רוצה פרטים על שכר עורך תוכן באינטרנט?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח עורך תוכן באינטרנט בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר עורך תוכן באינטרנט? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח עורך תוכן באינטרנט?

 

שכר עורכי תוכן באינטרנט

 

תחום התוכן האינטרנטי הוא אחד מהתחומים הצומחים והמובילים בענף התוכן בשנים האחרונות, ובעצם – הוא פתח נישה שלמה של התמחויות מקצועיות לאנשים כותבים. עולם האתרים דורש ייצור בלתי פוסק של תוכן שעליו לעמוד בסטנדרטים מסוימים – הן מבחינת כתיבה, הן מבחינת מנועי החיפוש, והן מבחינה שיווקית.

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
עריכת תוכן 4,500 – 8,000 ₪ בחודש 8,000 – 12,000 ₪ בחודש
ניהול תוכן 6,000 – 12,000 ₪ בחודש 12,000 – 15,000 ₪ בחודש

 

*הסכומים הנקובים הם ממוצע משכורות ברוטו לחודש, והם נתונים לשינוי מעת לעת.

 

התפקידים הקיימים בתחום

 

העיסוקים בתחום זה כוללים כתיבת תוכן, עריכת תוכן וניהול תוכן. לעיתים, עורך התוכן הוא גם מנהל התוכן, ולעתים אלו שני תפקידים נפרדים, בהתאם לגודל האתר ולכמות התוכן שיש לנהל בתוכו. בין השאר, אנשים אלה אחראים לעבוד עם הכותבים ולהקפיד על איכות התוכן הנכנס לאתר, להחליט אילו נושאים ייכנסו לתוכו, אילו תכנים יש לחדש בתוכו, מה צריך לשדרג, לשנות או להוציא, על אילו נושאים חדשים יש לכתוב, וכדומה. בנוסף, עליהם לעסוק בנושאים הנוגעים בשיווק ופרסום באינטרנט, ולהיות מעודכנים כל העת בנעשה בעולם האינטרנט כולו, ובאתרים מתחרים בפרט.

 

הדרך לעיסוק וגורמי השכר

 

נושא התוכן המקוון נלמד כחלק ממסלולים לתארים אקדמיים, או במסגרת קורס לניהול תוכן באינטרנט. בנוסף, מדובר בתחום שלעתים קרובות אנשים "מתגלגלים" אליו מתוך ניסיונם במקצועות משיקים או משלימים, כמו: שיווק, כתיבה ועריכה, פרסום, תקשורת, קידום אתרים וכדומה.

 

בתחומי עריכת תוכן וניהול תוכן אפשר לעבוד כשכיר, או כעצמאי, כאשר בשתי האופציות השכר הממוצע משתנה, ולו בשל ההוצאות הנוספות שיש לעצמאי ואשר מתגלמות בתוך שכרו, כמו גם חוסר העקביות הקיים בעבודה באופן זה. גורמים נוספים המשפיעים על רמת השכר הם כמובן הותק והניסיון בתחום, מורכבות העבודה והיקפה, היכרות עם תחום התוכן המסוים, ועוד.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר עורך תוכן באינטרנט?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp