לימודי פיתוח וייעוץ ארגוני לתואר שני במכללת עמק יזרעאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני מדעי החברה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני - עמק יזרעאל.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני במכללת עמק יזרעאל

 

מכללת עמק יזרעאל הינה מוסד מוביל להשכלה גבוהה אשר מפעיל 15 מסלולים אקדמיים לתארים ראשוניים ושניים. סגל ההוראה במכללה מורכב מלמעלה ממאה אנשי סגל אשר מרביתם בוגרי המכללה. כמו כן, שותפים לסגל גם כ-300 עמיתי הוראה וביניהם סטונדטים לתואר שני ודוקטורנטים.

 

קמפוס המכללה מעניק לסטודנטים חוויית לימוד ברמה אקדמית בלתי מתפשרת, הנעשית במתקנים חדישים וביניהם מרכז תקשורת מהגדולים בישראל. כמו כן, לרשות הסטודנטים עומדת ספרייה עשירה ומעונות מרווחים בעבור אלו אשר אינם גרים בעמק (לדוגמא, מעונות הכוללים חדר פרטי לכל סטודנט).

 

בוגרי המכללה נהנים מתארים יוקרתיים אשר מוכרים על ידי מוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובעולם. אי לכך, רבים מן הבוגרים ממשיכים בתום הלימודים לתארים מתקדמים במכללת עמק יזרעאל ובמוסדות נוספים. כמו כן, מיותר לציין כי בוגרי המכללה משתלבים בתפקידי מפתח במשק ובתעשיה, ושמם יצא למרחוק בעולם העסקים הישראלי.

 

מדי שנה באים בשעריה של המכללה האקדמית עמק יזרעאל כ-5,000 סטודנטים וסטודנטיות מכל רחבי הארץ. סטודנטים אלו נהנים מיחס אישי מסגל ההוראה, שירותי אדמינסטרציה איכותיים ורמה אקדמית גבוהה. כמו כן, מכללת עמק יזרעאל מכירה בעובדה שתואר אקדמי איננו שלם ללא ניסיון מעשי.

 

אי לכך, עוד במהלך לימודיהם צוברים הסטודנטים ניסיון רב ונהנים מיתרונות רבים בצאתם לשוק העבודה. מרבית תוכניות הלימוד במכללה כוללות "פרקיטקום", שהינה למעשה התמחות מעשית בתחומם במסגרת הלימודים האקדמיים. תקופת התנסות זו נעשית בצמוד לחניכה על ידי מומחים ואקדמאים מן השורה הראשונה.

 

תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני, מדוע?

 

תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני הינו תואר אקדמי איכותי המעמיד את בוגריו בעמדות מובילות במשק ובתעשיה. תוכנית לימודים זו פונה למועמדים המעוניינים להרחיב את אופקיהם בתחומים כגון ניהול ארגונים, ייעול חברות, ייעוץ לאישים פרטיים ועוד. כמו כן, במהלך הלימודים רוכשים הסטודנטים כלים רבים המאפשרים להם להשתלב בתחום הייעוץ הארגוני והפיתוח. זאת ועוד, התוכנית יונקת גם מתחומים נוספים כגון מנהל עסקים, מחקר, פסיכולוגיה, מנהל ציבורי ועוד.

 

מסלול הלימודים לתואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני שם לו למטרה להכשיר את בוגריו להתמודד עם האתגרים השונים אשר עומדים בפני המנהל בעולם העסקים החדש. בוגרי המסלול מתקבלים בתום לימודיהם למשרות מובילות בארגונים ציבוריים ופרטיים. כמו כן, רבים מן הבוגרים פונים לדרך עצמאית ונהנים מהשכלה אקדמית רחבה המהווה בסיס להצלחתם.

 

במסגרת הלימודים מפתחים הסטודנטים יכולות חשיבה והבנה מערכתיות, תוך שהם מתמודדים עם אתגרים כגון חוסר וודאות ושינויים בלתי צפויים. בנוסף, הסטודנטים רוכשים ידע רב בתורת פיתוח ההון האנושי והכרה בתרומה הייחודית אשר מעניק כל עובד לארגון. מנהל פיתוח וייעוץ ארגוני מעניק לארגון פיתרונות יצירתיים בזמן אמת, זאת בהתאם למגוון רחב של מכשולים היונקים גם מסוגיות כלכליות, וגם מתחום משאבי האנוש וכוח האדם. בנוסף, מנהל זה מייעץ לחברה כיצד עליה לפעול בהתאם לתמורות במשק הגלובלי ובשוק הספציפי בו היא פועלת. במקרים אלו חייב המנהל לשים ליבו לשינויים כגון התפתחויות טכנולוגיות, עלייה בכוחם של ארגונים נוספים, שינויים ערכיים וחברתיים אשר יכולים להשפיע על החברה ועוד.

 

מדוע ללמוד תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני בעמק יזרעאל?

 

תוכנית הלימודים לתואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני במכללת עמק יזרעאל הינה תוכנית יוקרתית וייחודית. מדובר במסלול בין תחומי הכולל בתוכו תפיסות רבות היונקות מקשת רחבה של תחומים במדעי החברה (פסיכולוגיה, אנתרופולוגה, לימודי רווחה, מדעי הניהול ועוד). כמו כן, המכללה האקדמית עמק יזרעל מעניקה לסטודנטים הזדמנות אמיתית לשלב בין לימודים ברמה אקדמית גבוהה לבין ניסיון מעשי.

 

המכללה שמה דגש רב גם על התנהלות מערכתית ושילוב בוגריה בתוך הארגונים בנקודות השפעה. זאת ועוד, מכללת עמק יזרעאל מקיימת קשרים הדוקים עם התעשייה באזור הגליל בפרט, והמרכז בכלל. אי לכך, בוגרי המכללה מקבלים הזדמנויות רבות לצבור ניסיון עוד במהלך לימודיהם בתחום.

 

במסגרת הלימודים נערכות מספר סדנאות מעשיות המביאות את הסטודנט להתמודד עם מצבים אמיתיים תוך הבאת הידע שלמד הלכה למעשה. מדובר במגוון רחב של תרגילים מודרכים, משחקי תפקידים וניתוח מקרים המבוססים על אתגרי העולם העסקי. כמו כן, במהלך השנה השנייה, ישתתפו הסטודנטים בעבודה מעשית אשר תכלול את כל האספקטים הקשורים בפיתוח והייעוץ הארגוני (החל משלב האבחון, דרך הייעוץ והפיתוח וכלה בבחינת התוצאות וניתוחן). במהלך השנה האחרונה ללימודים ידרשו הסטודנטים לעמוד בפרויקט גמר תחת הדרכתם של חברי הצוות האקדמי הבכיר במכללה.

 

פרויקט זה יעניק לסטודנטים אפשרות אמיתית להציג את כישוריהם בתחום, והם יוכלו להשתמש בידע זה במשך עתידם האקדמי והעסקי.

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה לתוכנית זו דורשים מהמועמדים להציג תואר ראשון ממוסד מוכר להשכלה גבוהה. כמו כן, מועמדים מסוימים ידרשו לעמוד בפני ראיון אישי בטרם קבלתם לתוכנית תאושר.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית עמק יזרעאל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית עמק יזרעאל
פורום ייעוץ לימודים
לימודי תואר שלישי פסיכולוגיה של היהדות
נילי דה בוטון
ללא תגובה
תואר שמתאים לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז
קשב
ללא תגובה
אפשרויות לימודים בתואר דו חוגי
מור
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה לתואר ראשון במגדר ונשים
מור
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית או מדעי ההתנהגות כדי להגיע למסלול טיפול בתנועה
רחל
ללא תגובה
לימודי רנטגן או סיעוד ללא צורך בפסיכומטרי
נוסייר בדארנה
1 תגובות
אפשרות להסבה אקדמית לרוקחות
עיסמי רזאן
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp