תואר ראשון בשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון בשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה

תואר ראשון בשירותי אנוש באוניברסיטת חיפה

 

החוג לשירותי אנוש של אוניברסיטת חיפה נוסד בשנת 1995. חוג זה הינו ייחודי בתחומו בין האוניברסיטאות בישראל. החוג משלב לימודים תיאורטיים עם קורסים יישומיים בתחום. הלימודים לתואר ראשון הינם תלת-שנתיים ומתבצעים במתכונת דו-חוגית, הסטודנטים משלבים לימודי שירותי אנוש עם חוג לימודים נוסף לבחירתם.

 

 

מטרת הלימודים בחוג זה היא לעודד את המחקר בתחום שירותי האנוש ובכך לייעל את השוק. הסטודנטים נהנים מידע תיאורטי נרחב ומשתלבים בתפקידי פיתוח וניהול בתחום מתן השירות, בארגונים שונים במגזר הציבורי, העסקי ובארגונים ללא כוונת רווח.

 

תוכנית הלימודים

 

הנושאים הנלמדים בתוכנית זו כוללים את מיטב חומר הלימוד, התיאורטי והמעשי, הנדרש להתמודדות ולהבנת סוגיות חברתיות- ארגוניות בחברה המודרנית בה אנו חיים כיום. הלימודים כוללים תכנים בהיבטים הבאים: ההיבט של הלקוח, ההיבט של הארגון וההיבט המאקרו-חברתי.

 

משך הלימודים

 

לימודי תואר ראשון בשירותי אנוש, באוניברסיטת חיפה נפרשים על פני שלוש שנים אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה לשירותי אנוש כוללים ציון משוקלל (של הפסיכומטרי ותעודת הבגרות) של לפחות 565 ביחס 1:3.

 

מועמדים לתואר זה נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה הכלליים של אוניברסיטת חיפה, ברמה הנדרשת על ידי החוג לשירותי אנוש, בשנת הלימודים המבוקשת.

 

  • ציון פסיכומטרי: המועד האחרון לגשת לבחינה הפסיכומטרית הינו מועד אפריל, עתודאים ותלמידי מכינה הקדם אקדמית של אוניברסיטת יוכלו לגשת למועד יולי. מועמדים המשלימים בגרויות במקצועות ספציפיים יידרשו לגשת לבחינה הפסיכומטרית במועד אפריל.

 

  • ציוני הבגרויות או ציוני המכינה: המועמדים נדרשים לעמוד בציון הממוצע בהתאם לשנת הלימודים בה הם מעוניינים להתקבל לתואר.

    קיראו על: קורס הכנה לבגרות

 

  • מעבר מחוג אחר: מועמדים המעוניינים לעבור מחוג אחר באוניברסיטת חיפה או ממוסד אקדמי מוכר אחר, יידרשו לעמוד שוב מחדש בתנאי הקבלה של החוג לשירותי אנוש. ציון משוקלל של הבגרויות/ המכינה והבחינה פסיכומטרית: הציון המשוקלל יחושב ביחס של 1:3 לטובת הבחינה הפסיכומטרית.

 

סיום הלימודים ואפשרויות תעסוקה

 

עם סיום הלימודים, הבוגרים אשר עברו את כל הקורסים ועמדו בכל החובות של אוניברסיטת חיפה והחוג לשירותי אנוש, זכאים לקבל תואר ראשון, B.A בשירותי אנוש. לאחר קבלת התעודה יכולים הבוגרים להשתלב במגוון תפקידים בעמותות חברתיות ובארגונים ציבוריים או פרטיים כגון: חברות ייעוץ ארגוני, שירות לקוחות, השמת כוח אדם, ארגוני רווחה, ארגוני בריאות, יזמות לשינוי חברתי, פעילות קהילתית, ארגוני תרבות ופנאי, מחלקות של משאבי אנוש במגוון חברות וארגונים.

 

כמו כן, עבור בוגרי התואר הראשון בשירותי אנוש של אוניברסיטת חיפה יכולים להמשיך גם ללימודי תואר שני. כיום קיימות הרבה תוכניות לתארים מתקדמים (שני ושלישי), המתאימות במיוחד לבוגרי חוג זה, שהרי תחום שירותי האנוש נמצא בתהליך התפתחותי בשנים האחרונות.

 

הלימודים האפשריים יכולים להיות בתחומים הבאים: התנהגות ארגונית, סוציולוגיה ארגונית ויישומית, פסיכולוגיה ארגונית, מנהל עסקים, בקרת איכות וניהול ארגונים שלא למטרות רווח.

 

 

למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת חיפה
עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת חיפה
חוות דעת של סטודנטים על לימודי שירותי אנוש - אוניברסיטת חיפה
התקבלו 35 דירוגיםבציון ממוצע: 3.9 מתוך 5

אוניברסיטת חיפה
19/09/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אין משהו ספציפי, חוץ מזה שלא לגמרי נגיש ויש עוד הרבה לתקן

על הקמפוס

מקום יפה, נחמד, פעילויות נחמדות. יש אחלה אגודה, סטודנטים נחמדים. יש מרצים מעניינים יותר ויש פחות.

טיפים

לבדוק טוב טוב מה המסלול, שעות וימים, להכין מערכת מראש.

אוניברסיטת חיפה
02/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שעות הלימוד בעייתיות, לרוב בערב, למרות שמדובר בלימודי יום.

על הקמפוס

אגודת סטודנטים לא מספקת חיי קמפוס מעשירים, מסיבות ברמה נמוכה וגם ההפסקות הפעילות.

טיפים

לקחת בחשבון את שעות הלימוד, להבין שהאוניברסיטה מבחינה טכנולוגית פחות מתקדמת


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp