תואר שני במנע"ס התמחות בשיווק ועסקים בינלאומיים במרכז האקדמי רופין

שירות אישי - צור קשר
תואר שני במנע"ס התמחות בשיווק ועסקים בינלאומיים במרכז האקדמי רופין

תואר שני MBA במנהל עסקים בהתמחות בשיווק ועסקים בינלאומיים במרכז האקדמי רופין


להוביל בשיווק


השוק העסקי של ימינו מחייב מנהלים לדאוג לתהליכי שיווק לא רק בארץ אלא גם בזירה הגלובלית. עליהם לדעת לקבל החלטות מול חברות ממדינות שונות ולהתאים את השיווק לתרבותן הייחודית ולקהלי היעד המאפיינים אותן. הם נדרשים להפעיל יצירתיות ויכולות שכנוע כדי להתגבר על אתגרים בארגון וחייבים לשים ליבם גם להתפתחויות העדכניות במהפכה הדיגיטלית שעובר עולם העסקים.

 

במרכז האקדמי רופין מציעים מסלול תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק. זוהי אחת ההתמחויות בתואר השני במנהל עסקים, אשר מתמקדת במיומנויות הנהגת השיווק של עסקים מקומיים ובין לאומיים. הבוגרים יכולים לשמש מנהלי שיווק במשרדי פרסום או בארגונים מגוונים במשק, לצד תפקידי ניהול שיווק במיזמים ובסטארט אפים.

תוכנית הלימודים

במהלך תואר שני במנהל עסקים בהתמחות זו רוכשים הסטודנטים כלים מגוונים לגיבוש של אסטרטגיה שיווקית בשוק הגלובלי. כמו כן, הם שמים דגש רב על שיווק של שירותים ומוצרים בזירה הדיגיטלית ובמדיה החברתית. הם דנים גם בתהליך הניהול של מותגים בינלאומיים ובתהליכי משא ומתן וניהול הלקוחות בקשרים עסקיים מסוג זה.


מתכונת הלימוד


זוהי אחת ההתמחויות בתואר השני במנהל עסקים, התכנית מתפרשת על פני שלושה סמסטרים ואורכה שנה קלנדרית אחת. שיעורים מתקיימים באחד הערבים במהלך השבוע ובימי שישי בבקרים. בסמסטר רביעי מרוכזים קורס יישומי למשחק עסקים ומפגשי הנחייה לקראת כתיבת הסמינר.

 

בנוסף לכך, ההתמחות כוללת קורס שמתקיים בשפה האנגלית, שמתקיים בשיתוף אוניברסיטת אילינוי בארצות הברית ובו עובדים על פרויקטים שיווקיים שונים. כמו כן משתתפים הסטודנטים בסימולציית שווקים דיגיטליים בה בם מתנסים בגיבוש אסטרטגיה שיווקית לשירותים דיגיטליים ולשיווק באינטרנט.

 

נושאי הלימוד

 

  • שווקים דיגיטליים
  • שיווק של קווי מוצרים
  • אסטרטגיה בינלאומית
  • סוגיות בניהול לקוחות
  • ניהול מותגים גלובליים    
  • מיתוג עצמי
  • שיווק בין לאומי
  • שיווק באינטרנט
  • ניהול משא ומתן    
  • ועוד

 

תנאי קבלה


כדי להתקבל לתואר השני בהתמחות זו יש לעמוד בקריטריונים הבאים: התואר השני מיועד לבוגרי לימודי מדעים B.Sc. ולבוגרי  תואר ראשון בתחומים כלימודי חשבונאות, מתמטיקה וסטטיסטיקה בממוצע 80 ומעלה. בוגרי מקצועות אחרים נדרשים לממוצע של לפחות 85. מועמדים שמגיעים עם רקע חסר במנהל עסקים צריכים להשתתף בלימודי השלמה, במסגרת קורסים הנלמדים בהתאם לנתונים האישיים.

 


על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי רופין מאפשר המאפשר לימודים אקדמיים לתואר ראשון או תואר שני במגוון תחומי לימוד, כגון הנדסה, מנהל עסקים ומקצועות הים. מבין המסלולים המוצעים לתואר שני, ניתן למנות תואר שני בלוגיסטיקה ומערכות ימיות, תואר שני בניהול משאבי ים ותואר שני במנהל עסקים, שמתקיים בעוד שלוש התמחויות.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי רופין
Whatsapp Whatsapp