שנת רביעית בחשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

שנת השלמה בחשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

 

רואים חשבון

 

מסלול הלימודים אינו פעיל

 

כדי להיות רואה חשבון בישראל, יש לעבור בהצלחה 15 בחינות ארציות בנושאים שונים. הלימודים לתואר ראשון בחשבונאות מקנים פטור מ - 13 בחינות, ובסופם נדרשים הסטודנטים לעמוד בחמש הבחינות הנוספות כדי עסוק במקצוע.

 

במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט מציעים לבוגרי לימודי חשבונאות ומנהל עסקים להמשיך את הכשרתם במסגרת שנת השלמה, המקנה למשתתפים פטור משלוש בחינות של המועצה, ומכינה אותם לקראת עמידה בשתיים הנותרות: ביקורת חשבונות מתקדמת וחשבונאות פיננסית מתקדמת.

 

פתיחת שנת ההשלמה מותנית בכמות נרשמים מינימלית מספקת.

 

כמה מילים על מוסד הלימוד

 

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט הוא מוסד להשכלה גבוהה המתמחה בלימודי משפטים, מנהל, ממשל וחשבונאות. במרכז, הממוקם בהוד השרון, מתקיימים לימודים לתואר ראשון ושני המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה וכן לימודי מכינה וקורסי גישור. לימודי ההשלמה בחשבונאות המוצעים במרכז מתקיימים בכיתות של עד 70 משתתפים, תוך שימת דגש על יחס אישי לסטודנטים.

 

תכנית הלימודים

 

שנת ההשלמה בחשבונאות נועדה להכין את הסטודנטים לעמידה בבחינות הארציות של מועצת רואי החשבון. היא כוללת העמקה בחשבונאות פיננסית ובביקורת חשבונות לצד הכרות עם עדכונים עכשוויים בתורת המיסים. במקביל, המשתתפים רוכשים ידע מעשי בתחום הערכת שווי חברות ומתאמנים בניתוח דוחות כספיים.

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים במסגרת שנת השלמה בחשבונאות בשערי מדע ומשפט מתפרשים על פני שני סמסטרים רצופים וכוללים כ - 1,000 שעות לימוד. הם מתחילים במרתון אינטנסיבי של שישה ימים בנושא מיסים שבסיומו נערך מבחן, וממשיכים במתכונת קבועה בת שני ימי לימוד מלאים במהלך השבוע. השיעורים כוללים הרצאות פרונטליות ותרגול מעשי רב. בסמוך למועד הבחינות נערכים "מרתונים" ותרגולי סימולציות. במוסד הלימוד מציעים מלגות שונות, לקבל המידע לגבי מלגות יש לפנות למדור הרישום.

  

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל לשנת ההשלמה בחשבונאות במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, על המועמדים להיות בוגרי תואר ראשון בחשבונאות, או בעלי תואר ראשון במנהל עסקים, שהתמחו בחשבונאות במסגרת לימודיהם. מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה או שלימודיהם הקודמים אינם בתחום החשבונאות יזומנו לראיון אישי בוועדת קבלה לקביעת מידת התאמתם לתכנית.

 

 

תעודה

 

השלמת חובות התכנית מזכה את המשתתפים בתעודת גמר מטעם המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט. תכנית הלימודים הוגשה לאישורה של המועצה הישראלית לרואי חשבון.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

חוות דעת של סטודנטים על שערי מדע ומשפט - שנת השלמה בחשבונאות

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.5 מתוך 5

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
12/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

הגישה הלימודית, אתיקה ושקיפות

על הקמפוס

נחמד.

טיפים

לכו עם הלב.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
12/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהב שההרצאות כמעט כמו שיעור פרטי, המרצים עוזרים המון ומתייחסים באופן אישי לכל סטודנט וסטודנט.

על הקמפוס

הקמפוס יחסית קטן, אבל שקט.

טיפים

להתרכז ולהשקיע בלימודים.


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp