תואר שני במנהל עסקים וניהול מוסדות חינוך באוניברסיטת חיפה

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנהל עסקים וניהול מוסדות חינוך באוניברסיטת חיפה

תוכנית MBA למנהלים - התמחות בניהול מוסדות חינוך באוניברסיטת חיפה

 

בית הספר לניהול של אוניברסיטת חיפה בעל מטרה עיקרית והיא טיפוח ויצירת סטנדרטים ניהוליים גבוהים, אשר יסייעו למנהלים בארגוני חינוך, לעמוד בפני קשיים ואתגרים בעבודתם היומיומית. הייחודיות של תוכנית זו היא השילוב בין ידע מדיסציפלינות שונות, אשר רלוונטיות למקצועות החינוך, לבין קורסי הניהול המגוונים.

 

העיסוק בניהול מוסדות חינוך מהווה משימה לא קלה, משימה אשר דורשת מבכירים ומנהלים במוסדות החינוך, כישורים נרחבים ומגוונים, הרבה מעבר ליכולות הפדגוגיות שלהם. ניהול מוסדות חינוך דורש יכולות ארגוניות, יצירתיות, יוזמה ושיתוף פעולה עם הצוות.

 

קיראו עוד על:

 

למי מיועדת תוכנית MBA למנהלים?

 

תוכנית לימודים זו הינה תוכנית ייחודית אשר מיועדת למנהלים ובכירים במוסדות חינוך. התוכנית מתאימה לכל המעוניינים ברכישת טכניקות ומיומנויות שיסייעו להם להתמודד בחכמה עם אתגרים ניהוליים בחברה ובקהילות מורכבות. המועמדים למסגרת לימודית זו יהיו כאלה השואפים להצלחה ובעלי מחויבות לקהילה, לטווח הארוך.

 

קיימת חובת השתתפות בכל חלק בתוכנית הלימודים. הסטודנטים מחויבים להגיע לכל השיעורים, התרגולים, הסדנאות, הסיורים והסמינרים. חשוב להדגיש כי הלימודים מחולקים ל "תקופות לימוד" כאשר בכל תקופת לימוד שכזו יש רק מועד בחינות אחד לכל קורס.

 

משך הלימודים בתוכנית MBA למנהלים

 

משך הלימודים בתוכנית זו הוא כשנה וחצי של לימודים אקדמיים. הלימודים נפרשים על פני שמונה תקופות רצופות, כל תקופה נמשכת תשעה שבועות, כאשר הלימודים מרוכזים במפגש חד שבועי אינטנסיבי. כמו כן, בית הספר לניהול של אוניברסיטת חיפה מקיים מדי פעם סדנאות קצרות.

 

תלמידי מסלול זה מחויבים לקחת את כל הקורסים הנדרשים בכל תקופת לימוד, במסלול זה לא קיימת אפשרות להתקדם באופן אישי או לפרוש את הלימודים.

 

תנאי הקבלה לתוכנית MBA למנהלים

 

לתוכנית לימודים זו יתקבלו מנהלים ומנהלות העומדים בדרישות הבאות: בוגרי תואר ראשון מאוניברסיטה או מוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, בציון ממוצע של 80 לפחות, בעלי שליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית, בעלי 3 שנות ניסיון ומעלה בתחום הניהול, לאחר סיום הלימודים לתואר הראשון, מעבר בחינת ה- GMAT בציון מינימאלי שנקבע מראש, מעבר ראיון אישי.

 

הערות: מועמדים בעלי תואר דוקטורט קבלו פטור מבחינת ה –GMAT, גם בעלי תואר מוסמך מאוניברסיטאות מוכרות בעלי משרה ניהולית, יהיו, רשאים לבקש פטור מבחינה זו.

 

מועמדים שסיימו לימודיהם באוניברסיטאות מחו"ל או בשלוחות של אוניברסיטאות כאלו בישראל, תנאי קבלה נוסף - מעבר בחינת ה- GRE בהצלחה.

 

קיראו על: קורס GRE

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

בוגרים המסיימים בהצלחה את תוכנית הלימודים ועומדים בכל דרישות בית הספר לניהול של אוניברסיטת חיפה, זכאים לתואר שני, "מוסמך במנהל עסקים – MBA, עם התמחות בניהול מוסדות חינוך". לאחר קבלת התואר יכולים הבוגרים לשלב את הידע, הכלים והמיומנויות שרכשו בעבודתם היומיומית, בתחום הניהול והחינוך.

 

למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת חיפה
עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה
Whatsapp Whatsapp