רוצה פרטים על שכר מהנדס תוכנה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה באמת מרוויח מהנדס תוכנה בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מהנדס תוכנה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משכורת מהנדס תוכנה 

 

הנדסת תוכנה היא מקצוע נדרש, מבוקש ומוערך וכראייה לכך, עשרות המודעות החדשות אשר מתפרסמות בכל יום בלוחות הדרושים אשר מבקשות לגייס מהנדסי תוכנה מקצועיים בשכר הולם ובתנאי העסקה ראויים. ביקוש זה נוצר בין השאר בעקבות ההתפתחויות המואצות בתחום המחשוב והטכנולוגיה ובשילובם של אלו בכל תחומי חיינו, בתוכנות מחשב שונות, במשחקים, באפליקציות וביישומים שונים.

 

כמה מרוויחים?

 

רמות השכר בתחום משתנות בהתאם למבנה ההעסקה, לסוג הארגון ולניסיון התעסוקתי. רמות השכר של מהנדסי התוכנה מדורגות לרוב בראש טבלאות השכר, בהתאם לשכר בהייטק, שלרוב גבוה במיוחד ביחס למשק.

 

בנוסף לכך, העוסקים בתחום נהנים לרוב מתנאים סוציאליים טובים, והטבות רבות.

 

 
 
סוג המשרה
 
 
שכר חודשי 0-5 שנות ניסיון
 
 
שכר חודשי 5-10 שנות ניסיון
 
מהנדסי תוכנה
 
10,000-20,000 ₪ 
 
20,000-33,000 ₪ 
 
פיתוח תוכנה
 
70,000-20,000 ₪ 
 
20,000-33,000 ₪ 
 
בדיקת תוכנה
 
10,000-12,000 ₪ 
 
12,000-15,000 ₪ 
 
ראש צוות תוכנה
 
20,000-23,000 ₪ 
 
23,000-27,000 ₪ 
 
הנדסאי תוכנה
 
9,000-10,000 ₪ 
 
10,000-14,000 ₪ 

* נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת.

 

כדאי ללמוד הנדסת תוכנה?

 

לפני מעט יותר מעשור היינו עדים להתפוצצותה של "בועת ההיי-טק", שגררה גלי פיטורים. עם זאת, תוך מספר שנים חזר המצב לקדמותו, וכיום נחשבת הנדסת תוכנה למשלח יד מבטיח, המקנה לאוחזים בו יוקרה מקצועית, תנאי עבודה איכותיים ושכר גבוה.

 

 

מה עושים מהנדסי תוכנה?

 

מהנדסי התוכנה אחראים על מגוון רחב של תחומים. הם אמונים על שלבי התכנון של הפרויקט, מבצעים את תהליכי הבנייה, התכנות והבדיקה של התוכנה ואחראים על שלבי התחזוקה והליווי שלה עד לשלב יציאתה לשוק. מהנדסי התוכנה מוכשרים להתמחות במערכות תוכנה גדולות והם אחראים על ביצוע של מגוון אופני תכנות.

 

הם מטפלים באופן שיטתי בפעולות הניתוח של התוכנה כמו גם בכל מרכיבי התוכן, היישום, הבדיקה, התחזוקה וההסבה של התוכנה. מהנדסים אלה סיימו לימודי הנדסה אקדמיים מאתגרים והם בעלי ידע עיוני נרחב במדעי המחשב ובעלי ידע מעשי ויישומי ביצירת תוכנות ובכלים מתקדמים להנדסת תוכנה.

 

מידע נוסף תמצאו ב:

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מהנדס תוכנה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד שכר מהנדס תוכנה
Whatsapp Whatsapp