רוצה פרטים על שכר מקדם אתרים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח מקדם אתרים בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מקדם אתרים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח מקדם אתרים באינטרנט?

 

שכר מקדמי אתרים

 

קידום אתרים הוא אחד הגורמים החשובים ביותר בהצלחתו או בכישלונו של כל אתר אינטרנט. ככל שהתחום מתפתח, הולכת ועולה המודעות לחשיבותו של קידום אתרים נכון ומקצועי, כזה המבוסס על ידע ועל לימוד, על מומחיות ועל עיסוק בפועל בתחום השיווק באינטרנט. על מקדם האתרים לדאוג לכוונן את התוכן שבאתר, את אופן הפרסום והשיווק שבו וכן את תחום יחסי הציבור באופן המותאם למנועי החיפוש באינטרנט, לחוקיות ולכללים השולטים בהם, וכן לקהל היעד, למטרות העסק וכדומה. קל להבין, אם כן, כי מדובר במקצוע שדורש מקצוענות והתמצאות בענף, וכן מעקב תדיר אחרי השינויים המתחוללים בו והמגמות השולטות בתחום העסק הספציפי.

 

טבלת שכר

 

המשכורות בתחום משתנות בהתאם לתפקיד, לותק ולמקום העבודה:

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון
5 עד 10 שנות ניסיון
מקדם אתרים SEO 6,000 – 12,000 ₪ לחודש 12,000 – 18,000 ₪ לחודש
מקדם אתרים SEM 6,000 – 12,000 ₪ לחודש 12,000 – 20,000 ₪ לחודש

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה, והם נתונים לשינוי מעת לעת.

 

 תפקידים בתחום

 

תחום קידום האתרים מתחלק בבסיסו לשני ענפים מרכזיים:

 

  • מקדם אתרים SEO – ראשי תיבות Search Engine Optimization – מתמחה בנושא קידום האתר באמצעות שימוש במנועי החיפוש והתאמה לנדרש על ידם – ובהתאם להתעדכנות בתחום בכל שלב של התפתחות רשת האינטרנט.

 

  • מקדם אתרים SEM  ראשי תיבות Search Engine Marketing– מתמחה בנושא קידום האתר באמצעות שימוש באפשרויות השיווק הטמונות ברשת, בהתאם לדרישות מנועי החיפוש, לאופני הפרסום באמצעותם, וכדומה. בכלל זה מקדם האתרים אף בונה אסטרטגיה שיווקית המותאמת לאתר, עוסק במיתוג וביחסי ציבור, ועוד.

 

אפשרויות התעסוקה וגורמי השכר

 

הדרך לעיסוק בתחום זה היא פשוטה, שכן ניתן ללמוד את המקצוע באופן מעמיק בקורסים ובמסלולים ספציפיים ללימודי קידום אתרים. בשוק קיימות חברות גדולות העוסקות בתחום קידום האתרים ומציעות את שירותיהן לאתרים שונים, וכן אתרים גדולים המחזיקים בעצמם אדם מקצועי האחראי על תחום הקידום. כך, בתום הלימודים אפשר להשתלב כשכירים או כפרילנסרים באתרי אינטרנט גדולים או קטנים.

 

כל אלה, בצירוף הותק ושנות הניסיון, הם גורמים המשפיעים על רמת השכר כמובן. בהמשך הדרך יוכלו מקדמי אתרים להמשיך לעמדות מפתח ולנהל צוות של אנשים, לנהל מחלקות בתחום, לפתוח חברה עצמאית משלהם, וכדומה. לחילופין, אנשים בענף זה יכולים להמשיך ולהתפתח לתפקידים רחבים יותר הקשורים בתחום, כמנהלי שיווק אינטרנטי, סמנכ"לי שיווק, וכדומה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מקדם אתרים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp