רוצה פרטים על שכר כימאי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח כימאי בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר כימאי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח כימאי בישראל?

 

שכר כימאים

 

לימודי כימיה קיימים במרבית המוסדות להשכלה גבוהה בעולם ובארץ. הם מתקיימים במגוון מסלולים, ביניהם לימודי הנדסאי ולימודים לתואר ראשון בכימיה או בהנדסת כימיה. בוגרי לימודים בתחום הכימיה משתלבים בשוק העבודה במגוון רחב של משרות בתחומי תעשייה שונים, כגון תעשיית המזון, תעשיית התרופות, תעשיות הנפט והפלסטיק, וכן בהוראה, בפיתוח ובמחקר. 

 

סוג המשרה 0 - 5 שנות ניסיון
5 - 10 שנות ניסיון
כימאי 7,000 – 15,000 ש"ח בחודש 15,000 – 20,000 ש"ח בחודש
כימאי במעבדת מחקר 6,000 – 11,000 ש"ח בחודש 12,000 – 16,000 ש"ח בחודש
כימאי אנליטי 6,000 – 10,000 ש"ח בחודש 10,000 – 13,000 ש"ח בחודש

 

* שימו לב: הסכומים הנקובים לעיל מהווים ממוצעי ברוטו עבור חודש של עבודה במשרה מלאה, אלא אם כן צוין אחרת. בנוסף, הם נתונים לשינוי.
 

התקדמות במדרג התפקידים, וגורמי שכר

 

ההתקדמות בסטטוס ובאפשרויות התעסוקה בענף הכימיה, נגזרת לרוב מרמת הידע שיש לכימאים, ומושפעת גם מסוג התואר האקדמי. לימודים במסגרת תואר שני בכימיה או דוקטורט בכימיה, עשויים כמובן לפתוח אפשרויות תעסוקה נוספות. גורמים נוספים המשפיגים על שכרם של כימאים, הם שנות הוותק בתפקיד, הניסיון המקצועי ובעיקר - תחומי ההתמחות. כמו כן מושפעת רמת השכר בהתאם לענף המסוים שבו בחר הכימאי לעבוד. 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר כימאי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד שכר כימאי
Whatsapp Whatsapp