שירגל כנפיים - מכללה לתעופה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על שירגל כנפיים.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


שירגל כנפיים – מכללה לתעופה
 
מקצועות בעלי מעוף
 
שירגל כנפיים – מכללה לתעופה, קיימת במתכונתה הנוכחית מאז שנת 2005, והיא מכללה ייחודית בתחומה; המכללה מציעה מסלולי לימוד מקיפים בתחום התעופה האזרחית, והיא מכשירה אנשים לקבלת רישיון טיס ומכינה תלמידים למעבר מוצלח של הבחינות מטעם רשות התעופה האזרחית בישראל. המכללה נמצאת בשדה התעופה הרצליה, והיא מקיימת שיתופי פעולה עם ארגונים שונים בישראל ובעולם, וביניהם ארגון VATIL, התומך בהדרכות טיסה באמצעות פיקוח ובקרה על הדמיות תעבורה.
 
על הלימודים בשירגל
 
כיום, שירגל כנפיים פועלת גם בישראל וגם מחוצה לה, כאשר רבים מהתלמידים המצטרפים למסלוליה בארץ הם אנשי חיל האוויר – בפועל, ולשעבר – הנעזרים בהכשרות שהיא מציעה לצורך השתלבות מקצועית בחברות תעופה מסחריות. עם זאת, המכללה בהחלט מכשירה אנשים לטיס גם במסגרות חובבניות, והיא פתוחה בפני כל מי שמבקש ללמוד ולקבל הסמכה ורישיון בתחום זה. במסגרת הלימודים במסלולי ההכשרה השונים במכללה עומד לרשות הסטודנטים סימולטור טיסה משוכלל ומאושר לשימוש.
 
מסלולי הלימוד
 
במכללה זו מוצעים מסלולי לימוד וקורסים רבים ושונים, אך ניתן לחלק אותם לשלוש קטגוריות נושאיות עיקריות. להלן החלוקה המרכזית ופירוט של שלל הקורסים המוצעים בכל קטגוריה:
 
 • מסלולים להכשרה לרישיונות תעופה – ענף זה כולל קורסים כגון: קורס טיס פרטי, קורס טיס מסחרי, קורס מדריך טיסה, קורס אז"מ – אווירון זעיר משקל, קורס דאייה, וקורס ATPL – תובלה בנתיבי אוויר.

 

 • מסלולים להגדרי טיס – כולל קורס מכשירים, קורס מטוס סילון רב מנועי, וקורס הגדר לילה.

 

 • קורסים שונים במקצועות התעופה – מיועדים לאנשים המבקשים להשתלב בתחום, או שכבר עוסקים בו, וכוללים, בין השאר: קורס מהנדסי טיסה, קורס פקחי טיסה, קורס טכנאי בדק כלי טיס, קורס אנגלית תעופתית, קורס דיילי אוויר, קורס תדריכני מודיעין טיס, וקורס שינוע חומרים מסוכנים.

 

בנוסף למסלולי הלימוד האמורים, המכללה מקיימת קורס לטיפול בחרדת טיסה; הקורס מועבר על ידי פסיכיאטרית מקצועית מוסמכת, המשתמשת בשיטת Psycho Education, והוא נערך במסגרת קבוצתית, בהיקף של כ – 20 שעות הנפרשות על פני חמישה מפגשים לערך.

 

הערך המוסף

 

חשוב לציין עוד, כי המכללה רשומה במשרד הביטחון כספק מוכר שלו, וככזו, היא מספקת הדרכות מיוחדות לחיל האוויר, קורסים לאנשי טיסות ותובלה וקורסים לטייסי קרב. לקוחה ידועה נוספת של מוסד לימודים זה היא חברת התעופה הלאומית "אל על". כדאי לדעת עוד, כי מסלולי הלימוד במכללה מוכרים על ידי מחלקת הפרישה באכ"א (אגף כוח אדם) של צה"ל, ומשמעות הדבר היא כי הם נמנים על אפשרויות לימוד להן מוצע מימון מטעם הממסד הצבאי עבור גמלאי צה"ל.

 
אפשרויות התעסוקה
 
בתום הלימודים במסלולי הלימוד השונים יוכלו הבוגרים להשתלב בתעסוקה מקצועית בשלל חברות תעופה אזרחיות ומסחריות, בתפקידים השונים שאליהם הכשירו עצמם באמצעות הלימודים בשירגל כנפיים. מדובר בהחלט באחת המכללות הייחודיות בנוף הלימודי וההכשרתי, והיא מעניקה למשתתפים בה את הדרך לחיים מקצועיים מאתגרים, ומיותר לציין – בעלי מעוף.
 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 29,043 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה1,567 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון455 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp