לציין כי ידע בגרמנית איננו דבר הנרכש בקלות בקרב האוכלוסייה הרחבה. אי לכך, ידיעת השפה הגרמנית ברמה גבוהה מעניקה לבוגר האוניברסיטה יתרונות משמעותיים על פני מועמדים מקבילים.

 

כמובן שלימודי גרמנית פותחים את הרוח והנפש ומאפשרים לצלול לעולם תרבותי מרתק תוך קריאת טקסטים תקשורתיים בשפת המקור. באוניברסיטה העברית בירושלים פועלת תוכנית לימודים לתואר שני בגרמנית, לכל המעוניין. תנאי קבלה לתואר מוסמך בגרמנית הינו תואר ראשון בשפה זו.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר ראשון בגרמנית?

רוצה לדעת יותר על תואר ראשון בגרמנית?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד תואר ראשון בגרמנית

חוות דעת של סטודנטים: מדעי הרוח

התקבלו 239 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp