רוצה פרטים על שכר מנהל אתר אינטרנט?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח מנהל אתר אינטרנט בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מנהל אתר אינטרנט? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח מנהל אתר אינטרנט בישראל?

 

שכר מנהלי אתרי אינטרנט

 

מנהל אתר אינטרנט – Webmaster, הוא מי שעליו מוטל התפקיד לדאוג לתחזוקת האתר, ולתפעולו – על כל המשתמע מכך. אפשר להבין, אם כן, כי תפקיד זה משתנה דרמטית בהתאם לגודל האתר, להיקפו, למספר האנשים המעורבים בעבודה בו, לאופיו של האתר, למטרותיו, וכן הלאה.

 

תפקידו של מנהל האתר כולל אחריות על הפן הטכני של האתר, בקרה על שינויים ועריכתם, גיבוי האתר, קשר עם המשתמשים, עדכון אפליקציות ועוד. במסגרת זו, על מנהל אתר אינטרנט להתמצא בתחומים, כגון: קידום אתרים באמצעים שונים, שימוש בפלטפורמות לעדכון נתונים, הבנה של מודלים עסקיים שונים, ניהול קשרי לקוחות, הבנת השוק שאליו משתייך האתר, יכולת לאיתור ולביצוע שיתופי פעולה, וכדומה.

 

טבלת שכר

 

הנה דוגמאות למשכורות ממוצעות בתפקידים נפוצים בתחום: 

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
מנהל אתר – Webmaster 7,000 – 10,000 ₪ לחודש 10,000 – 16,000 ₪ לחודש
מנהל אתר אינטרנט – מנהל שיווק 8,000 – 10,000 ₪ לחודש 10,000 – 17,000 ₪ לחודש

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה - אלא אם צוין אחרת, והם נתונים לשינוי מעת לעת.
 

הדרכים להגיע לתפקיד מנהל אתרים

 

יש כמה וכמה מוסדות לימוד כיום המציעים קורסי ניהול אתרי אינטרנט, אך לרוב אנשים מגיעים לעיסוק בניהול אתרים מתוך התמחות באחד או בכמה מהתחומים המהותיים בעולם האתרים – כתכנות, שיווק, קידום, עיצוב או בניית אתרים. שימו לב כי גם הקורסים השונים לניהול אתרים, לרוב יילמדו באוריינטציה מסוימת של אחד מסוגי ההכשרה האמורים, ולעתים ידרשו ידע מוקדם וניסיון בתחום.

 

מנהלי אתרים יוכלו להתקדם, עם הוותק והניסיון המעשי, לניהול של אתרים גדולים יותר, לשאת באחריות רבה ומורכבת יותר, ולעתים גם לאחריות על צוותים או על עובדים תחתיהם. בהתאם, רמת השכר שלהם תוכל להשתפר, וזאת בהתאם למקום העבודה וכן לענף שאליו משתייך האתר שאותו הם מנהלים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מנהל אתר אינטרנט?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד שכר מנהל אתר אינטרנט

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp