תואר ראשון בעיצוב פנים במכון הטכנולוגי חולון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי אדריכלות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על לימודי עיצוב פנים - HIT.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בעיצוב פנים במכללת HIT – המכון הטכנולוגי בחולון

 

לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים מכשירים מעצבים בעלי ראייה רחבה ויכולת מקצועית גבוהה לעיצוב חללים פרטיים וציבוריים. הפן התיאורטי של הלימודים מתמקד בהקניית מסגרת ידע רב-תחומית בנושאים רבים. הפן המעשי כולל התמקדות בעיצוב של חלל, סביבה ואובייקטים במקביל לשליטה בתוכנות מחשב.

 

בין נושאי הלימוד ניתן למצוא: רישום, צבע, ריהוט, טקסטיל, צילום, שרטוט ממוחשב, מבוא לעיצוב, מערכות מבנים, בטיחות, ניהול התכנון והביצוע, שיווק ותקשורת, ועוד.

 

קצת על המכון הטכנולוגי בחולון - HIT

 

המכון הטכנולוגי בחולון מתמקד בהוראת מדעים, הנדסה, טכנולוגיה ועיצוב תוך שמירה על רמת מצוינות אקדמית וידע עדכני בתחומי ההוראה והמחקר השונים. המכון שואף למצות את הפוטנציאל האישי של כל סטודנט ולהכשירו לקראת השתלבות בעולם הטכנולוגי המודרני.

 

מדוע ללמוד תואר ראשון בעיצוב פנים דווקא במכללת HIT?

 

מקצוע עיצוב הפנים, הוא מקצוע מורכב הדורש ידע נרחב בנושאים רבים. מעצב פנים נדרש להיות בעל רגישות אסתטית וסביבתית, מיומנויות מקצועיות וכישורי התבוננות והקשבה. המסלול לעיצוב פנים מקנה לסטודנט חשיבה טכנולוגית וידע בשפת האמנות על כל רבדיה תוך הכשרה לעיצוב חלל ואובייקט מתוך גישה אישית וסביבתית. המסלול מאפשר לכל סטודנט להביע את החשיבה העיצובית והיצירתית שלו ולפתח את היכולות והמיומנויות המקצועיות שלו.

 

מכללת HIT מציעה מסלול לימודים ייחודי לקראת תואר ראשון בעיצוב פנים השמה דגש הן על בניית בסיס ידע תיאורטי רב-תחומי והן על הקניית כלים יישומיים ומיומנויות מקצועיות. תחומי הלימוד מתבססים על קשת רחבה של נושאים: עיצוב אדריכלי אינטימי, התערבות במבנה הקיים ושימור מבנים.

 

מטרתו של המסלול היא להכשיר מעצבי פנים בעלי רמת מודעות ומעורבות גבוהה בחברה, בתרבות ובסביבה בה הם פועלים. המסלול שם דגש על פיתוח חשיבה אדריכלית, פיתוח מודעות מתודולוגית לתהליך העיצובי, פיתוח פרויקט עיצובי, מודעות סביבתית ומיומנויות חזותיות גרפיות.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני 4 שנים, במהלכן על כל סטודנט לצבור 141.5 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר ראשון בעיצוב פנים. התוכנית בנויה בשלבים: השלב הראשון מקנה את התשתית להכשרת הסטודנט כמעצב, השלב השני מתמקד בהטמעת הידע הנרכש והשלב השלישי מאפשר התנסות והעמקה במספר תחומים.

 

כמו כן, התוכנית בנויה מקורסים מעניינים ומגוונים כגון יסודות העיצוב, יסודות המחשב, ציור ורישום, עיצוב במחשב לפנים, תולדות האדריכלות, יסודות המחשה, עיצוב פנים, תורת המבנה, מבוא לריהוט, חומרים ושיטות לפנים, יחסי אמנות ועיצוב ועוד. בסמסטר האחרון ללימודים כל סטודנט מבצע פרויקט גמר המביא לידי ביטוי את התפתחותו האישית והעיצובית ואת מוכנותו להשתלבות בשוק העיצוב.

 

בוגרי תואר ראשון לעיצוב פנים במכללת HIT מבוקשים מאוד בשוק העבודה ואצל מעסיקים רבים כגון משרדי אדריכלות, משרדי פרסום, ארגונים ומפעלים העוסקים בתחום עיצוב הפנים. הבוגרים יוכלו להשתלב במגוון רחב של תפקידים כגון ארכיטקטורה, הוראת מקצועות העיצוב, מחקר, עבודה עצמאית, תקשורת ועוד. אפשרות נוספת העומדת לבוגרים היא להמשיך לקראת לימודים מתקדמים בתחומי העיצוב השונים במוסדות מוכרים בארץ ובחו"ל.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה לתואר ראשון בעיצוב פנים במכללת HIT:

 

תעודת בגרות (אין צורך בבחינה פסיכומטרית) ועמידה בבחינות כניסה. בשלב הראשון נבחנים כישורי ההתאמה של המועמד לעיצוב ובשלב השני נבחנים כישורי ההתאמה המחלקתיים של המועמד. לשלב השני יזומנו רק המועמדים שעברו את השלב הראשון.

 

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במכון הטכנולוגי בחולון זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות ונקבע מידי שנה ע"י משרד האוצר. יתרונה של המכללה על פני מכללות אחרות נובע משכר הלימוד הנמוך. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד או סטודנטים בעלי נתוני בגרות ופסיכומטרי גבוהים. 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכון טכנולוגי חולון HIT

עוד מסלולי לימוד - מכון טכנולוגי חולון

חוות דעת של סטודנטים על לימודי עיצוב פנים - HIT

התקבלו 9 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

מכון טכנולוגי חולון
07/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרחב.. המדשאות. תענוג בהפסקות. הקפיטריה נורא יקרה למרות שבעבר היו הפגנות נגדה.. יותר יקרה מארומה!

על הקמפוס

המוסד עצמו מקסים. בחרתי אותו על פני לימודים במוסד מוכר אחר.

טיפים

להמשיך ולשרוד את התואר עד הסוף בזמן שמוקצה מבלי לפרוס את השנים!

מכון טכנולוגי חולון
25/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא מעדכנים בנוגע חמצב הלימודים(שנה שלישית שלי שיש שביצה בתחילת הלימודים) עומס מטורף על הסטודנטים ךעי קרא עוד...

על הקמפוס

יש שמונה בניינים בקמפוס יש מקצועות שהם טכנולוגיים וישנה פקולטה לעיצוב. יש בניין של סדנה משמש בעיקר א קרא עוד...

טיפים

לקחת הכל בערבון מוגבל. לא להלחץ ממרצים והערות שזורקים לחסוך המוווווון כסף לפני על מנת לא להרגיש לחוצ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום אדריכלות ועיצוב פנים

המלצות על מכינה באדריכלות
אלמוג
1 תגובות
תנאי קבלה לימודי אדריכלות
ירדן ויצנברג
1 תגובות
לימודי אדריכלות שלא לצורך תעודה
גידי קסלברנר
1 תגובות
השלמת תואר להנדסאי אדריכלות
לאה
3 תגובות
קורס צילום אדריכלות
יולי כהן
1 תגובות
לימודי הנדסאי בשנקר זה תעודה או תואר?
קשת
1 תגובות
הליך הרשמה וקבלה לתואר באדריכלות
נועה טולדנו
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד אדריכל/ית

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.2

  מכללת תל חי555 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא אדריכלות

ד"ר תמי אמיר
לימודי האדריכלות אורכים 5 שנים, ונלמדים באופן מורחב או חד חוגי. דרישות הקדם הם שקלול של ציון בגרות עם ציון פסיכומטרי ובנוסף, הגשת תיק עבודות/ מעבר של מבחן מיון. המבחן בודק את רמתו הכללית של המועמד בכלל ורמת היצירתיות שלו בפרט.
הלימודים הינם תובעניים ובנוסף למבחנים, יש להביא בחשבון הגשת תרגילים ועבודות רבות לאורך הסמסטר. בשנה האחרונה ללימודים יש להגיש פרויקט גמר.
לימודי האדריכלות הינם מאתגרים במובן היצירתי, עליך כתלמיד לעמוד ברמה גבוהה של יצירת רעיונות חדשים, ביצוע הרעיונות והבאתם לכדי פרויקט באופן אינדיווידואלי או בקבוצות.
הכישורים הנדרשים מסטודנט לאדריכלות הם: כישורים אנליטיים לוגיים, כישורים טכניים, הבנה צורנית ומרחבית טובה, מבחינת תחומי העניין, רצוי שתהיה בעל עניין בתחומי אומנות, תרבות ורוח. בתכונות האישיות נדרשות - סבלנות, דיוק, ירידה לפרטים, יצירתיות וגמישות מחשבתית, יכולת לעמוד בפני ביקורת, יכולת התמדה והשקעה ועוד.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp