רוצה פרטים על איטלקית?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס איטלקית

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על איטלקית? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


השפה האיטלקית

 

בֶּלִיסימָה!

 

עם השנים, לימודי העשרה ופנאי הופכים לנפוצים יותר ויותר בישראל ורבים בוחרים ללמוד בזמנם החופשי נושאים מגוונים שמעניינים אותם. אחד מהתחומים המובילים בישראל בשנים האחרונות בלימודי הפנאי הוא לימודי שפות בכלל ולימודי השפה האיטלקית בפרט.

האיטלקית המתנגנת והמתגלגלת על הלשון בטבעיות מושכת אליה אנשים רבים מכל הגילאים ומכל שכבות האוכלוסייה.

 

שמחת החיים המתלווה אל הניגון העליז והאמוציונלי של השפה, ללא כל ספק הופכת אותה לאחת השפות היפות ביותר בעולם ולכן – ברור מדוע כל כך הרבה אנשים בוחרים ללמוד אותה.

 

 


 

 

 

 

התרבות האיטלקית היא תרבות עתיקת יומין ובעלת הקשרים תרבותיים, ספרותיים ואמנותיים רבים. הנתונים מראים כי למעלה מ-15% מאוכלוסיית אירופה דוברת איטלקית כשפת אם, ועוד רבים דוברים אותה כשפה שנייה או שלישית. כמו הספרדית והצרפתית, גם מוצאה של השפה האיטלקית הוא מהשפה הלטינית והיא נחשבת שפה קלה וזריזה ללימוד.

 

התועלת שבלימודי איטלקית

 

אנשים בוחרים ללמוד את השפה האיטלקית אם בהקשר תיירותי, אם לצורך תקשורת עסקית עם בני העם, אם לשם לימודים באוניברסיטאות הגדולות במדינה זו, ואם להעשרה תרבותית. באמצעות האיטלקית תוכלו להיחשף ליצירות מופת היסטוריות ועכשוויות הקשורות לאומה מרשימה זו. יהיה באפשרותכם לקרוא מסמכים היסטוריים בשפת המקום, להבין על מה מדברים זמרי האופרה ועוד.

 

הרבה בוחרים לעשות תארים אקדמיים באיטליה, במסלולים כמו לימודי רפואה, ארכיטקטורה, לימודי עיצוב; בכל שנה נרשמים סטודנטים רבים מכל העולם ללימודים באוניברסיטאות ובמוסדות להשכלה גבוהה ברחבי איטליה. לימודים אלה, במרבית המוסדות, מועברים בשפה האיטלקית. אנשי עסקים ישראליים באיטליה נתקלים בסירוב של בני המקום לדבר באנגלית, ולכן הם מוכרחים לפחות להבין איטלקית, אם לא לדבר בשפה.

 

 

קורסי איטלקית

 

ניתן ללמוד את השפה האיטלקית במגוון מסלולים וברמות לימוד שונות – תכני הלימוד בכל המסגרות השונות מקיימים את ארבע המיומנויות בשפה: קריאה, הקשבה, כתיבה, ודיבור, והם כוללים מגוון נושאי לימוד הקשורים לעקרונות השפה האיטלקית כגון: הרכבת משפטים, ניהול שיחות ודיונים, אוצר מלים, מבנים דקדוקיים, שיחה, ניתוח טקסטים, ניבים, תחביר ועוד.

 

מוסדות לימוד

 

בישראל קיימים מגוון מוסדות לימוד שבהם ניתן ללמוד את השפה האיטלקית, וביניהם:

 

  • דיאלוג, האוניברסיטה הפתוחה (רעננה, ראשון לציון, תל אביב, חיפה, פתח תקווה, נתניה, ירושלים, מודיעין) – הלימודים מחולקים לרמות לימוד: מתחילים, בינוניים ומתקדמים. ברמת מתחילים מתקיים גם קורס אונליין, הנלמד בזום.

 

  • ברליץ – קורס איטלקית בברליץ מתקיים לרוב בקבוצות קטנות ומתאפיין בכך שהוא יישומי מאוד, ומאפשר למשתתפיו יכולת לנהל שיחה באיטלקית בתוך זמן קצר.

 

  • אוניברסיטאות – האוניברסיטה העברית בי-ם, חיפה ות"א.

 

  • המכון האיטלקי לתרבות (תל אביב) – השיעורים מחולקים לרמות לימוד ומשולבים בהקניית ידע על התרבות האיטלקית. במכון מועסקים רק מורים שהם דוברי איטלקית כשפת אם.

 

  • השגרירות באיטליה – את תוכניות הלימוד ומועדי ההרשמה ניתן לברר באתר השגרירות.

 

רוב הקורסים נמשכים מספר חודשים – בדרך כלל חודשיים עד ארבעה, אך ישנם גם קורסים מעמיקים יותר הנמשכים כחצי שנה ויותר. ברוב מוסדות הלימוד הפועלים כיום תקבלו תעודת סיום עם סיום הקורס.

 

לסיכום

 

לימודי השפה האיטלקית יעשירו את חייכם – בין אם אתם לומדים להנאתכם האישית ובין אם אתם לומדים לצורך לימודים או עבודה – קורס ללימודי השפה האיטלקית ימלא אתכם בתרבות העשירה ועתיקת היומין של איטליה, וקרוב לוודאי שגם בשמחת החיים העליזה המתנגנת בשפה היפה הזו.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על איטלקית?

רוצה לדעת יותר על איטלקית?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד איטלקית
Whatsapp Whatsapp