תואר ראשון בשירותי אנוש במכללת עמק יזרעאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי החברה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי שירותי אנוש - עמק יזרעאל.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שירותי אנוש במכללת עמק יזרעאל

 

המכללה האקדמית עמק יזרעאל מציעה כ-16 תוכניות לימוד מתחומים שונים, לתואר ראשון B.A ולתואר שני M.A. המכללה נחשבת למוסד אקדמי מוביל באזור הצפון, ובה לומדים כ-5000 סטודנטים מדי שנה.

 

מהם שירותי אנוש?

 

האם קיבלת בעבר שירות רע על ידי מחלקת שירות לקוחות של חברה המספקת לך שירותים? האם אתה סבור שאיכות השירות הניתנת בארץ הינה נמוכה? האם נתקלת במערך שירותים מסובך בקרב חברות בישראל?

 

כל אחד ואחת מאיתנו בוודאי ענה על אחת לפחות משאלות אלה, אם לא על כולן, בחיוב. אין ספק כי חברות ישראליות רבות אינן ממוקמות גבוה מבחינת איכות השירות אשר הן נותנות ללקוחות. לא אחת אנו נתקלים במערכות מסורבלות, הגורמות לנו להטיל ספק ברצון החברה לספק אותנו, הלקוחות. פעמים רבות נושא זה איננו פעולה מכוונת של האירגון, אלא תוצר של מערך שירותים לא יעיל.

 

לימודי שירותי האנוש הינם תולדה של הצורך במתן מענה קשוב, איכפתי ואיכותי יותר ללקוחות ולעובדים כאחד. מענה זה איננו מתבטא רק ברמת נציגי השירות, אלא נוגע בכל מערכות השירות באירגון. תחום שירותי האנוש צובר תאוצה במהירות רבה בשנים האחרונות, ומתחיל לחלחל למוסדות רבים להשכלה גבוהה, בארץ ובעולם.

 

תוכנית הלימודים

 

הלימודים לתואר ראשון B.A בשירותי אנוש, במכללה האקדמית עמק יזרעאל, נמשכים שלוש שנים. במסגרת תוכנית הלימודים, מציבים המרצים רף גבוה בפני הסטודנטים בכל הנוגע למתן השירותים באירגון. הסטודנטים לומדים כי השירות אינו מתחיל ונגמר באותו אדם הבא במגע ישיר עם הלקוח, וכי יש לפתח מערכת חכמה ויעילה, העונה על צרכים שונים של הלקוחות.

 

על מנת להכשיר את הסטודנטים כאנשי שירות איכותיים, הם לומדים קורסים החולשים על מגוון תחומים כגון פסיכולוגיה, סוציולוגיה, כלכלה וניהול. הידע אותו צוברים הסטודנטים מהווה בסיס איתן לפיתוח מיומנויות רבות הנדרשות מעבודתם כמובילי מערכות שירותים. מיומנויות אלה הינן פועל יוצא של העבודה עם המשאב האנושי, עליו יהיו אמונים הסטודנטים בעתיד.

 

הכלים אותם הם רוכשים קשורים למתן שירותים בתוך ומחוץ לאירגון כגון סגנונות של ראיון עבודה, יזמות עיסקית, ניהול עובדים, פיתוח צוות, תהליכי שירות ועוד.

 

התחומים בהם עוסקת תוכנית הלימודים לתואר ראשון בשירותי אנוש הינם:

 

האוכלוסיות המקבלות שירות - תחום זה מאגד בחובו את צבירת הידע על האוכלוסיות שונות, וכן את ההבנה כי בישראל ישנו מספר גבוה של תת-תרבויות, בעלות מאפיינים שונים.

 

ארגונים נותני שירות - הסטודנטים לומדים את מסגרת עבודתם של האירגונים נותני השירות, האנשים הפועלים בהם והשירותים אותם הם מספקים.

 

מתן השירות כמפגש חברתי-תרבותי - הכלים אותם רוכשים הסטודנטים, במהלך לימודיהם, מאפשרים להם להבין את מאפייני המפגש השירותי, ולהתמקצע במערכת היחסים שבין נותן השירות למקבלו.

 

הכשרה מעשית בזמן הלימודים

 

התנסות מעשית בזמן הלימודים ידועה כאחד הגורמים החשובים ביותר בהכשרתם של אנשי מקצוע איכותיים. כל סטודנט הלומד במסלול לשירותי אנוש מחוייב בביצוע פרוייקט גמר (פרקטיקום). הפרוייקט יבוצע במהלך השנה השניה והשלישית, ובמהלכו יצברו הסטודנטים ניסיון בעבודה מעשית במוסדות שונים. מטרתו של הפרוייקט הינה חשיפת הסטודנטים לפעולת מערכות השירות בעולם האמיתי.

 

"אופק ניהולי" – מסלול לאנשים עובדים

 

התוכנית מתמקדת בפריסת תשתית במגוון תחומים הרלוונטים לעבודתו של נותן השירות כגון רווחה, ניהול, מדעי ההתנהגות ועוד. הלימודים בתוכנית נערכים בכיום וחצי מרוכזים בשבוע, ונמשכים 10 סמסטרים (התוכנית כוללת לימודים בסמסטר קיץ). אופיה של התוכנית מאפשר לאנשים כגון מנהלים, עובדים השואפים להתפתח בתחום הניהול ועובדים בעלי ותק בתחום שירותי האנוש, לרכוש ידע אקדמי בתחום, מבלי לפגוע בעבודתם.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי המסלול לתואר ראשון בשירותי אנוש, במכללת עמק יזרעאל, מתמקצעים בתחומים רבים, המאפשרים להם להשתלב בשוק העבודה במערכות שירותיות במגזר העסקי, החברתי והציבורי. מגזרים אלו מכילים מגוון תפקידים במסגרות שונות כגון מוסדות פיננסיים, חברות תקשרות, אגודות סיוע, בתי חולים, מועצות איזוריות, חברות השמה ועוד.

 

תנאי קבלה

 

תנאי קבלה לשירותי אנוש כוללים:

 

  • תעודת בגרות מלאה
  • מעבר הבחינה הפסיכומטרית
  • מועמדים בעלי ציונים גבוהים יקבלו עדיפות בקבלה למסלול.

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד במכללה האקדמית עמק יזרעאל הינו אוניברסיטאי. ההרשמה למסלול לתואר ראשון בשירותי אנוש מתבצעת דרך אתר האינטרנט של המכללה, או על ידי שליחת טופס הרשמה (הוראות מפורטות ניתן למצוא באתר המכללה).
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית עמק יזרעאל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית עמק יזרעאל
פורום ייעוץ לימודים
איך לבדוק ממוצע ציונים ללא פסיכומטרי?
יצחק
ללא תגובה
ערך תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בתחום ההייטק
אודל
ללא תגובה
הוספת קורס בפסיכולוגיה רפואית לתואר דו חוגי כלכלה וניהול
מיסי
ללא תגובה
הוצאת תעודת 12 שנות לימוד מבית הספר
מאיה
ללא תגובה
ערעור על ציון בחינה פסיכומטרית
עאדל אבו עומר
1 תגובות
היכן ניתן לעשות תואר ראשון באנגלית בלשנות?
כדיגה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס באומנות?
בת שבע
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp