לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - צור קשר
לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל

לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל בשומרון

בצמרת המקצועות הנדרשים הן בארץ והן בעולם אפשר למצוא את תחום הסיעוד. אוניברסיטת אריאל בשומרון מציעה תכנית לימודי סיעוד, אשר מאפשרת לסטודנטים מגוון של התמחויות, כגון רפואה דחופה, מיילדות, קהילה, טיפול נמרץ ומחלקות אשפוז שונות. ביחידות אלה ישנו מגוון רחב ביותר של תפקידים, כל אחד מהן בעל אופי ייחודי וכך הוא דורש מן העוסקים בו סל שונה של מיומנויות מקצועיות מתקדמות.

לימודי סיעוד מכינים את הבוגרים להשתלבות בתעסוקה בשלל מוסדות בתחום הבריאות. בין היתר הם יכולים להשתלב בבתי חולים, בקליניקות מגוונות, במכונים רפואיים, בבתי אבות ובמסגרות טיפוליות נוספות בענפי הרפואה והבריאות.

תכנית הלימודים

תכנית לימודי סיעוד מתבססת על עשייה סיעודית המבוססת ראיות וכן על חשיבה קלינית ביקורתית, תוך לקיחת אחריות אתית ומקצועית למטופלים ולבני משפחותיהם. במהלך הלימודים הסטודנטים נחשפים בצורה מקיפה לשלל נושאים שמהווים חלק מעבודתן של אחיות, כגון אבטחת איכות, ניהול סיכונים ודילמות אתיות וכן נושאים מורכבים יותר כגון גנטיקה, פרמקולוגיה ואמבריולוגיה. נוסף על כך, התכנית כוללת נושאי התמחות פרטניים, ביניהם בריאות הנפש, גניקולוגיה ומיילדות, טיפול בילדים ונושאים נוספים.

מתכונת הלימוד

היקפם של לימודי סיעוד באוניברסיטת אריאל הוא ארבע שנים. הלימודים משלבים הרצאות, הדמיה של תרחישים וכן התנסות מעשית בעבודה במרכזים רפואיים אוניברסיטאיים, וכן בקהילה.

האוניברסיטה הקימה מרכז הדמיה מתקדם, מן הגדולים בארץ היום, במרכז הסימולציה הסטודנטים יכולים לקחת חלק בתרגולים שמקדימים לעבודה בסיעוד. המחלקה מפעילה פרישה רחבה וארצית של התנסויות והתמחויות בבתי חולים ובמרפאות בקהילה, מכל קופות החולים. במסגרת המאמצים הלאומיים לקידומו של תחום הסיעוד, הסטודנטים לסיעוד של אוניברסיטת אריאל יכולים לקבל מלגות לימוד מטעם מערכות הבריאות בארץ.

על מוסד הלימוד

בבית הספר למדעי הבריאות שפועל באוניברסיטת אריאל בשומרון פועלות תכניות מגוונות לתואר ראשון, בהן לימודי ניהול מערכות בריאות, לימודי פיזיותרפיה, לימודי קדם רפואה, לימודי מדעי התזונה ולימודי הפרעות בתקשורת. עוד פועלים באוניברסיטה בתי ספר ופקולטות כגון הפקולטה להנדסה, הפקולטה למדעי החברה והרוח, הפקולטה למדעי הטבע, בית הספר לתקשורת ובית הספר לארכיטקטורה, בהם אפשר ללמוד בשלל תכניות לתואר ראשון ולתארים מתקדמים. דרך תכניות הלימוד השונות, שואפים באוניברסיטה לקדם את ערכי המצוינות במחקר ולסייע לסטודנטים להשתלב בתפקידי מפתח במשק הישראלי.

תנאי קבלה

תנאי קבלה לסיעוד מבוססים על ציון קבלה משולב, על המועמדים ללימודים להציג ממוצע בגרויות של לפחות 85 וציון של 550 ומעלה בפסיכומטרי. כמו כן, לעיתים נדרשים מן המועמדים מבחנים פנימיים וראיונות אישיים לצורך קבלה ללימודים. כדי לקבל את הפרטים המדויקים ביותר לגבי תנאי הקבלה מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד.

תעודה

לסטודנטים אשר עומדים בכל חובות הלימודים בהצלחה ניתן תואר אקדמי בסיעוד ותעודה מקצועית "אח מוסמך" על ידי אוניברסיטת אריאל בשומרון.

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל
חוות דעת של סטודנטים על אריאל - סיעוד
התקבלו 21 דירוגיםבציון ממוצע: 3.6 מתוך 5
אילת

אילת

03/12/2017
5/ 4

אוניברסיטת אריאל

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את רמת הרצינות של הלימודים. ואת מגוון הנושאים הנלמדים.המרצים הם אנשי מקצוע ויודעים על מה ה קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס יפה ונוח. באריאל יש כמות אדירה של סטודנטים, אי אפשר למצוא מקום בקמפוס בלי סטודנטים.

טיפים

צריך לזכור שזאת זכות גדולה ללמוד. אנשים היו מתחלפים איתך בכל רגע נתון. ברגעי משבר ושביזות בלימודים א קרא עוד...

הילה

הילה

02/11/2017
5/ 4

אוניברסיטת אריאל

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האווירה הטובה וסביבת לימודים טובה - אוהבת. אני פחות אוהבת שהרבה מהכיתות הכיסאות שלהם זה כיסא סטודנט  קרא עוד...

על הקמפוס

קמפוס שכל הזמן מתפתח ונבנים מקומות חדשים. נח לסטודנטים החדשים. יש שני קמפוסיפ במרחק הליכה. הקמפוס מח קרא עוד...

טיפים

להירשם מוקדם ככל האפשר לקורסים שיש עליהם המלצות, הן מבחינת המרצה והן מבחינת החומר והמבחן. להקשיב בשי קרא עוד...

אמונה

אמונה

01/11/2017
5/ 3

אוניברסיטת אריאל

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מרצים שלא תמיד יודעים להסביר היטב את החומר. חלק מהכיתות קצת לא טובות וצפופות. חברים טובים ואווריה כי קרא עוד...

על הקמפוס

גדול, יפה, הרבה פעילויות. יש מרקם חיים כיף ובמיוחד יופי של סטודנטים והרבה מקום בספרייה. מתפתחת וחיוב קרא עוד...

טיפים

תחייכו, תעבדו קשה, תתאמצו, אל תתיאשו, תזכרו שבסוף הכל נגמר וכולם מצליחים בסוף. הכל תלוי בכם, רק תנסו קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp