רוצה פרטים על שפות בחו"ל?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי שפה בחו"ל

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שפות בחו"ל? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שפה זרה בחו"ל

 

ברומא – נהג כרומאי

 

שפה איננה רק צורת תקשורת "יבשה" – כל לשון מכילה בתוכה עשרות ומאות שנות תרבות של הדוברים אותה, כאשר ביטויים שונים מביעים בעצם את תפיסת עולמם הפילוסופית, ההיסטורית, התרבותית והיומיומית כאחד.

 

המתעניינים בלימוד שפה חדשה יוכלו לפנות לאחד הקורסים המזורזים בבתי הספר ללימודי שפות בארץ, למורים פרטיים ועוד, אולם למידה תוך כדי שהייה בארץ מוצאה והתחברות בלתי-אמצעית למקורה התרבותי, יעשירו אתכם לאין ערוך וייצרו חיבור אמיתי לתרבות המקום ולשונו. בנוסף, באופן טבעי, דרך זו היא היעילה והחווייתית ביותר, והיא מבטיחה תרגול בלתי פוסק של מיומנויות התקשורת – הנ"ל פשוט יתבצע ברחובות המקומיים במהלך כל שהותכם, ואינו מצומצם כלל לשעות בכיתת הלימוד.

 


השהייה במקום, החשיפה היומיומית לשפה והשימוש בה בכל רגע נתון מאפשרים הפנמה והטמעה שלה, תוך כדי התוודעות לתרבות וספיגה של מעט מן מהמנטליות המקומית. בעולמנו הגלובלי כיום, תקשורת היא עדיין המפתח להצלחה והיא המאפשרת יצירת קשרים אישיים, תרבותיים ועסקיים; כך, יכולתו של אדם לדבר לשון נוספת באופן רהוט וקולח עשויה לפתוח בעבורו דלתות רבות – רכישת מיומנות זו היא בהחלט נכס.

 

 

יתרונות בולטים

 

לימודים אלו בחו"ל מקנים בדרך כלל את אוצר המילים ואת העקרונות הלשוניים העדכניים ביותר, כיוון שהמורים שבקורס הם דוברים ילידיים, ומפני שהתלמידים מתוודעים להוויה המקומית של המדינה בזכות האינטראקציה עם המקומיים והמפגשים עם חיי הלילה והתרבות של המקום. מלבד מפגש עם מקומיים, התלמידים האחרים בבתי הספר מגיעים מכל רחבי העולם – מה שמאפשר יצירת קשרים חדשים ומעניינים נוספים.

 

רבים מעוניינים ללמוד שפה בחו"ל במדינה שבה הם מתעדים ללמוד לימודים אקדמיים. לימודים אלו בחו"ל, יהיו לאוכלוסייה זו ניסיון ראשוני וקרש קפיצה לקראת לימודי תואר ראשון בחו"ל. שהייה זו מאפשרת להם לשקול אם אמנם יחפצו ללמוד ולבלות פרק זמן לא מבוטל במדינה זו במסגרת הלימודים האקדמיים וכן לבחון האם יוכלו ללמוד לימודים אקדמיים בלשון זו.

 

בחירת מוסד לימודים בחו"ל

 

 

מי שמתעניינים בלימודי שפות בחו"ל ואינם יודע לאיזה מוסד לימודי כדאי להירשם, יכולים לפנות לאחת מהחברות הרבות המייצגות בתי ספר לשפות במדינות שונות בעולם.

 

 

החברות השונות מציעות שירותים רבים לנרשמים דרכן, כמו קורסים מרוכזים הכוללים לינה, פעילויות פנאי חוץ לימודיות. בנוסף, מוצעים גם קורסים משולבים עם תחומים כמו בישול, טיולים, ועוד.


ניתן גם להירשם באופן עצמאי למוסדות בחו"ל, באמצעות האינטרנט ובהתכתבות עם מזכירויות בתי הספר בדואר אלקטרוני ובדואר רגיל. גם במקרה כזה, חלק מן המוסדות מציע קורסים עצמאיים, ואילו חלק אחר מציע לימודי לשון נוספת במסגרת תכנית אקדמית או תרבותית רחבה יותר. ברוב מדינות התבל ישנם בתי ספר המתמחים בהקניית מיומנויות לשוניות ותקשורתיות לתושבים זרים.

 

כיום, קיים ביקוש רב ללימודי סינית, אנגלית, צרפתית, גרמנית איטלקית, ערבית, ספרדית ופורטוגזית.

 

דוגמאות לבתי ספר לשפות בחו"ל

 

אנגלית: הרוב בוחרים ללמוד אנגלית בארצות הברית ובאנגליה – ובתי הספר הגדולים לשפות הם LSI, EF ו-LLAC – רשתות גדולות שבהן תמצאו לימודי אנגלית המשלבים טיולים באזורים השונים וערבי חברה וגיבוש – חוויה גדולה ללומדים.

 

סינית: משתייכת לקבוצת השפות הסינו-טיבטיות, הקבוצה המדוברת ביותר בעולם. הסינית מורכבת מ-14 שפות משְנה, שהמדוברת מביניהן היא המנדרינית. לימודי סינית בסין מומלצים במיוחד בבירה בייג’ין – עיר מרשימה ומעניינת המציעה תנאי לימוד טובים וקרבה לאתרי תרבות סיניים רבים. בית ספר לדוגמה הוא בית ספר לסינית GLX.

 

צרפתית: באגט טרי וחתיכת גבינה על גדות נהר הסיין בפריז, עיר האורות, תוך כדי לימודי צרפתית – שפת הרומנטיקה, התרבות והדיפלומטיה הבינלאומית. על הלימודים בצרפת ניתן לקבל בארץ, בכל אחד מסניפי ה-institute francaise – המכון הצרפתי – הגוף הממשלתי לתרבות צרפת ולצרפתית.

 

גרמנית: גרמנית: לשונם העשירה והשימושית מאוד של גֵיתה ושל שילר – מגדולי הוגי הדעות והמשוררים. תאגידי ענק גרמניים דורשים מעובדיהם ידיעת גרמנית בנוסף ללשונות אחרות, ובעזרתה ניתן להשתלב בעבודה בחברות גלובליות כדאימלר, אא"ג ועוד גרמנית ניתן ללמוד בגרמניה ובאוסטריה. בית הספר המומלץ הוא ביה"ס GLS בברלין – בירת האיחוד הגרמני ועיר קוסמופוליטית מרהיבה שתעניק לכם חווייה מלמדת של הגרמנית ושל העושר התרבותי שלה.

 

איטלקית, ספרדית ופורטוגזית: תוכלו ללמוד איטלקית באיטליה, ארץ המגף, כחלק מחוויית לימוד האמנות או הארכיטקטורה;
ספרדית ניתן ללמוד במדריד או בברצלונה, בשילוב עם לימודי היסטוריה ספרדית למשל, או עם לימודי כדורגל.


בנוסף, ניתן ללמוד פורטוגזית, אותה מדברים בברזיל, מולדת הסמבה ושמחת החיים. את הפורטוגזית צריך לחיות ולהרגיש, וריו דה ז’נרו, בירת ברזיל, היא מקום מצוין לעשות זאת.

 

בתי ספר לדוגמה:

  •  LINGUAVIVA באיטליה – פירנצה, מילאנו.
  •  ENFOREX ו-EF בספרד – ברצלונה ומדריד.
  • פורטוגזית במספר בתי ספר בריו – ניתן לקבל הכוונה במכון לידידות אמריקה בתל-אביב.

 

רוסית: תושבי מדינת ישראל אינם צריכים לנסוע רחוק כדי לשמוע את הרוסית מתגלגלת ברחובות. אך אם אתם מעוניינים להעמיק את ידיעת הרוסית שלכם, תשמחו לדעת שקורסים ללימוד רוסית ברוסיה מוצעים לתיירים במספר בתי ספר בסנט פטרסבורג ובמוסקבה. בנוסף תוכלו ללמוד רוסית גם בריגה שבלטביה. 

 

חוויה מנצחת

 

היתרונות בידיעת שפה זרה הם רבים, החל מהעשרה אישית ותרבותית וכלה בהגדלת הכישורים האקדמיים והתעסוקתיים, אך מדוע לא להוסיף ללימוד גם חוויה תרבותית מהנה? לימוד לשון בארץ המקור שלה משלב תיירות עם השכלה והוא, ללא ספק, בחירה מעשירה ומעניינת.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על שפות בחו"ל?

רוצה לדעת יותר על שפות בחו"ל?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: שפות
התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp