תואר שני במנהל עסקים התמחות בפסיכולוגיה עסקית תעסוקתית במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנהל עסקים התמחות בפסיכולוגיה עסקית תעסוקתית במסלול האקדמי המכללה למנהל

תואר שני במנע"ס התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר. סטודנטים אלו מגיעים למכללה מכל רחבי הארץ וזאת לאור תוכניות הלימודים המגוונות המותאמות לשינויים וההתפתחויות בשווקים השונים ובחברה.

 

מדוע ללמוד תואר שני במנע"ס עם פסיכולוגיה עסקית וניהול דווקא במסלול האקדמי המכללה למנהל?

 

הפסיכולוגיה מהווה תחום מרכזי במדעי החברה והיא עוסקת בחקר הנפש, התפיסה וההתנהגות של האדם. הפסיכולוגיה נוגעת לכל תחום בחיינו וחוקרת את השינויים וההשפעות המתרחשים, על התנהגותנו. בעולם העסקים של ימינו, הולכת ומתפתחת מודעות להשפעתם של תהליכים פסיכולוגיים על ארגונים עסקיים וצרכניהם. לפיכך, קיימת דרישה הולכת וגוברת מצידם של ארגונים וחברות רבות למנהלים מקצועיים בעלי אוריינטציה פסיכולוגית-ניהולית.

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית ללימודי תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית שמטרתה להקנות לסטודנטים יכולת ניהולית רחבה בכל תחומי הארגון. תוכנית הלימודים מספקת בסיס ידע נרחב בתחום הניהול ומעניקה מבט מעמיק להיבטים הפסיכולוגיים הרלוונטיים לענף מנהל העסקים. התוכנית מיועדת לסטודנטים שסיימו תואר בפסיכולוגיה או בתחומים קרובים בציונים גבוהים ומעוניינים להשתלב בעולם העסקים.

 

התוכנית נפרסת על פני שנתיים במהלכן על הסטודנט לצבור 65 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר. התוכנית מתמקדת הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי ומורכבת מקורסים מעניינים ומאתגרים: דיני עסקים, מימון הפירמה ושווקי הון, הארגון והמשאב האנושי, כלכלה למנהלים, סקרים ומחקר עסקי, ניהול אסטרטגי, סוגיות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית, מיומנויות בניהול, ייעוץ והנחיה, היחיד והקבוצה בארגון ועוד.

 

 

בוגרי המסלול יוכלו להשתלב במשרות ניהול בכירות בשוק העבודה המקומי והבינלאומי. מעסיקים רבים מחפשים מנהלים בעלי ידע בתחום הפסיכולוגיה כגון משרדי פרסום, מכוני סקרים ומחקר עסקי, עמותות ועוד. כמו כן, הידע התיאורטי וההכשרה המעשית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידי ניהול בכירים בתחום.

 

אפשרות נוספת ומומלצת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים לקראת תואר שלישי במגוון תחומים במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם (בכפוף להשלמת תזה).

 

תנאי הקבלה לתואר השני

 

תנאי הקבלה לתואר שני במנהל עסקים עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית וניהולית במסלול האקדמי: תואר ראשון או שני (מהארץ או מחו"ל) בפסיכולוגיה או תחומים דומים, המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה בממוצע 85 לפחות.

 

בנוסף, כל המועמדים חייבים בבחינת GMAT. פטור מן הבחינה יוענק למועמד בעל ראשון או שני בפסיכולוגיה ותחומים דומים בציון ממוצע 85 לפחות. על כל מועמד להגיש חיבור אישי הכולל פרטים אישיים, קורות חיים, תיאור יעדים וסיבות לבחירה בתוכנית וכל נושא הרלוונטי לקבלה לתוכנית. בנוסף, יש לצרף שתי המלצות מגורמים באקדמיה, בעסקים או בחברה. מועמדים שימצאו מתאימים יזומנו לראיון אישי שייערך ע"י ועדת הקבלה של התכנית כאשר ניסיון תעסוקתי בתחום מהווה יתרון.

 

שכר הלימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-56,434 עבור 4 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר השני הינה 775 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (פירוט על המלגות השונות ניתן למצוא במדור שכר הלימוד של המכללה).

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
Whatsapp Whatsapp