המסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תואר שני במנהל עסקים > תואר שני במנע``ס התמחות בשיווק וניהול אסטרטגיה - המסלול האקדמי

תואר שני במנע``ס התמחות בשיווק וניהול אסטרטגיה במסלול האקדמי

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר שני במנהל עסקים התמחות בשיווק וניהול אסטרטגי במסלול האקדמי המכללה למינהל

התמורות הרבות בעולם העסקי מושפעות מן ההתפתחויות הטכנולוגיות אותן אנו חווים בכל תחומי החיים. שינויים טכנולוגיים אלה מחייבים בחדשנות מתמדת והם יוצרים ערבוב מרתק בין דיסציפלינות שונות ומגוונות. כדי להמשיך להיות עדכניים ורלבנטיים, ארגונים נדרשים לשים דגש על התכנון האסטרטגי ועל דינמיות מתמדת. תחום השיווק, שבעבר היה אחד מן התחומים בארגון הפך לענף מרכזי וחוצה פלטפורמות, שמתווה את האסטרטגיה העסקית של הארגון. המהפכה הדיגיטלית משנה תעשיות שלמות, משפיעה על התנהגות צרכנים ומרכזית לתכנון ולניהול אסטרטגי של פירמות. היון, מהפכה זו נמצאת בליבה של החשיבה הארגונית.

 

במסלול האקדמי המכללה למינהל אפשר ללמוד לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק וניהול אסטרטגי. מסלול זה בתואר השני במנהל עסקים משלב בין שיווק לבין ניהול אסטרטגי. התמחות זו מקנה לתלמידיה אפשרות לממש את הפוטנציאל האקדמי והתעסוקתי שנובע מהשילוב של שני תחומים חשובים אלה.

 

הבוגרים מבוקשים מאוד בשוק העבודה המקומי והבינלאומי. עם סיום התואר השני באפשרותם להשתלב במשרות ניהול מעניינות ומאתגרות המוצעות בשוק העבודה כגון מנהלי פרסום, יועצים אסטרטגיים, מנהלי דיגיטל, מנהלי מוצר, מנהלי מותג, תקציבאים ותפקידים נוספים. כמו כן, הידע התיאורטי וההכשרה הפרקטית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידים בכירים בתחום.

 

תכנית הלימודים


במסגרת ההתמחות בתואר השני הסטודנטים שמים דגש על ההיבטים התיאורטיים והיישומיים של תחום הדיגיטל. ההתמחות מתמקדת בארבעה תחומים מרכזיים: אסטרטגיה וחדשנות, דיגיטל, בין לאומיות וגישות מתקדמות ופוסט מודרניות.

 

מתכונת הלימוד


תכנית זו נפרסת על פני שנתיים. היא כוללת מגוון רחב של קורסים תיאורטיים ומעשיים המקנים כלים יישומיים בתחום.

 

על מוסד הלימוד

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר. סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום במסלול האקדמי: תואר ראשון (מהארץ או מחו"ל), המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה בממוצע 75 לפחות. לחילופין, ציון גמר 70 לפחות, לבעל תואר ראשון, בעל רישיון מקצועי המוענק על עמידה בבחינות חיצוניות (עריכת דין, ראיית חשבון, רפואה ועוד).

בנוסף, כל המועמדים חייבים בבחינת GMAT. פטור מן הבחינה מוענק למועמד בעל הצטיינות בתואר הראשון או בתואר שני ומעלה המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה או ציון ממוצע 85 לפחות בלימודי התואר הראשון במנהל עסקים, מקצועות הניהול, כלכלה, הנדסת תעשייה וניהול ותקשורת עם חטיבה בניהול. יש לציין כי מועמדים בעלי ניסיון ניהולי בתפקידים בכירים של 10 שנים לפחות, יכולים לפנות בבקשה לקבלת פטור מן הבחינה.

שכר הלימוד

שכר הלימוד ניתן במעמד היעוץ ללימודים. מוסד הלימוד מעניק מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד, עד לגובה של 60% משכר הלימוד למתאימים. פרטים נוספים על מלגות ושכר לימוד ניתן לקבל אצל יועצי הלימודים של המסלול האקדמי המכללה למינהל.עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני במנע``ס התמחות בשיווק וניהול אסטרטגיה - המסלול האקדמי (2 חוות דעת)
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע: 4.5 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, לימודי שיווק ופרסום, 06/10/2014

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
מרצים מרתקים ונושאים מעניינים, הרבה אפשרויות בחירה, התחשבות בסטודנטים. פער רחב בין התואר הראשון באוניברסיטה.

על הקמפוס
מיקום מרכזי - ראשון לציון.
החיסרון היחיד הוא העלות.. :/
, תואר שני במנע"ס התמחות בשיווק וניהול אסטרטגיה - המסלול האקדמי, 09/07/2014

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת את האפשרות לבחור את שעות וימי הלימוד, אבל לא אוהבת את המבחר הלא ממצה שיש בין הקורסים.

על הקמפוס
הקמפוס מאוד מטופח, אבל דרכי ההגעה אליו מאוד בעייתיים, אני תושבת העיר בה נמצאת המכללה ולוקח לי 50 דק' להגיע בתחבורה ציבורית כאשר בפועל זו נסיעה של 7 דק' ברכב.

   
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המסלול האקדמי המכללה למנהל
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
    קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
    במסלול בו הינך לומד?


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English