רוצה פרטים על שכר סוכן נסיעות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח סוכן נסיעות בישראל?

מחפש/ת מידע על לימודים? שכר סוכן נסיעות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שכר סוכני נסיעות
 
לא מרוויחים כל כך טוב, אבל נהנים בעבודה
 
הנה כמה מספרים להמחשת אפשרויות ההשתכרות במקצוע לאורך השנים ועם העלייה במעמד המקצועי:
 
התפקיד    משכורת נטו חודשית     
סוכני נסיעות מתחילים    4,000 עד 6,000 ש"ח
סוכנים עסקיים 6,000 עד 9,000 ש"ח 
מנהלי סוכנויות 8,500 עד 12,000 ש"ח 
מנהלי חשבונות בענף 7,200 עד 10,500 ש"ח
 
לא ידועה לנו בוודאות הסיבה לכך שישראלים רבים נמשכים לענף התיירות בכלל, ולתחום תיווך הנסיעות בפרט, אך אין ספק כי מדובר בסוג של התמכרות למקצוע. יותר מכך, בהרבה משפחות עובר המקצוע בירושה, כשאבות ואימהות מדביקים את ילדיהם ברצון לעבוד בענף, ובהנאה הנלווית אליו. ומהי הנאה זו? – אולי בחלום החופשה טמון כבר חלק מן הכיף. אולם מעבר לכך, אנו יודעים כי רבים מן הסוכנים זוכים להטבות כביטוח מנהלים וטלפון נייד. חלק מן השכירים נהנים גם מבונוסים על מכירות. ועם כל זה, משכורת הבסיס לסוכני נסיעות מתחילים היא משכורת מינימום.
 
משרד נסיעות זוכה כיום לרווח ממוצע הנע בין 3% ל –  10% מתוך הכנסות נמלי התעופה. זוהי צניחה משמעותית ברווחים ביחס לעבר. סוכן השינוי העיקרי, כך אומרים, הוא – האינטרנט, שכן הוא אינו מותיר עוד ליועצי הנסיעות את הבלעדיות בנוגע למידע על חופשות וטיולים בעולם. ובכל זאת, הוא ודאי אינו הגורם היחיד, שכן הלקוחות המוצפים במידע הפרסומי המקוון, עדיין זקוקים להדרכה מקצועית מאת המתווכים. אם כן, הירידה ברווחים כנראה נובעת, במידה רבה, מהמצב הכלכלי המתערער של אזרחים רבים במדינה, שנקלעו לאותו משבר הסוחף את כל ארצות התבל.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר סוכן נסיעות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp