לימודי מנהל עסקים לתואר שני באוניברסיטת חיפה

שירות אישי - צור קשר

אוניברסיטת חיפה

אהבת? שתף ב:

תואר שני במנהל עסקים MBA למנהלים באוניברסיטת חיפה

 

תואר שני במינהל עסקים, הינו תואר יוקרתי ומבוקש, הן במשק הישראלי והן במשק הגלובאלי. כמו כן, תואר זה פותח בפניו של הבוגר דלתות רבות במגזר העסקי ומאפשר קידום, הערכה מקצועית, התפתחות עצמאית והשתלבות בתפקידי מפתח.

 

לימודי MBA למנהלים מיועדים להכשיר ולהעמיק את הידע בתחום מנהל העסקים, ולהקנות כלים וידע תיאורטי להתמודדות עם האתגרים השונים העומדים בפני המנהל הבכיר. בעקבות הביקוש הרב לתואר זה בקרב מנהלים וחברי פקידות גבוהה, השיקה אוניברסיטת חיפה תוכנית ייחודית ללימודי מנהל עסקים המיועדת למנהלים בעלי ניסיון בתחום.

 

בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת חיפה, הינו הראשון בארץ שהציע תוכנית מעין זו. באמצעות תוכנית זו, זוכים המנהלים לשלב לימודים עם עבודה במשרה מלאה ולזכות בתוך שנתיים בתואר יוקרתי. מלבד זאת, התוכנית אשר מציעה האוניברסיטה שמה דגש על יחס אישי, רמה אקדמית בלתי מתפשרת ושאיפה למצוינות.

 

מיותר לציין כי הלימודים בקרב מנהלים בכירים, בעלי ניסיון רב בניהול ובמגזר העסקי, הופכים את החוג למקום בו נוצרים קשרים עסקיים, וחברים לספסל הלימודים הופכים פעמים רבות גם לחברים לדרך.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי MBA למנהלים באוניברסיטת חיפה הינם:

 

  • תואר ראשון בציון של 80 ומעלה ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל (בעלי תואר ראשון מחו"ל יצטרכו לעבור את בחינת ה-GRE).
  • נדרשים לפחות 3 שנות ניסיון בניהול.
  • עמידה בבחינת ה-GMAT על חלקה המילולי והכמותי, בציון של 500 לפחות. בעלי תואר שלישי מאוניברסיטאות מוכרות יקבלו פטור מבחינה ה-GMAT.
  • ידע ושליטה בשפה האנגלית ברמה טובה.
  • ראיון אישי

 

מהו מבחן ה-GMAT?

 

מבחן ה-GMAT הינו מבחן סטנדרטי המיועד למועמדים לתואר מוסמך במנהל עסקים. מבחן זה הינו מבחן בינלאומי הערוך בשפה האנגלית. המבחן כולל 3 חלקים: חלק חיבורים, חלק כמותי וחלק מילולי. מאחר והמבחן הינו בינלאומי, תוצאותיו מכובדות גם באוניברסיטאות ומוסדות לימודים בחו"ל.

 

תוכנית הלימודים

 

הלימודים לתואר שני במנהל עסקים למנהלים כוללים קורסים רבים הנוגעים במגוון תחומים הנוגעים לתחום, כגון שיטות כמותיות, ניהול השיווק, סוגיות במדעי ההתנהגות, כלכלה ניהולית, התנהגות ארגונית, חשבונאות פיננסית, מחשבים ומערכות מידע, ניהול פיננסי, אתיקה ניהולית, חשבונאות ניהולית, חשיבה יצירתית וחדשנות, אסטרטגיה עסקית, תרבות וניהול, יחסי עבודה, אסטרטגיות שיווקיות, ניהול משא ומתן עסקי, קשר לעסקים- מפגשים עם מנכ"לים ועוד.

 

שכר לימוד והיקף הלימודים

 

התשלום עבור כל תוכנית הלימודים הינו שכר אוניברסיטאי רגיל ועומד על 12,636. סכום זה אינו כולל תשלומים נלווים כגון: אבטחה, שירותים, רישיונות וכו'.כמו כן, הסכום אינו כולל עלויות של ספרים וחומרי לימוד.

 

הלימודים נמשכים כשנה וחצי ומתקיימים ב-7 תקופות לימוד, כאשר כל תקופה כוללת 8 שבועות לימוד ושבוע אחד נוסף לבחינות. הלימודים יערכו בימי חמישי בין 14:00-21:00, ובימי שישי בין השעות 8:00-14:00, לנוחיות המנהלים.

 

למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת חיפה

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה

מתוך פורום אוניברסיטת חיפה

השלמת תזה כדי להתקבל לדוקטורט בטיפול באומנות
רחל
1 תגובות
קבלה לסיעוד על סמך יח׳ ריאליות
תימאא סוידאן
1 תגובות
פגישת יעוץ לתואר שני בביביולותרפיה
רנין אגבאריה
1 תגובות
תזה לקראת תואר שלישי בחינוך מיוחד
ליאה קונסטנעיני
1 תגובות
השתתפות בהרצאות שונות באוניברסיטה
ניבה גרי
1 תגובות
המשיך תואר שני בביולוגיה
מונתהא
1 תגובות
הסבה ללימודי תזונה מסיעוד
אביגיל
3 תגובות
השלמת תזה לתואר שני לקראת דוקטורט
שרון
3 תגובות
לימודי אנגלית לפני תואר
אבי
1 תגובות
מעוניינת לדעת תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון
יוסגא
1 תגובות
קבלה לסיעוד עם 4 יחידות ריאליות
מיטב
2 תגובות
קורסי השלמה בפסיכולוגיה לתואר שני בתרפיה במוסיקה
מייסון כחיל
1 תגובות
יחידות ריאליות ללימודי סיעוד
לאנא
1 תגובות
תואר שני בשימור להנדסאי
עידו
1 תגובות
קבלה לחוג להפרעות בתקשורת
תום
1 תגובות
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם