רוצה פרטים על שכר קלינאי תקשורת?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח קלינאי תקשורת בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר קלינאי תקשורת? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שכר קלינאי תקשורת

 

קלינאות תקשורת עוסקת באבחון ובטיפול של הפרעות תקשורתיות שונות כמו בעיות בשמיעה, בשפה אוב דיבור. קלינאי התקשורת מטפלים במוגבלויות תקשורת של אוכלוסיות שונות ובהן ילדים, מגמגמים, מבוגרים, כבדי שמיעה, תינוקות ועוד.

 

הביקוש למקצוע

 

בשנים האחרונות עלתה המודעות לתחום הרפואה המונעת והחלו לפתח תוכניות למניעת נזקי שמיעה שונים בעקבות רעש חזק. כמו כן, עלתה הדרישה לקלינאי תקשורת שיוכלו למנוע הפרעות בקול וצרידות בקרב אוכלוסיות שונות כמו זמרים, מרצים ושחקנים. לאחר סיום לימודי קלינאות תקשורת, הבוגרים נדרשים להשתתף בסטאז', ולאחר מכן משתלבים במערכות שונות במשק ובהן מערכת הבריאות, לשכות סעד, מערכת החינוך, גופים פרטיים ועוד.

 

רמת השכר

 

השכר שמרוויחים קלינאי התקשורת בשלב ההתמחות הוא בסביבות שכר המינימום ולאחר כחמש שנות עבודה השכר עולה לרמת השכר הממוצע במשק.

 

 
סוג המשרה
 
0-5 שנות ניסיון
 
5-10 שנות ניסיון
 
קלינאי תקשורת
 
5,000-7,000 ₪ בחודש
 
7,000-12,000 ₪ בחודש

* נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר קלינאי תקשורת?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

טיפים ממומחים בנושא משכורות

ד"ר תמי אמיר
אחד מהמקצועות הפרא רפואיים העוסק באבחון וטיפול בבעיות שמיעה. התחום משלב קורסים מעולם המדע הרפואי עם קורסים מתחום הטיפול והאבחון. ככזה, על המועמד/ת להיות בעל כישורים טובים הן בתחום המילולי והן בתחום הכמותי והצורני. יכולת טובה באנגלית, יתרון.
הנטיות המאפיינות את הפונה לתחום הפרעות בתקשורת הן נטיות מדעיות וחברתיות. כלומר, עניין בתחומי החקר של מערכות הגוף והבנה רפואית בסיסית של המנגנונים הקשורים לשמע כמו גם עניין בתחומי האבחון והטיפול באנשים.
בתכונות האישיות חשוב שתהיה בעל רגישות, נועם, יכולת יצירת קשר בינאישי, עצמאות בתפקוד, מסירות, אחריות, נטייה לתחומים רציונליים ואמוציונליים בו זמנית (כלומר הזנה מאוזנת בין תחומי תוכן מדוייקים לרכים), כמו כן ראיה של פרטים והעדפה לעיסוק עם מכשור רפואי, רצויה אף היא.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp