תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - צור קשר
תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במסלול האקדמי המכללה למנהל

תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במסלול האקדמי המכללה למנהל

 

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא חלוצת המכללות האקדמיות בישראל. המכללה חרטה על דגלה בנוסף למצוינות אקדמית גם דאגה לעתידם המקצועי והתעסוקתי של בוגריה. מדי שנה לומדים במכללה האקדמית אלפי סטודנטים והם נהנים מקמפוס צעיר, תוסס ומסלולי לימוד ברמה הגבוהה ביותר.

 

מדוע ללמוד תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני דווקא במסלול האקדמי?

 

המסלול האקדמי מציע תוכנית ייחודית ללימודי תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני שמטרתה להקנות לסטודנטים כלים אקדמיים ומיומנויות יישומיות בייעוץ ופיתוח ארגוני. תוכנית הלימודים מספקת בסיס ידע נרחב בתחום הייעוץ ומעניקה מבט מעמיק להיבטים הפסיכולוגיים/סוציולוגיים רלוונטיים. התוכנית מיועדת לסטודנטים המעוניינים לעסוק בתפקידי ייעוץ ופיתוח ארגוני בחברות ובארגונים השונים.

 

תוכנית הלימודים נפרסת על פני שנתיים במהלכן על כל סטודנט לצבור 45 נקודות זכות בכדי להיות זכאי לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. הלימודים מתקיימים במהלך השבוע בשעות אחה"צ-ערב וכן בשעות הבוקר של ימי שישי וזאת על מנת לאפשר לסטודנטים לשלב עבודה עם הלימודים.

 

התוכנית כוללת קורסים תיאורטיים ומעשיים מעניינים ומגוונים כגון סוציולוגיה ארגונית, אבחון ארגוני, פיתוח המשאב האנושי בארגון, פוליטיקה ארגונית, הארגון כקהילה, תורת הראיון, יסודות השיווק, פיתוח מיומנויות מנהיגות וניהול, אתיקה בעסקים, תיאוריה בהנחיית קבוצות, דילמות ארגוניות בחברה, כלכלת מידע, פיתוח כלכלי ועוד. כמו כן, התוכנית כוללת שבע התמחויות ועל כל סטודנט לבחור אחת מהן:

 

  • ייעוץ פנים ארגוני
  • הנחיית קבוצות
  • פיתוח אסטרטגי ארגוני
  • אימון ניהולי
  • ייעוץ ארגוני במערכות החינוך
  • ייעוץ ארגוני כלכלי
  • ייעוץ ארגוני מחקרי

 

בוגרי המסלול לתואר השני יוכלו להשתלב במשרות ייעוץ והנחיה בחברות ובארגונים השונים. הידע התיאורטי וההכשרה המעשית שרכשו מאפשר לבוגרים רבים להתקדם במקום עבודתם הנוכחי ואף מהווה יתרון בהגשת מועמדות לתפקידים בכירים בתחום. אפשרות נוספת ומומלצת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודים מתקדמים לקראת תואר שלישי במגוון תחומים במוסדות לימוד מוכרים בארץ ובעולם (בכפוף להשלמת תזה).

 

תנאי הקבלה

 

תנאי הקבלה לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני במסלול האקדמי: בעלי תואר "בוגר" ממוסד אקדמי ישראלי מוכר להשכלה גבוהה בציון ממוצע של 80 לפחות, ניסיון תעסוקתי, חיבור של המועמד המפרט את ציפיותיו, מטרותיו והתאמתו לתוכנית.

 

מועמדים מתאימים יזומנו לראיון אישי שיערך ע"י ועדת הקבלה של התוכנית. מועמד שאינו עומד באחד מתנאי הקבלה יכול לפנות בכתב לוועדת חריגים בצירוף קורות חיים והמלצות רלוונטיות ובקשתו תיבחן.

 

תנאי קבלה להתמחויות מסוימות

 

להתמחות בייעוץ ארגוני-כלכלי - נדרש תואר ראשון בכלכלה או בניהול/מנהל עסקים, בוגרי תארים אחרים יזדקקו לקורסי השלמה נוספים מעבר לקורסי ההשלמה הנדרשים לתואר השני. 2) להתמחות בייעוץ ארגוני במערכות החינוך יוכלו להגיש מועמדות רק בעלי תואר ראשון בחינוך.

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במסלול האקדמי המכללה למנהל על פי המפורט באתר המכללה הוא כ-61,974 ש"ח עבור 4 סמסטרים. כל שעת השלמה נוספת לתואר הראשון הינה 1242 ₪. כמו כן, המכללה מעניקה מלגות שונות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.
 

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
חוות דעת של סטודנטים על תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני - המסלול האקדמי
התקבלו 5 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5

המסלול האקדמי המכללה למנהל
19/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת:חניה בתשלום.אוהבת:יחס אישי מהמרצים. יחס טוב מהמזכירות. הקמפוס נורא יפה ומטופח ונקי. יש גישה קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס יפה ומטופח. אווירה טובה. המקום שומר על ניקיון בכל השנה. נעים לשבת ולאכול שם

טיפים

להשקיע בלימודים ולנסות למצוא מישהו שלמד את אותו תואר ולהתייעץ איתו. לקחת ממנו חומרים.

המסלול האקדמי המכללה למנהל
24/08/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המכללה הנה מועדפת מאשר אוניברסיטה מאחר וניתן לקבל יחס אישי, ניתן להכיר יותר חברים, ללמוד כצוות, אווי קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס לא גדול וניתן להגיע לכל המקומות והמבנים בדרך קצרה ולא כמו באוניברסיטה הבנויה כמו עיר.

טיפים

לכל סטודנט המעוניין ביחס אישי מהמרצים, לרכוש חברים ולהכיר את המקום לימודים על בוריו עדיף שילך ללמוד  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp