רוצה פרטים על שכר אנליסט?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

כמה מרוויח אנליסט בישראל?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שכר אנליסט? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


כמה מרוויח אנליסט בישראל?

 

שכר אנליסטים

 

אנליסט הוא שם כללי לאנשים העוסקים בתפקידים הקשורים בביצוע הערכות וניתוחים פיננסיים מסוגים שונים. אנליסטים עובדים על סמך דו"חות ונתונים, והם מחווים את דעתם בנושאים ככדאיות כלכלית בפרויקטים שונים, ניירות ערך, מניות, רכישות וכדומה.

 

 

תפקידים בתחום, וגורמי שכר

 

בתחום זה קיימים ענפי התמחות, כאשר למעשה בכל ענף הנסחר בבורסה קיימים אנליסטים. כך לדוגמה, אנליסט יוכל להשתלב כמומחה בתחום הביוטכנולוגיה, כאנליסט בבנק, כאנליסט בתחומי ההייטק או הנדל"ן ועוד. העבודה כשכיר או כעצמאי בתחום, היא לרוב בחברות ייעוץ מסוגים שונים, כאשר אפשר להתקדם בהן עם השנים והניסיון לתפקידים ניהוליים.

 

רמת השכר נקבעת, באופן טבעי, בהתאם לוותק, להתמחות המקצועית, לענף ההתמחות המסוים שבו משתלבים, וכמובן – לסטטוס הניהולי ולרמת האחריות הנלווית לתפקיד.

 

סוג המשרה 0 עד 5 שנות ניסיון 5 עד 10 שנות ניסיון
אנליסט 7,000 – 12,000 ₪ בחודש 12,000- 18,000 ₪ בחודש
אנליסט שיווקי 6,500 – 10,000 ₪ בחודש 11,000 – 15,000 ₪ בחודש

 

* הסכומים הנקובים הם ממוצעי ברוטו לחודש עבודה במשרה מלאה – אלא אם צוין אחרת, והם נתונים לשינוי.

 

הדרך למקצוע

 

הדרך למקצוע מתחילה ברובם המכריע של המקרים בלימודי תואר ראשון בכלכלה, באחד מהמסלולים הקיימים כיום בשילובים שונים, או תואר ראשון בחשבונאות או במנהל עסקים. חלק מהאנליסטים מגיעים לתפקידם במהלך מסלול ההתמחות המקצועי שלהם לאחר הלימודים, בהשתלבות בעבודה או לאחר השתלמויות לימודים או קורסי הכשרה. אפשר גם להשתלב בתחום באמצעות תואר שני במנהל עסקים בחלק מן המקרים, אך בכל מקרה, המקצוע דורש חושים פיננסיים מחודדים והבנה מעמיקה של הענף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודים בתחום?

רוצה לדעת יותר על שכר אנליסט?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד שכר אנליסט

Whatsapp Whatsapp