רוצה פרטים על שכר מהנדס איכות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח מהנדס איכות בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר מהנדס איכות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח מהנדס איכות בישראל?

 

שכר מהנדסי איכות

 

הנדסת איכות והבטחת איכות הם תחומים המיושמים כיום בכל ענפי המשק והתעשייה. מדובר בתפקיד כולל של התמחות בבדיקות איכות המוצרים והתהליכים המסוימים באותו ענף, כאשר על מהנדס האיכות העוסק בו להיות בקיא בענף עצמו וכן בתהליכי הבטחת איכות, בתורות דגימה ובעיסוק בסטטיסטיקות, בניהול בקרה ובשיפור תהליכים, ועוד.

 

הדרך לתפקיד

 

מהנדס איכות רוכש את מקצועו באחת ממספר דרכים: באמצעות לימודים לתואר ראשון בהנדסת איכות, באמצעות לימודי תואר שני בהנדסת איכות, או באמצעות לימודי הנדסת איכות לתעודה. הקורסים וכן לימודי התואר השני מיועדים כמובן למהנדסים בעלי תואר ראשון בהנדסה בתחומים שונים, כך שיוכלו להתמחות בתחום האיכות בצורה ממוקדת יותר.

 

התפקידים וגורמי השכר

 

מהנדסי איכות משולבים כיום בכל תהליך כמעט – החל מתחומי התעשייה והייצור, דרך תחום המכונות, המשך בענף האלקטרוניקה ובניהול פרויקטים בענפים אלה ונוספים, וכלה בענף המחשבים בהייטק. כך, מהנדסי איכות מוסמכים יוכלו להשתלב בכל אחד מתחומים אלה, ולרוב – באופן טבעי – גם בהתאם להכשרתם הראשונית בתואר הראשון. גורמי השכר הקובעים את רמתו בתחום זה, מושפעים מהוותק ומן הניסיון של האדם בתחום, מענף התעסוקה שבו הוא משולב, וכן מאופן העיסוק – עצמאי בפרויקטים משתנים, או שכיר בתפקיד אחד.

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
מהנדס איכות   7,000 – 14,000 ₪ בחודש 15,000 – 28,000 ₪ בחודש
מהנדס איכות בהייטק    8,000 – 15,000 ₪ בחודש 16,000 – 30,000 ₪ בחודש

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה – אלא אם צוין אחרת, והם נתונים לשינוי.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר מהנדס איכות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp