רוצה פרטים על אנימציה לתואר?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי תואר ראשון באנימציה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על אנימציה לתואר? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי אנימציה לתואר ראשון

 

לברוא עולמות

 

אנימציה, או בעברית – הנפשה, היא ענף העוסק באפיון תנועה ובהכנסת "חיים" בגופים מצוירים, על מסך. התחום התפתח במהלך השנים מהאנימציה הקלסית דוגמת וולט דיסני, ועד לימינו אנו שבהם האנימציה נעשית, רובה ככולה, באמצעות המחשב ושימושיו השונים ובאמצעות תוכנות המיועדות לכך. באנימציה הקלסית, רק כדי לסבר את האוזן למי שצעיר מכדי לזכור או לדעת, צוירו הדמויות וכל המרכיבים האחרים בסרט באופן ידני ועברו תהליך של "פנקס קסם" – תהליך סיזיפי שבו בעצם יש לצייר כל מהלך וכל תנועה ותנועה של הדמות, ובסיום, הציורים השונים היו מורכבים ברצף הנותן אשליה של תנועה ושל חיות בדמות. האנימציה של ימינו דורשת פחות השקעה, ולכן היא משולבת ביותר מוצרים תקשורתיים, כסרטי קולנוע, סרטוני מוסיקת פופ, פרסומות, אתרי אינטרנט ואפליקציות סלולר.

 

על הלימודים

 

לימודי אנימציה לתואר ראשון כוללים בתוכם באופן אינהרנטי גם את עולם העיצוב בתלת מימד, וכן המסלולים השונים מכשירים את התלמידים ביסודות מעולמות הקולנוע, התסריטאות, האמנות הפלסטית ועוד. בתכניות הלימודים ישנו מרכיב מעשי דומיננטי. הסטודנטים יוצרים אנימציה בפועל, בעזרת תוכנות הנלמדות לאורך התכנית.

 

במרבית המסלולים לתואר ראשון תנאי הקבלה הם תעודת בגרות מלאה בממוצע של 80 לפחות, תיק עבודות בתחומי האמנות השונים או מבחן התאמה יצירתי וכן ריאיון אישי. בנוסף, נדרשת רמת אנגלית סבירה ללימודים אלה ולכן חלק מן המקומות מתנים את הקבלה במספר יחידות מינימלי של אנגלית לבגרות, או במבחן אמי"ר לסיווג לאנגלית. עם זאת, תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים ויש לוודא אותם בהתאם למוסד המסוים.

 

תכני הלימוד

 

מבין הנושאים השונים הנלמדים במהלך השנים במסלולים השונים ללימודי אנימציה לתואר ראשון:
 

 • תולדות האנימציה
 • מבוא לציור
 • יסודות הסיפור הקצר
 • מבוא לרישום
 • יצירת פסקול לסרט אנימציה
 • מבוא לפיסול
 • אפיון דמויות ומשחק באנימציה
 • מבוא לאנימציה
 • תלת-ממד ותוכנות הקשורות בו
 • חשיבה אנימטורית
 • כתיבת תסריט והעמדת סצינות
 • ועוד

 

מקומות לימוד אפשריים

 

 • המכללה האקדמית ספיר – מכללה דרומית זו מציעה מסלול ללימודי תואר ראשון (BFA) באנימציה הנמשך ארבע שנים. במהלך השנה הרביעית עובדים הסטודנטים על סרט גמר והם זכאים להיכנס לסדנאות השונות בבית הספר ללא תשלום נוסף.

 

 • מכללת חשיפה – בית הספר לאמנויות התקשורת, הטלוויזיה והמולטימדיה של האוניברסיטה הפתוחה – מציעה מסלול ללימודי אנימציה ועיצוב בתנועה למדיה חדשה; המסלול הוא דו-שנתי, בהיקף של 770 שעות לימוד אקדמיות, והוא מקנה נקודות זכות להשלמה לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה.

 

 • בצלאל – האקדמיה לאמנות ועיצוב – מציעה מסלול ללימודי אמנויות המסך, שבמסגרתו נלמד גם נושא האנימציה וניתנת הכשרה בתחום ובכלים העכשוויים בנושא. הלימודים הם לתואר ראשון BFA והם נמשכים ארבע שנים. בית הספר נמצא בירושלים.

 

לסיכום

 

מסלול לימודים לתואר ראשון מעשיר את התלמידים בכל כלי החשיבה, היצירה והעיצוב הדרושים להשתלבות בענף המדיה הדיגיטלית המתקדמת. בסיום ההכשרה וההתמקצעות יוכלו הבוגרים לעבוד בתחומי האנימציה והפוסט פרודקשן בחברות הפקה ובאולפני טלוויזיה ובתחום הארט דיירקטורי בחברות פרסום ואינטרנט. הם יוכלו להציע שירותיהם כעצמאיים לחברות שונות, או להוביל פרויקטים מקוריים ויצירתיים משל עצמם.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על אנימציה לתואר?

רוצה לדעת יותר על אנימציה לתואר?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: אנימציה לתואר

התקבלו 58 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp