לימודי שירותי אנוש במכללת תל חי

שירות אישי - צור קשר
לימודי שירותי אנוש במכללת תל חי

לימודי שירותי אנוש במכללה האקדמית תל חי

 

השירות הטוב ביותר

 

תחום שירותי האנוש מתמקד בשימור, בשיקום ובשיפור הרווחה של הפרט ושל החברה הכוללת. יחידה זו בארגון אחראית לשמר את רווחת הלקוחות ולטפל בבעיות שעולות במהלך העבודה היום יומית. ארגונים פרטיים וציבוריים, מעסקים קטנים, דרך בתי חולים ובתי ספר ועד לרשויות המקומיות, מבוססים כולם עם ההון האנושי שלהן ותלויים בו כדי להגיע להצלחה. מסיבה זו מנהלים רבים מקדישים חשיבות רבה למערכי שירותי האנוש בחברות שלהם.


לימודי שירותי אנוש במכללת תל חי מתמקדים באדם במסגרת הארגון ומעניקים לסטודנטים ידע נרחב על ארגונים מקומיים ובין לאומיים. הלימודים מתקיימים במסלול דו חוגי ויש לשלב אותם עם תחום לימוד נוסף. במהלכם הסטודנטים מבינים סוגיות אישיות, ארגוניות וחברתיות שנוגעות למתן של שירותים עסקיים ושמים דגש גם על המתרחש במציאות הישראלית של היום. בפני בוגרי התכנית נפתחות מגוון אפשרויות לתעסוקה בחברות, במוסדות ציבור ובעמותות, למשל בשירות לקוחות, בייעוץ ארגוני ובתחום כוח האדם.

 

תכנית הלימודים

 

הסטודנטים ללימודי שירותי אנוש לומדים לזהות את הגורמים שמבדילים את שירותי האנוש ברשויות שונות ומבינים את ההשלכות של התחום על הצרכנים. כמו כן, הם חוקרים דרכי עבודה אלטרנטיביות ודרכים לקדם ולהטמיע אותן בארגונים.

 

בתחילת הלימודים לומדים מושגי בסיס בשירותי אנוש ובתחומים כמו סוציולוגיה ותקשורת בין אישית. לאחר מכן, לומדים על שלל היבטים של ארגון שירותי האנוש ורוכשים מיומנויות שיווקיות וניהוליות שניתן ליישם בחברות ובארגונים במגזרים השונים במשק.

 

מתכונת הלימוד

 

הלימודים נמשכים שלוש שנים. הם מתקיימים במסלול דו חוגי שיש לשלב עם חוג נוסף מבין המקצועות הבאים: לימודי פסיכולוגיה, לימודי כלכלה וניהול, לימודי חינוך, לימודי מזרח אסיה, לימודי מדעי המחשב או לימודים רב תחומיים. הסטודנטים משתתפים בקורסים עיוניים ויישומיים וגם לוקחים חלק בהתנסות מעשית במתן שירותי אנוש בארגונים.

 

המסלול גם מאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון בעבודה כבר במהלך הלימודים. המכללה מפעילה גם מסלול מותאם לאנשים עובדים, שמשלב את חטיבת הרוח בחוג הבין תחומי.

 

לימודים בסמסטר אביב


במכללה האקדמית תל חי מאפשרים להתחיל ללמוד בחוג לשירותי אנוש גם בסמסטר אביב. סטודנטים שמתחילים את לימודי האביב יכולים ללמוד בנוסף לתואר גם בקורסים מקצועיים - קורס קואצ'ינג מקצועי להכשרת מאמנים המעניקה הסמכה מטעם איגוד המאמנים; או קורס הנחיית קבוצות השתתפותית שמכשיר מנחי קבוצות, מובילי תהליכים ויועצים. הקורסים נערכים בעלות מסובסדת והם נלמדים בזנים ב' ו - ג' לתואר.


כמו כן, סטודנטים שמתחילים ללמוד בסמסטר אביב יכולים ליהנות מתנאי לימוד נוחים, הם יכולים לכתוב את הסמינריון בעומס מופחת במהלך השנה השלישית לתואר ולקדם את לימודי האנגלית.


לימודים בסמסטר אביב נפרשים על פני 7 סמסטרים עקב מבנה קורסי החובה השנתיים. התכנית נמשכת מעבר לשלוש שנים.

 

נושאי לימוד

 

 • כלכלה ללא כלכלנים
 • פסיכולוגיה חברתית
 • תכנון וניהול פרויקטים
 • שיטות מחקר כמותיות
 • יסודות המשפט בישראל
 • דילמות משפטיות בארגונים    
 • מבוא לסוציולוגיה
 • ניהול משאבי אנוש
 • חשבונאות ותמחור
 • תקשורת בין אישית
 • שלטון מקומי ומרכזי    
 • ועוד

 

על מוסד הלימוד

 

המכללה האקדמית תל חי מעניקה תארים אקדמיים בפיקוח המועצה להשכלה גבוהה בתחומי המדעים ומדעי החברה. במוסד הלימוד ניתן ללמוד במספר מסלולים, החל ממכינות קדם אקדמיות ועד ללימודים לתואר שני. בין תכניות הלימוד אפשר למנות לימוד כלכלה וניהול, לימודי עבודה סוציאלית, לימודי ביוטכנולוגיה, לימודי מזרח אסיה, לימודי מדעי הסביבה ותכנית לימודים רב תחומיים.

 

תנאי קבלה

 

מועמדים שמעוניינים להתקבל לתכנית צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. לצורך קבלת הפרטים המדויקים בנוגע לתנאי הקבלה לשירותי אנוש מומלץ לפנות למוסד הלימוד.

 

תעודה

 

לסטודנטים אשר עומדים בכל חובותיהם במסלול מוענקת תואר ראשון BA מטעם המכללה האקדמית תל חי.

עוד מסלולי לימוד - מכללת תל חי
חוות דעת של סטודנטים על תל חי - לימודי שירותי אנוש
התקבלו 23 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5

מכללת תל חי
15/02/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את המרצים, האנשים, הסביבה, ראש החוג ממש מקסימה, מתחשבת, המרכז חממה של סטודנטים לקויות למידה נותנים א קרא עוד...

על הקמפוס

האווירה שם מאוד נעימה, אני לומדת בעיקר בערב אז אני יותר מכירה את בני כיתתי, המורים ממש חמודים ורוצים קרא עוד...

טיפים

להקשיב בשיעורים, ללמוד למבחנים, לעשות את העבודות מהיום הראשון שמקבלים אותם

מכללת תל חי
05/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את האווירה במכללה, אנשים חברותיים. המרצים מעבירים את ההרצאות בעניין רב ונותנים תשומת לב לכ קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס גדול ומרוווח, קל להתמצא בו ויש תחושה שהבניינים יחסית חדשים, בכל בניין יש עמדת קפה (קפיטריה או קרא עוד...

טיפים

ממליצה מאוד על המכללה, מאורגנת ומסודרת, אגודת הסטודנטים חזקה ודואגת לסטודנטים בצורה שמאוד מורגשת.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp