רוצה פרטים על שפות בחו"ל?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי שפה בחו"ל

מחפש/ת מידע על לימודים? שפות בחו"ל? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שפה זרה בחו"ל

 

ברומא – נהג כרומאי

 

שפה איננה רק צורת תקשורת "יבשה" – כל שפה מכילה בתוכה עשרות ומאות שנות תרבות של הדוברים אותה, כאשר ביטויים שונים מביעים בעצם את תפיסת עולמם הפילוסופית, ההיסטורית, התרבותית והיומיומית כאחד.

 

המתעניינים בלימוד שפה חדשה יוכלו לפנות לאחד הקורסים המזורזים בבתי הספר ללימודי שפות בארץ, לבתי ספר לשפות, למורים פרטיים ועוד, אולם לימוד השפה תוך כדי שהייה בארץ מוצאה והתחברות בלתי-אמצעית למקורה התרבותי, יעשירו אתכם לאין ערוך ויצרו חיבור אמיתי לשפה. בנוסף, באופן טבעי, דרך זו היא היעילה והחווייתית ביותר, והיא מבטיחה תרגול בלתי פוסק של מיומנויות השפה – הנ"ל פשוט יתבצע ברחובות המקומיים במהלך כל שהותכם, ואינו מצומצם כלל לשעות בכיתת הלימוד.

 

השהייה במקום, החשיפה היומיומית לשפה והשימוש בה בכל רגע נתון מאפשרים הפנמה ולמידה טובה יותר של השפה הזרה, תוך כדי התוודעות לתרבות וספיגה של מעט מן מהמנטליות המקומית. בעולמנו הגלובלי כיום, תקשורת היא עדיין המפתח להצלחה והיא המאפשרת יצירת קשרים אישיים, תרבותיים ועסקיים; כך, יכולתו של אדם לדבר שפה באופן רהוט וקולח עשויה לפתוח בעבורו דלתות רבות – רכישת שפה נוספת היא בהחלט נכס.

 

יתרונות בולטים

 

לימודי שפה זרה בחו"ל מקנים בדרך כלל את אוצר המילים ואת עקרונות השפה הלשונית העדכניים ביותר, כיוון שהמורים שבקורס הם דוברים ילידיים של השפה, ומפני שהתלמידים מתוודעים להוויה המקומית של המדינה בזכות האינטראקציה עם המקומיים והמפגשים עם חיי הלילה והתרבות של המקום. מלבד מפגש עם מקומיים, התלמידים האחרים בבתי הספר לשפות בחו"ל מגיעים מכל רחבי העולם – מה שמאפשר יצירת קשרים חדשים ומעניינים נוספים.

 

רבים מעוניינים ללמוד שפה בחו"ל במדינה שבה הם מתעדים ללמוד לימודים אקדמיים. לימודי השפה בחו"ל יהיו לאוכלוסייה זו ניסיון ראשוני וקרש קפיצה לקראת לימודי תואר ראשון בחו"ל. שהייה זו מאפשרת להם לשקול אם אמנם יחפצו ללמוד ולבלות פרק זמן לא מבוטל במדינה זו במסגרת הלימודים האקדמיים וכן לבחון האם יוכלו ללמוד לימודים אקדמיים בשפה זו.

 

בחירת מוסד לימודים בחו"ל

 

מי שמתעניינים בלימודי שפות בחו"ל ואינם יודע לאיזה מוסד לימודי כדאי להירשם, יכולים לפנות לאחת מהחברות הרבות המייצגות בתי ספר לשפות במדינות שונות בעולם.

 

החברות השונות מציעות שירותים רבים לנרשמים דרכן, כמו קורסים מרוכזים ללימוד שפות הכוללים לינה, פעילויות פנאי חוץ לימודיות. בנוסף, מוצעים גם קורסים משולבים כגון: לימודי שפה ובישול או לימודי שפה וטיולים ועוד.
ניתן גם להירשם באופן עצמאי למוסדות ללימודי שפות בחו"ל, באמצעות האינטרנט ובהתכתבות עם מזכירויות בתי הספר בדואר אלקטרוני ובדואר רגיל. גם במקרה כזה, חלק מן המוסדות מציע קורסי שפה עצמאיים, ואילו חלק אחר מציע לימודי שפה במסגרת תכנית אקדמית או תרבותית רחבה יותר. ברוב מדינות התבל ישנם בתי ספר המתמחים בהקניית כישורי שפה ותקשורת לתושבים זרים.

 

השפות המבוקשות ביותר ללימוד כיום הן סינית, אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, ערבית, ספרדית ופורטוגזית.

 

דוגמאות לבתי ספר לשפות בחו"ל

 

אנגלית: הרוב בוחרים ללמוד אנגלית בארצות הברית ובאנגליה – ובתי הספר הגדולים לשפות הם LSI, EF ו-LLAC – רשתות גדולות שבהן תמצאו לימודי אנגלית המשלבים טיולים באזורים השונים וערבי חברה וגיבוש – חוויה גדולה ללומדים.

 

סינית: משתייכת לקבוצת השפות הסינו-טיבטיות – קבוצת השפות המדוברת בעולם. הסינית מורכבת מ-14 שפות משְנה, שהמדוברת מביניהן היא המנדרינית. לימודי סינית בסין מומלצים במיוחד בבירה בייג’ין – עיר מרשימה ומעניינת המציעה תנאי לימוד טובים וקרבה לאתרי תרבות סיניים רבים. בית ספר לדוגמה הוא בית ספר לסינית GLX.

 

צרפתית: באגט טרי וחתיכת גבינה על גדות נהר הסיין בפריז, עיר האורות, תוך כדי לימודי צרפתית – השפה הרומנטית, שפת התרבות והדיפלומטיה הבינלאומית. בצרפת ניתן ללמוד בבתי ספר טובים מאוד ללימוד השפה. פרטים על הלימודים ניתן לקבל בארץ, בכל אחד מסניפי ה-institute francaise – המכון הצרפתי – הגוף הממשלתי לתרבות צרפת והשפה.

 

גרמנית: שפתם העשירה והשימושית מאוד של גֵיתה ושל שילר – מגדולי הוגי הדעות והמשוררים. תאגידי ענק גרמניים דורשים מעובדיהם ידיעת גרמנית בנוסף לשפות אחרות, ובעזרתה ניתן להשתלב בעבודה בחברות גלובליות כדאימלר, אא"ג ועוד. גרמנית ניתן ללמוד בגרמניה ובאוסטריה. בית הספר המומלץ הוא ביה"ס GLSבברלין – בירת האיחוד הגרמני ועיר קוסמופוליטית מרהיבה שתעניק לך חווית לימוד שפה ועושר תרבותי.

 

איטלקית, ספרדית ופורטוגזית: תוכלו ללמוד איטלקית באיטליה, ארץ המגף, כחלק מחוויית לימוד האמנות או הארכיטקטורה;
ספרדית ניתן ללמוד במדריד או בברצלונה, בשילוב עם לימודי היסטוריה ספרדית למשל, או עם לימודי כדורגל.
פורטוגזית, שפתה של ברזיל, מולדת הסמבה ושמחת החיים. השפה הפורטוגזית היא שפה שאותה צריך לחיות ולהרגיש, וריו דה ז’נרו, בירת ברזיל, היא מקום מצוין לעשות זאת.

 

רוסית: תושבי מדינת ישראל אינם צריכים לנסוע רחוק כדי לשמוע את השפה הרוסית מתגלגלת ברחובות. אך אם אתם מעוניינים להעמיק בשפה, תשמחו לדעת שקורסים ללימוד רוסית ברוסיה מוצעים לתיירים במספר בתי ספר בסנט פטרסבורג ובמוסקבה. בנוסף תוכלו ללמוד רוסית גם בריגה שבלטביה. 

 

בתי ספר לדוגמה:

 •  LINGUAVIVA באיטליה – פירנצה, מילאנו.
 •  ENFOREX ו-EF בספרד – ברצלונה ומדריד.
 • פורטוגזית במספר בתי ספר בריו – ניתן לקבל הכוונה במכון לידידות אמריקה בתל-אביב.

 

חוויה מנצחת

 

היתרונות בידיעת שפה זרה הם רבים, החל מהעשרה אישית ותרבותית וכלה בהגדלת הכישורים האקדמיים והתעסוקתיים, אך מדוע לא להוסיף ללימוד גם חוויה תרבותית מהנה? לימוד שפה בארץ המקור שלה משלב תיירות עם השכלה והוא, ללא ספק, בחירה מעשירה ומעניינת.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על שפות בחו"ל?

רוצה לדעת יותר על שפות בחו"ל?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 32 סטודנטים
המליצו והצביעו על שפות

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,565 חוות דעת

 • 4.1

  מכללת אפקה238 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית כנרת 191 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: שפות

התקבלו 32 דירוגים בציון ממוצע 3.9 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

סקר גולשים

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

ענה על השאלה

פעילות גופנית בזמן הלימודים:

 • 0 %

  לא מוותר על זה, עוזר לי להתפקס

 • 0 %

  מדי פעם, כשיש לי שעה פנויה

 • 0 %

  הלוואי אבל ממש אין לי זמן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp