רוצה פרטים על שפת גוף?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס שפת גוף - איך, כמה, ולמה ...

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שפת גוף? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שפת גוף

 

ללא מילים

 

לימוד שפות הוא דרך טובה להתפתח גם כאדם וגם כאיש מקצוע – שפה נוספת היא אחד הכישורים המועילים ביותר שיכולים להיות לעובד או לאיש עסקים. אחת השפות המעניינות ביותר שניתן ללמוד היא שפה הנמצאת בשימוש בכל רחבי העולם, על ידי כל האנשים – שפת הגוף. שפה אוניברסלית זו מורכבת מתנועות ומחוות גוף מסוימות החושפות רגשות או רצונות לא מודעים, ומסרים שלא נאמרים באופן מילולי, ולעיתים אף מנוגדים למסר המילולי הנאמר ברגע מסוים.

 

כל אדם שתפקידו מערב עבודה מול אנשים חייב לדעת כיצד לקרוא בצורה נכונה ויעילה את שפת הגוף של העומדים מולו, וכיצד להשתמש בגוף שלו עצמו בצורה נכונה שתעביר את המסרים בצורה הטובה ביותר. בשנים האחרונות נפתחו קורסים רבים שמטרתם ללמד כיצד להבין ואף לשנות את שפת הגוף במגוון שיטות ודרכים. הקורסים השונים ללימוד סודות שפת הגוף מיועדים לכלל האוכלוסייה ולאנשי מקצוע מתחומים רבים, המבקשים לשפר את הופעתם הפומבית ואת הבנתם את העובדים עמם, באמצעות שינוי שפת הגוף והבנתה.

 

בין אם אתם אנשי שיווק, מורים, מאמנים, מנחים, מנהלים, מנהיגים או אף "עובדים מן השורה" הרוצים לשפר את הדרך שבה אתם מביעים את עצמכם באמצעות גופכם ולהבין טוב יותר את מי שעומדים מולכם – קורס שפת גוף יכול לסייע לכם בכך ולשפר את רמת התפקוד היום יומי שלכם בעבודה ואף בחיים הפרטיים.

 

על הקורסים

 

תקשורת בין אישית כוללת תקשורת גלויה – שבה המסרים מועברים בין הצדדים באופן מודע, ותקשורת סמויה. בתקשורת הגלויה, מחליפים ביניהם הצדדים מספר מצומצם יחסית של תכנים מילוליים בעוד שבתקשורת הסמויה, זו שאיננה מודעת – הצדדים מחליפים באופן בלתי מודע אלפי מסרים בו-זמנית באמצעות קול, קצב ואינטונציה, וכן באמצעות שפת הגוף שלהם.

 

קורס ללימוד שפת הגוף מתמקד באלמנטים יישומיים שיאפשרו לצד המשדר לחזק את המסר המילולי שהוא מעוניין להעביר – ולצד הקולט, לזהות איתותים לא מילוליים ולפענח את משמעותם. מטרתו העיקרית היא להכיר לסטודנטים את סוגי הרבדים הלא-מודעים שיסייעו להם לקידום אפקטיביות התקשורת הבין-אישית שלהם עם הסביבה במצבים שונים: ביחסים אישיים, בחברה ובעבודה.

 

במהלך הקורס לומדים הסטודנטים טכניקות וכלים להעברת מסרים באמצעות הגוף, פיתוח מודעות עצמית למסרים הלא-מילוליים, ואף הגברת היכולת לקלוט ולזהות מסרים המגיעים מהאדם האחר בנסיבות עסקיות וחברתיות כאחד. תכניות הלימוד השונות משלבות הקניית ידע עיוני ולימודים מעשיים, וזאת באמצעות סדנאות, תרגילים אישיים וקבוצתיים, משחקי תפקידים, וניתוח מקרי מבחן וקטעי וידאו.

 

תוכן הלימודים

 

קורס שפת גוף מסייע במגוון תחומים בחיים ומלמד את משתתפיו דרכים ליצור סימפטיה אצל הצד השני, לשפר את יכולת השכנוע, מלמד שכלול יכולות ניהול משא ומתן, יכולות ייצוגיות ועוד.

 

בקורס תלמדו את הנושאים הבאים:

 

  • שפת גוף בשימוש בעסקים ובהוראה: שפת הגוף לעידוד המוטיבציה, תרבויות שונות – קודים שונים בהתנהגות עסקית, תקשורת לא-מילולית כדרך לשיפור ההוראה, שפת גוף בראיונות עבודה, שפת גוף בעת משא ומתן ועוד.

 

  • יחסים בין המינים: שפת גוף של גברים ושל נשים, כיצד אפשר ליצור, הבדלים בין המינים בשפת הגוף ועוד.
    הופעה ותדמית אישית: הופעה ייצוגית, רושם ראשוני וחשיבותו, שימוש בקול ככלי להעברת מסרים ועוד.

 

  • סימנים שונים ודרכי פענוח: הבעות פנים ומשמעותן, תנוחות ועמידה בעמידה ובישיבה, התאמת מסרים, סימנים מוסכמים, תנועות ידיים ועוד.

 

  • סוגי תקשורת ושפת גוף: דרכי תקשורת, אבחון הפרעות בתקשורת ופתרונן, לימוד מיומנויות התנהגות ותקשורת, זיהוי סגנונות תקשורת ועוד.

 

מקומות לימוד אפשריים

 

קורסים ללימוד שפת גוף ניתן ללמוד בכמה מכללות בישראל ביניהן:

 

  • מ.ט.י גליל מערבי: מוסד הלימוד מציע קורס שפת גוף למתחילים שהיקפו 10 מפגשים. כמו כן, מתקיים במ.ט.י גליל מערבי קורס קריאת שפת גוף ותווי פנים למתקדמים, שבו ניתן לרכוש מיומנויות מתקדמות בניתוח שפת גוף למטרות עסקיות.

 

  •  מכללת מדיסין: המכללה מציעה קורס שפת גוף שהיקפו כחודשיים. במהלכו מקבלים כלים לאבחון ולניתוח שפת הגוף ולהמלצות מתאימות בסביבה האישית והארגונית.

 

  • המכללה האקדמית בוינגייט: במסגרת שלל ההכשרות המקצועיות במכללה האקדמית בוינגייט מתקיים קורס שפת גוף שכולל כ - 8 מפגשים ובסף הכל 32 שעות לימוד. מסלול בוקר זה מעניק לתלמידיה שליטה בכל ההיבטים של שפת הגוף.

 

את הקורסים ניתן ללמוד באופן פרטי או כחלק ממסלול לימודים ארוך יותר בתחומים רלוונטיים (שיווק, מכירות, ניהול ועוד) והם בדרך כלל אורכים כחודשיים עד ארבעה חודשים. ברוב מוסדות הלימוד מקבלים הבוגרים תעודות סיום קורס עם עמידה בכל חובותיו.

 

הרבה מעבר למילים

 

לרוב, האנשים המשתתפים בקורסים לשפת גוף נחלקים לשניים – אלה הרוצים לשפר את שפת הגוף שלהם בחיים הפרטיים ובעבודה, ללא קשר לתחום עיסוקם, ואנשים המשתמשים בשפת הגוף באופן יום יומי כחלק מהמקצוע שלהם, כמו למשל אנשים העוסקים בתחומי התקשורת השונים. מי שמעוניין לקבל מושג כללי יותר בנושאי שפת גוף ובהשקעת זמן מועטה יחסית, יכול להירשם לסדנת לימוד שפת גוף – סדנאות אלה כוללות לרוב מספר מועט של מפגשים ויחד עם זאת, מספקות מושג ראשוני תחום זה.

 

 

לסיכום

 

שפת הגוף היא השפה הנסתרת שאותה רוב האנשים מדברים באופן טבעי ושוטף – היא מדברת לכולם וכולם מדברים בה. שליטה ברזי השפה עשויה להועיל מאוד לכל מי שמשתמש בשפת הגוף לעבודה, וכן למי שרוצה לשפר את הייצוגיות שלו. בואו להבין את שפתו הטבעית והראשונית ביותר של האדם.

  

שירות אישי חינם

צריך פרטים על שפת גוף?

רוצה לדעת יותר על שפת גוף?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: שפות
התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp