רוצה פרטים על שכר מהנדס תעשייה וניהול?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח מהנדס תעשייה וניהול בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מהנדס תעשייה וניהול? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח מהנדס תעשייה וניהול בישראל?

 

שכר מהנדסי תעשייה וניהול

 

תחום התעשייה והניהול, מה שבעבר נקרא הנדסת ייצור, הוא ענף רחב ומורכב – הכולל בתוכו התמחות בכל התחומים הקשורים בתעשייה ובייצור, ובניהול של כל התחומים הללו. בהתאם, מהנדסי תעשייה וניהול עוסקים במגוון רחב של תפקידים, וביניהם – ניהול פרויקטים, ניהול ייצור, ניהול תפ"י, תכנון פרויקטים, ניהול כוח אדם, ניהול מפעלים, ניהול ארגונים שונים, ניהול מלאי ומחסנים גדולים, ניהול אחזקה, ניהול לוגיסטיקה, ועוד.

 

הדרך לתפקידים השונים

 

ניתן ללמוד הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון במגוון רחב מאוד של מוסדות לימוד, כאשר בתום ההכשרה בת ארבע השנים יוצאים הבוגרים לדרכם המקצועית, ומשתלבים בתפקידים השונים. עם הוותק והניסיון המקצועי, ובהתאם להתמחות שאותה בחרו בדרך כלל במהלך שנות הלימודים האחרונות שלהם – מתקדמים מהנדסי תעשייה וניהול בעולם המקצועי ומשתלבים בתחום המועדף עליהם מבין כל האפשרויות הרחבות המוצעות בענף.

 

אפשרות נוספת לקידום היא כמובן התמחות באמצעות לימודי תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, או בתחומים משלימים אליו – כמנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, והתמחויות מקצועיות שונות. לימודי תעודה מקצועיים, בנוסף לתואר המהנדס, גם הם דרך לפתוח לעצמכם אפשרויות נוספות לקידום.

 

גורמי השכר

 

שכר מהנדס לרוב גבוה ביחס לממוצע במשק. כל האמור לעיל משפיע כמובן על המשכורת הספציפית לכל תפקיד, ובנוסף – גורמים כעיסוק עצמאי או עבודה כשכיר, גם הם משפיעים על רמת השכר.

 

כמובן שבכל אחד מהתחומים בענף התעשייה והניהול, התקדמות במעלה הדרגים והתפקידים הניהוליים יביאו עמם שכר גבוה בהרבה ביחס לתפקידים אחרים. בהמשך הדרך יוכלו מהנדסי התעשייה והניהול לעסוק כעצמאיים בייעוץ בתחומים רבים ושונים, ולשפר את רמת הכנסתם השעתית והחודשית, או להוסיף לה.

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
מהנדס תעשייה וניהול 7,000 – 15,000 ₪ בחודש 15,000 – 25,000 ₪ בחודש
מהנדס תעשייה וניהול מתחיל – שכר שעתי כ – 40 ₪ לשעה  
מהנדס ייצור 9,000 – 16,000 ₪ בחודש 16,000 – 25,000 ₪ בחודש
מהנדס תפ"י 7,000 – 14,000 ₪ בחודש 14,000 – 23,000 ₪ בחודש
שכר מנהל פרויקטים 6,000 – 11,000 ₪ בחודש  
מהנדס תעשייה וניהול – אחראי מלאי ומחסן  8,000 – 12,500 ₪ בחודש  

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה – אלא אם צוין אחרת, והם נתונים לשינוי.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מהנדס תעשייה וניהול?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד שכר מהנדס תעשייה וניהול

טיפים ממומחים בנושא משכורות

ד"ר תמי אמיר
לימודי הנדסת תעשיה וניהול נוגעים בעולמות תוכן מגוונים – מחשבים, כלכלה, פסיכולוגיה והנדסה, כשהבסיס הוא טכני הנדסי. לתחום ממשק רב עם ארגונים כגון משאבי אנוש, מערכות מידע, ניהול, שיווק, אינטליגנציה מלאכותית ועוד.
על מהנדס תעשייה וניהול להיות בקיא בעיקר בתחומים טכניים וכמותיים ולצדם רצויה בקיאות בשפה האנגלית. מבחינת תחומי עניין, רצוי שתתעניין בתחומים טכניים מדעיים חברתיים וארגוניים.
כנגזרת מתחומי הלימוד, מומלץ שהמועמד יהיה טיפוס משולב של "גם וגם" – מצד אחד מדויק ורציונלי ומהצד השני, חברתי ובעל מיומנויות ביצוע פרויקטים, הטמעת תהליכים ואף ניהול. הפן הטכני והפן הניהולי בלימודים יכולים ללוות את אנשי המקצוע במהלך הקריירה ולפתוח בפניו משרות ניהול בהמשך.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp