רוצה פרטים על שכר רוקחים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה באמת מרוויח רוקח בישראל?

מחפש/ת מידע על לימודים? שכר רוקחים? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שכר רוקחים - כדאי ללמוד רוקחות?

 

עבודתו של הרוקח הינה מגוונת. רוקחים מועסקים לא רק בבתי מרקחת אלא עוסקים גם במחקר, בשיווק, במגוון של תפקידים במשרד הבריאות, באוניברסיטה ועוד. הרוקח ממונה על התרופות הניתנות לפציינטים ולשם כך עליו להכיר לעומק את את כל סוגי התקופות בשוק, את המרכבים שלהן ואת תופעות הלוואי שעשויות להופיע. כמו כן, באחריותו של הרוקח לפקח על נטילת תרופות שונות שעלולות להיות מסוכנות בשילוב עם תרופות אחרות.

 

רוצה להיות רוקח?

 

הדרך שלך מתחילה כאן: 

 

 

רמות שכר

 

שכרו של הרוקח נחשב לגבוה וזאת בעיקר בעקבות ההכשרה המעמיקה שיש לקבל על מנת להשתלב במקצוע והאחריות העצומה שבתפקיד. 

 

תפקיד
0-5 שנות ניסיון
5-10 שנות ניסיון
 
רוקח קהילתי בקופת חולים
 
6,500-9,000 ש"ח בחודש
 
9,500-12,000 ש"ח בחודש
 
רוקח דלפק
 
7,500-12,000 ש"ח בחודש
 
12,000-17,000 ש"ח בחודש
 
רוקח אחראי
 
15,000-18,000 ש"ח בחודש
 
18,500-25,000 ש"ח בחודש
* נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת.

הבדלי השכר בין הרוקחים נובעים ממקום העבודה, למשל רוקח בבית מרקחת פרטי מרוויח יותר מרוקח של קופת חולים. לעיתים קרובות שכרו של הרוקח תלוי גם בבונוסים של מכירות וכיוון שמדובר בעבודה במשמרות לרוב, תלוי גם בשעות העבודה. כך לדוגמא רוקח שעובד במשמרות לילה או בשישי שבת יכול ירוויח יותר מרוקח שמועסק בשעות היום בלבד.

 

כמו כן, המשכורת תלויה גם בהכשרה. רוקח בעל תואר שני ברוקחות ירוויח יותר מרוקח בעל תואר ראשון בלבד, וכך גם לגבי רוקחים בעלי תואר שלישי (דוקטורט ברוקחות).

 

אחד מהיתרונות המרכזיים בעבודתו של הרוקח בדלפק היא שעות העבודה. עבודה בבית מרקחת הינה עבודה במשמרות והשעות גמישות יותר מעבודה משרדית. עם זאת, רוקחים שאינם מועסקים בדלפקים, אלא עוסקים במחקר, שיווק של תרופות או במשרד הבריאות עובדים בשעות קבועות ומסודרת. המשכורת משתנות בהתאם לגודל האחריות המצויה בתפקיד. רוקחים ראשיים או מנהלי בתי מרקחת מרוויחים משכורות גבוהות יותר מרוקחים בדלפק.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר רוקחים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד שכר רוקחים

Whatsapp Whatsapp