רוצה פרטים על שכר מנהלי משאבי אנוש?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח מנהל משאבי אנוש בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מנהלי משאבי אנוש? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

*חדש: לא החלטת מה ללמוד?
לחץ/י לסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים עם המנטורים המובילים בישראל.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משכורת מנהל משאבי אנוש

 

מנהלי משאבי אנוש בישראל

 

תחום משאבי האנוש מניח כי העובדים הם משאב ועל כן הוא שואף להפיק מהם את התועלת המרבית ולקדם את האינטרסים הארגוניים בצורה הטובה ביותר. מנהלי משאבי אנוש אחראים למעשה על גיוס עובדים ועל ביצוע ראיונות וכן על השמתם של העובדים וקליטתם בחברה. בנוסף לכך, הם עורכים חוזי ההעסקה וחולשים על תחום הרווחה והפיתוח הארגוני. הם מקיימים הדרכות, סדנאות ניהול ומפגשים להערכות עובדים והם יוזמים כנסים ואירועים חברתיים.

 

משכורות:

 

סוג המשרה
0-5 שנות ניסיון
5-10 שנות ניסיון
12,000-17,000 ₪ בחודש
18,000-25,000 ₪ בחודש
מנהל גיוס והדרכה
8,000-12,000 ₪ בחודש
12,000-15,000 ₪ בחודש
מנהל הדרכה
8,000-11,000 ₪ בחודש
11,000-15,000 ₪ בחודש

* נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת.

 

ביקוש בשוק

 

עולם העסקים המודרני והתחרותי של ימינו, מחייבת את הארגונים לגייס עובדים בעלי ידע רב ובעלי מגוון יכולות וכישורים. תנאי ההעסקה ורמת התחרותיות בשוק העבודה הדינמי דורשים מהחברות ומהארגונים לגייס כח אדם איכותי ולנהל אותו בתבונה ולכן קיים צורך מתמיד במנהלי משאבי שיוכלו לנהל את כח האדם בארגון ולהשפיע על תפקודו והצלחתו.

 

מנהל עסקים התמחות במשאבי אנוש - האם כדאי?

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מנהלי משאבי אנוש?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד שכר מנהלי משאבי אנוש

טיפים ממומחים בנושא משכורות

ד"ר תמי אמיר
למועמדים המתעניינים בתחומים חברתיים ומעוניינים לעבוד בארגונים, משאבי אנוש מהווה תחום מבוקש. כיום, יש הרבה תוכניות לימודים המקנות אפשרויות תעסוקה בתחום זה (לימודי עבודה, התנהגות ארגונית, מדעי ההתנהגות, ניהול כח אדם, פסיכולוגיה ארגונית ומשאבי אנוש) ובכולם ניתן להגיע לאותו תפקיד.
תחום משאבי האנוש, מתאים לאנשים שהיכולת המילולית שלהם טובה, הנוטים לתחומי עניין חברתיים ארגוניים עסקיים ואמנותיים ויש להם רצון להשתייך לארגון/חברה בסדר גודל בינוני ומעלה.
התפקידים בהם ניתן להשתלב הם תפקידי מיון, גיוס, אבחון, יעוץ, ליווי, הובלת שינויים בארגון, הפקת אירועי חברה ועוד.
בתחום זה, יכול כל העוסק בו להביא לידי ביטוי את נימתו האישית והאמנותית וליזום אירועים או תהליכים שמטרתם שיפור אוירת העבודה בארגון.
מקומות העבודה לאחר הלימודים מגוונים מאד וניתן להשתלב בכל ארגון בין אם בהייטק, בחינוך, במוסדות תרבות, מלונאות, משרדי ממשלה, ביטוח ועוד.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp