רוצה פרטים על שכר מהנדס תעשייה וניהול?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

טבלת שכר מהנדס תעשייה וניהול

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מהנדס תעשייה וניהול? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח מהנדס תעשייה וניהול בישראל?

 

שכר מהנדסי תעשייה וניהול

 

תחום התעשייה והניהול, מה שבעבר נקרא הנדסת ייצור, הוא ענף רחב ומורכב – הכולל בתוכו התמחות בכל התחומים הקשורים בתעשייה ובייצור, ובניהול של כל התחומים הללו. בהתאם, מהנדסי תעשייה וניהול עוסקים במגוון רחב של תפקידים, וביניהם – ניהול פרויקטים, ניהול ייצור, ניהול תפ"י, תכנון פרויקטים, ניהול כוח אדם, ניהול מפעלים, ניהול ארגונים שונים, ניהול מלאי ומחסנים גדולים, ניהול אחזקה, ניהול לוגיסטיקה, ועוד.

 

הדרך לתפקידים השונים

 

ניתן ללמוד הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון במגוון רחב מאוד של מוסדות לימוד, כאשר בתום ההכשרה בת ארבע השנים יוצאים הבוגרים לדרכם המקצועית, ומשתלבים בתפקידים השונים. עם הוותק והניסיון המקצועי, ובהתאם להתמחות שאותה בחרו בדרך כלל במהלך שנות הלימודים האחרונות שלהם – מתקדמים מהנדסי תעשייה וניהול בעולם המקצועי ומשתלבים בתחום המועדף עליהם מבין כל האפשרויות הרחבות המוצעות בענף.

 

אפשרות נוספת לקידום היא כמובן התמחות באמצעות לימודי תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול, או בתחומים משלימים אליו – כמנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, והתמחויות מקצועיות שונות. לימודי תעודה מקצועיים, בנוסף לתואר המהנדס, גם הם דרך לפתוח לעצמכם אפשרויות נוספות לקידום.

 

רמות השכר

 

שכר מהנדס לרוב גבוה ביחס לממוצע במשק. כל האמור לעיל משפיע כמובן על המשכורת הספציפית לכל תפקיד, ובנוסף – גורמים כעיסוק עצמאי או עבודה כשכיר, גם הם משפיעים על רמת השכר.

 

כמובן שבכל אחד מהתחומים בענף התעשייה והניהול, התקדמות במעלה הדרגים והתפקידים הניהוליים יביאו עמם שכר גבוה בהרבה ביחס לתפקידים אחרים. בהמשך הדרך יוכלו מהנדסי התעשייה והניהול לעסוק כעצמאיים בייעוץ בתחומים רבים ושונים, ולשפר את רמת הכנסתם השעתית והחודשית, או להוסיף לה.

 

מהנדסים המגיעים לתפקידים ניהוליים בתעשייה יכולים גם הם להעלות את המשכורות. כך למשל שכר מנהל ייצור, או זה הניתן בתפקידי מנהלי תפעול ורכש, עשוי להיות גבוה למדי.

 

טבלת שכר

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
מהנדס תעשייה וניהול 8,000 – 15,000 ₪ בחודש 15,000 – 25,000 ₪ בחודש
מהנדס תעשייה וניהול מתחיל – שכר שעתי כ – 40 ₪ לשעה  
מהנדס ייצור 12,000 – 16,000 ₪ בחודש 16,000 – 25,000 ₪ בחודש
מהנדס תפ"י 10,000 – 14,000 ₪ בחודש 14,000 – 23,000 ₪ בחודש
שכר מנהל פרויקטים 10,000 – 11,000 ₪ בחודש 12,000 – 15,000 ₪ בחודש
מהנדס תעשייה וניהול – אחראי מלאי ומחסן  8,000 – 12,500 ₪ בחודש  

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה – אלא אם צוין אחרת, והם נתונים לשינוי.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מהנדס תעשייה וניהול?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד שכר מהנדס תעשייה וניהול
Whatsapp Whatsapp