בית-הספר תגליות לאומנויות הקולנוע והבמה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תגליות - ביה"ס לאומנויות הקולנוע והבמה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תגליות - בית הספר לאומנויות הקולנוע והבמה

 

אודות תגליות

 

בית הספר תגליות הוקם בשנת 2005 במטרה להוביל את תחום לימודי משחק, אמנויות הבמה, השירה, ההנחיה והדוגמנות. הלימודים בבית-הספר לאומנויות הקולנוע והבמה שמים דגש רב על לימודים מעשיים לצד רכישת ידע תיאורטי. הפרקטיקה מתבצעת בעיקר על ידי התנסויות בהפקות מול קהל ואילו התיאוריה נרכשת בשיעורים המועברים על- ידי מורים מן השורה הראשונה.

 

תחומי הלימוד בהם מתמחה בית הספר נחשבים לתחומים תחרותיים ביותר. על- כן, בית- הספר מקפיד על אווירת נועם, חמימות ותמיכה, זאת בכדי שהסטודנטים ייהנו משהותם ומהתהליך הלמידה ועושה את מיטב יכולתו במטרה לקדם כל אחד ואחד מהסטודנטים, בהתאם לכישוריו האישיים.

 

צוות המורים

 

סגל המורים של בית-הספר לאומנויות הקולנוע והבמה כולל שחקנים ואנשי מדיה מפורסמים מאוד, ביניהם: אקי אבני, נתי רביץ, סמדר קליצ'ינסקי , ריקי בליך, רודריגו גונזלס, מאיר סוויסה, מיקי גבע, קובי מחט, אדם ועוד רבים וטובים.

 

מסלולי לימוד

 

 • קורס דוגמנות וסטיילינג

  מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנת המשתתפות לעולם הדוגמנות התחרותי. בקורס זה תלמדו את כל רזי המקצוע: סטיילינג, איפור וטיפוח, צילומי אופנה, צעידה על מסלול ועוד.

   - הקבלה לקורס זה מותנית במעבר ראיון אישי מטעם ועדת הקבלה.
   - הלימודים בקורס מוכרים על- ידי היחידה להכוונת חיילים משוחררים ואפשר לשלם על הקורס בעזרת המענק שחרור.

  אם את חושבת שאת יכולה להיות דוגמנית העל הבאה, קורס דוגמנות וסטיילינג הוא הקורס עבורך. לכל אחת מכן יש הזדמנות לפרוץ ולהפוך לטופ מודל הבאה!

 

 • קורס משחק מול מצלמה

  שחקנים רבים לא מבינים את חשיבותו של קורס זה וחושבים "למה לי ללמוד משחק מול מצלמה אם אני כבר שחקן וסיימתי קורס משחק?". מצד אחד זה נכון, יכולות המשחק בהחלט מבוססות על הכישרון הטבעי של השחקנים והטכניקות בהן הם עושים שימוש. למרות זאת, קיימים שחקנים מצוינים שברגע האמת קופאים ולא יודעים מה לעשות מול המצלמה.

  קורס זה פונה לסטודנטים בעלי כישרון וניסיון בתחום המשחק, קבלת הסטודנטים מותנית באודישן וראיון אישי הבוחנים את יכולות קריאת הטקסטים והאלתור.

 

 • קורס ילדים מנחים

  קורס זה פונה לקהל הצעיר, לילדים המעוניינים להיות מנחים בטלוויזיה ובייחוד בערוץ הילדים. המורים בקורס זה הם קובי מחט ורודריגו גונזלס בכבודם ובעצמם, שניים מהמנחים הטובים ביותר של ערוץ הילדים! הלימודים בקורס זה משלבים לימודי משחק ולימודי הנחייה ועמידה מול מצלמה.

 

 • סדנת הכנה לאודישנים

  אם אתם בטוחים שיש לכם את זה, אתם מוכשרים, יודעים לשחק ועוברים טוב מול מצלמה, אך משום מה לא צולחים את האודישנים. סדנת ההכנה לאודישנים תעשה עבורכם את ההבדל! האודישן הוא שלב מלחיץ ואף מפחיד למרבית השחקנים. לכן, בית הספר תגליות פיתח סדנא ייחודית שמסייעת לכם לעבור אותו בהצלחה.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים בבית הספר תגליות משתנה בהתאם לקורס הנלמד. מרבית הקורסים מתקיימים במתכונת דו- שבועית ונפרש על פני כ- 16 מפגשים, 3 שעות אקדמיות לכל מפגש. הלימודים אפשריים במסלול בוקר או ערב.

 

סיום הלימודים, תעודות ואפשרויות תעסוקה

 

עם סיום הלימודים מקבלים הסטודנטים תעודה ולאחר מכן יכולים לגשת לאודישנים בתחום הדוגמנות, המשחק, ההנחיה וכדומה.
 

* ביה"ס תגליות מעניק שירותים הנמשכים גם בתום תקופת הלימודים, כגון: הודעה על אודישנים, העשרות ותגבורים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp