רוצה פרטים על תואר בלוגיסטיקה וכלכלה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תואר בלוגיסטיקה וכלכלה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:תואר בלוגיסטיקה וכלכלה

יש תחומים שהשילוב בם הוא מובן מאליו - כלכלה וניהול, סוציולוגיה ופסיכולוגיה, תקשורת וקולנוע ועוד. גם השילוב של לימודי לוגיסטיקה וכלכלה הוא שילוב מנצח. ניתן ללמוד כיום לקראת תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה בכמה מוסדות לימוד בישראל.

 

לכולם ברורה החשיבות של הכלכלה בחיינו אך לא כולם יודעים כי ללא אנשי לוגיסטיקה, קשה מאוד לנהל ולתפעל חברות וארגונים. אנשי הלוגיסטיקה אחראים בין היתר על תכנון חכם ויעיל של תהליכים שונים בחברה וכן של פרויקטים חשובים.

 

אנשי מקצוע אלה אחראים לעיתים גם על הפיקוח של הפרויקטים הללו, שבמקרים רבים נושאים גם גוון כלכלי. לכן, יש חשיבות גדולה לידע הכלכלי של אנשי הלוגיסטיקה. בעולם העסקים המודרני יש צורך בשילוב מוצלח של שני התחומים הללו מכיוון שלתחומים כמו רכש, תחזוקה, אפסנאות ותובלה (להם בין היתר אחראי איש הלוגיסטיקה) יש גם צד כלכלי.

 

לימודי הכלכלה (מקצוע מתחום מדעי החברה), המשלימים את לימודי הלוגיסטיקה, כוללים תחומים חשובים נוספים שמטרתם לסייע לאיש הלוגיסטיקה להתנהל בצורה מקצועית ואיכותית יותר.

תואר בלוגיסטיקה וכלכלה, מה לומדים?

המטרה המרכזית של לימודי לוגיסטיקה וכלכלה היא בראש ובראשונה להקנות לסטודנטים ידע נרחב בתחומים הללו, ידע שיסייע להם בעבודתם בעתיד. לימודי לוגיסטיקה וכלכלה כוללים קורסים במגוון תחומים, בין היתר - תפקיד הרכש והלוגיסטיקה, ניהול אופטימאלי של מלאי, יעילות תפעולית, התנהגות ארגונית, סטטיסטיקה, משאבי אנוש, ניהול רכש, חקר ביצועים, תמיכה לוגיסטית, ניהול פיננסי, ניהול תקציב, שיטות מחקר ועוד (כל אלה בתחום הלוגיסטיקה).

 

בתחום הכלכלה לומדים הסטודנטים קורסים חשובים כדוגמת מבוא לכלכלה, מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, כלכלת ישראל, כלכלה קוגניטיבית, כלכלה התפתחותית, סטטיסטיקה ועוד.

 


היכן לומדים?

ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה במכללה האקדמית אשקלון, וכן במכללות של האוניברסיטה הפתוחה (לימודי כלכלה עם חטיבה בלוגיסטיקה) - מכללת רמת גן, מכללת רחובות, מכללת פתח תקווה ועוד. הלימודים נמשכים כשלוש שנים.

 

 

תנאי קבלה

 

הקריטריונים בהם על המועמדים לעמוד משתנים ממוסד לימודים אחד למשנהו. עם זאת, ברוב המוסדות האקדמיים, מי שמעוניינים להתקבל לתואר זה, נדרשים להחזיק בתעודת בגרות מלאה, בציון פסיכומטרי, וכן לעמוד בקריטריונים נוספים. 

 

עם זאת, קיימים מסלולי קבלה ללימודי לוגיסטיקה ללא פסיכומטרי, וכן מסלולים ייעודיים למי שיש ברשותם תעודת בגרות חלקית. בין היתר, ניתן להשתתף במכינות קדם אקדמיות ומכינות 30+.

 

השתלבות בתעשייה לאחר הלימודים

ניתן לעבוד עם סיום הלימודים בשני התחומים - כלכלה ולוגיסטיקה. בתחום הכלכלה ניתן לעבוד במגזר הציבורי (משרדי ממשלה ושאר רשויות המדינה) או במגזר הפרטי ככלכלנים. רבים המסיימים תואר בכלכלה פונים לתחומים נוספים כמו ניהול השקעות, ניהול תיקים, ניהול פרוייקטים ועוד.

 

אלה מכן שירצו לפנות לתחום הלוגיסטיקה צריכים לזכור כי כמעט בכל חברה יש צורך באנשי לוגיסטיקה איכותיים עם ידע בכלכלה. בוגרי התואר המשולב יוכלו לנסות ולהשתלב במגזר הפרטי או הציבורי כאנשי לוגיסטיקה בתחומים כמו ניהול מערכות לוגיסטיקה, ניהול מערכות הובלה והפצה, ניהול מחלקות תפעוליות בחברות, סחר חוץ, ניהול מערכות מידע לוגיסטיות ועוד.

 

ניתן לעבוד גם במגזר הציבורי במערכת הביטחון או במערכת צבאיות. אין כל ספק כי תואר ראשון בתחומים הללו מהווה יתרון גדול לבוגרים ומסייע בהשתלבות מהירה בשוק העבודה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תואר בלוגיסטיקה וכלכלה?

רוצה לדעת יותר על תואר בלוגיסטיקה וכלכלה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד תואר בלוגיסטיקה וכלכלה

חוות דעת של סטודנטים: תואר בלוגיסטיקה וכלכלה

התקבלו 17 דירוגים בציון ממוצע 3.6 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp