רוצה פרטים על ללמוד רוסית ברוסיה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימוד רוסית ברוסיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על ללמוד רוסית ברוסיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי רוסית ברוסיה

 

בשכונה של דוסטויבסקי

 

בישראל יש לכם הרבה הזדמנויות לרכוש ידיעה בניבים הרוסיים, אם יש לכם חברים טובים שעלו מברית המועצות. ואולם אם תבחרו לבקר בערים כמו סנט פטרסבורג, מוסקבה, ריגה או ניז'ני נובגורוד, תוכלו גם להבין קצת יותר טוב מאיפה מגיעים החברים שלכם, איזה תרבות הם ספגו במהלך שנות גידולם, ומהם הרחובות בהם אהבו לשוטט בשעות הפנאי. קבלו כמה דוגמאות לבתי ספר לרוסית ברוסיה:

 

RUS Language

 

מדרחוב ארבאט תמיד היה חשוב לקבוצה חברתית מעמדית כזו או אחרת ברוסיה. סוחרים מצאו בו מרכז תוסס של עסקים במאה ה – 15. אנשי יוקרה עם גנאלוגיה מרשימה בחרו לגדל שם את ילדיהם במאה ה – 18. מאה שנה אחר כך, התמקמו בשכונה המשכילים והאומנים. היום ממלאים את הרחוב תיירים שמכירים בערך ההיסטורי של הרחוב העתיק ורווי המאורעות. את זמנם מנעימים אמני רחוב ומוסיקאים.

 

באווירה המיוחדת הזאת פועל המרכז ללימודי השפה הרוסית RUS Language. בית הספר מספק מסלולים למילוי הצרכים האקדמיים של סטודנטים מ – 40 מדינות ויותר, הן במוסקבה עצמה והן במסגרת שיתופי פעולה בינלאומיים ובין -אוניברסיטאיים. הקורסים ברוסית מועברים על ידי מרצים מנוסים מאוניברסיטת מוסקבה. תוכלו להשתתף בכיתת ערב או בוקר, ולחילופין להגיע למפגשי סופשבוע. קבוצת הבוקר מתאימה לתלמידים חרוצים שמעוניינים לשפר את הכישורים הלשוניים שלהם יחסית במהירות, ומוכנים להגיע למרכז ארבע פעמים בשבוע. משך התכניות השונות נע בין שלושה שבועות לשנה אקדמית. עלויות: 60 עד 169 אירו לשבוע.

 

 

EXLINGUO


בית הספר EXLINGUO מפעיל שני סניפים – בסנט פטרסבורג שני צעדים מהמרכז ההיסטורי, ובנובוסיבירסק חמש דקות מבית האופרה. סטודנטים שהגיעו ללמוד בבית הספר מארצות כצרפת, איטליה, הולנד, ארצות הברית ועוד, מדווחים על מערך לימודי רוסית מתוקתק ומאורגן היטב, בעל שני מרכיבים בלתי נשכחים: דגש על מיומנויות יומיומיות של שיחה ומורים שירותיים וחברותיים במיוחד. רבים הבטיחו לחזור לעוד סשן בבית הספר, לאחר ששיפרו תוך זמן קצר ובמידה רבה את יכולותיהם התקשורתיות בסיבוב הראשון. משך התכניות נע בין שבוע לחודשיים. בנובוריסק תוכלו להתארח אצל משפחה כדי להוסיף לחוויה התרבותית שלכם עוד מימד. טווח מחירים: 300 עד 730 אירו.

 

Liden & Denz

 

לחברת לידן ודנץ יש שלושה מרכזי לימוד - בסנט פטרסבורג, במוסקבה ובריגה (לטביה). שקיפות היא ערך עליון המיושם על ידי מייסדי המיזם ומנהליו. תוכלו למצוא מידע זמין על האנשים העומדים בראש הפירמה ובדרגות ניהוליות נוספות, מובטחת אחידות במחירים ובהרכב הקורסים ברוסית בשלוחות השונות, והתכניות מפוקחות על ידי גופים בינלאומיים. שש עד שמונה רמות בידיעת רוסית מועברות בסניפים השונים, כאשר קורסים אורכים בין שבוע לחודשיים וחצי ברכישת רמה מסוימת, וככלל ניתן ללמוד גם במשך שנתיים ויותר.

 

המרכז ללימוד השפה הרוסית בסנט פטרסבורג נמצא בלב ההיסטורי, בין המוזיאון הרוסי, הקרקס, הפארקים ומבנים ארכיטקטוניים מרשימים, וניתן להירשם בו גם לטיולים מחוץ לעיר. בבירה מוסקבה הכיתות ממוקמות בבניין השייך למשרד החוץ הממשלתי, ותוכלו לפגוש במסדרונות דיפלומטים ועיתונאים בינלאומיים. בריגה בית הספר יושב קרוב לאתר המורשת של אונסק"ו ובסמוך לבית האופרה הלאומי. טווח מחירים: 180 עד 480 אירו לשבוע.

 

 

CREF

 

בתי הספר לרוסית של CREF נוסדו כדי להעניק שירות לזרים במדינה עצמה ומחוצה לה, וכן לחברות עסקיות מערביות, שגילו את הצורך בידיעת השפה הרווחת במעצמה העולמית. הקמפוסים נמצאים במוסקבה ובניז'ני נובגורוד (היכן שתמצאו גם קהילה יהודית מפותחת), והסטודנטים יכולים לשלב במערכת האישית שלהם לימודים בשתי הערים. קורס רוסית לשישה תלמידים בכל כיתה, ובסיומם תקבלו תעודות השתתפות. הסילבוסים עומדים בדרישות משרד החינוך הרוסי, כך שתוכלו לקבל תעודת TORFL המוכיחה בקיאות ברוסית כשפה זרה. קיימות תכניות של שבוע עד חודשיים וחצי, המיועדות לאנשים פרטיים, לאנשי עסקים, לבעלי מקצוע ולחברות. לא נמצא מידע על מחירים.

 

Derzhavin Institute

 

מכון דרז'אבין בסנט פטרסבורג נקרא על שם אחד מגדולי המשוררים הלאומיים של רוסיה, ומשתף פעולה עם מוזיאון פושקין, ענק תרבותי נוסף במורשת הכללית והמקומית. במוסד הלימודים הזה אפשר לצלול עמוק לתוך תבניות הלשון כדי לקרוא מסמכים היסטוריים או יצירות ספרותיות בשפת המקור. יחד עם זאת, בכל הקורסים דורשים מן הסטודנטים גם להתבטא ברוסית בעל פה, כך שתוכלו לצבור ביטחון בדיבור, מעבר לידיעות אקדמיות בקריאה ובדקדוק. יש תכניות בכל הרמות ובאורכים שונים, החל משבוע ועד שנה שלמה. טווח מחירים: 195 עד 455 אירו לשבוע.  

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על ללמוד רוסית ברוסיה?

רוצה לדעת יותר על ללמוד רוסית ברוסיה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp