רוצה פרטים על לימודי שוק ההון לציבור החרדי והדתי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס שוק ההון לחרדים ואפשרויות לימוד לתואר במימון ובנקאות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי שוק ההון לציבור החרדי והדתי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קורסים בשוק ההון ולימודי בנקאות ומימון לחרדים

 

זן ומפרנס לכל

 

מה זה אומר כשמעסיק מציע לעובד ביטוח מנהלים? מה בדיוק קרה במשבר הפנסיה בישראל? איך יודעים איזו משכנתא לקחת בעת קניית דירה? התשובות לשאלות אלו אמורות להיות ברורות לכל אדם בחברה. חייהם ועתידם של חרדים כחילוניים החיים בישראל, מושפעים באותה מידה מן ההתרחשויות הכלכליות ומן התהליכים הפיננסיים הקשורים למערכת הבנקאית, לבורסה, לסוכנויות הביטוח ולחברות ההשקעות.

 

אם אתם שומרי תורה ומצוות, ורוצים להבין יותר בשוק ההון או לרכוש מקצוע כשחקנים פעילים בענף זה במשק, תשמחו לדעת שקיימות אפשרויות לימוד מתאימות לתעודה או לתואר ראשון ושני, המיועדות במיוחד לציבור החרדי. בכל המסגרות המשתתפים זוכים להכיר מקרוב יותר את מנגנוני הכסף והפעילות הקשורה בהם, הכוללת: הלוואות, ביטוחים, מסחר בניירות ערך, השקעות ועוד.

 

 

לימודי תעודה בשוק ההון לחרדים

 

קורס יועצי משכנתאות ומנהלי אשראי במכון לומדה

 

בלומדה – המכון החרדי ללימודי מקצוע מציעים לגברים להשתתף בקורס שיכשיר אותם לעבודה כיועצים עצמאיים ללקוחות פרטיים בענף המשכנתא. במסגרת הקורס המשתתפים לומדים על תהליך העבודה מול הלקוח, הכולל בדיקות לאישור או לדחייה של בקשה, התאמת חבילה ובנייתה, מכירה ורישום. הסטודנטים מכירים מערכות כלכליות חשובות, כמערכת האשראי, הבנקים, ענף הנדל"ן ועוד. הקורס במכון לומדה כולל כ – 100 שעות, וכתנאי מקדים לקבלה אליו המועמדים נדרשים לעבור מכינה בסיסית באנגלית, מתמטיקה ושימושי מחשב.

 

מסלולי ניהול השקעות וייעוץ פנסיוני במרכז האקדמי לב

 

ביחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי לב, הידוע גם בשם בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים, מציעים לציבור הדתי והחרדי להשתתף בתכניות הכשרה מקיפות לניהול תיקי השקעות ולשיווק חבילות פנסיה. במסגרות אלו המשתתפים עוברים הכנה לבחינות משרד האוצר והרשות לניירות ערך. לשם קבלת הרישיון המקצועי עליהם לעבור את הבחינות ולבצע התמחות בת חצי שנה. במהלך הקורסים הם לומדים, בין השאר, להשתמש בכלים סטטיסטיים ולחשב ריביות ושיעורי תשואה.

 

 

לימודים לתואר אקדמי במימון ושוק ההון

 

תואר במנהל עסקים עם מימון ושוק ההון בקמפוס החרדי של הקריה האקדמית אונו

 

בקריה האקדמית אונו מציעים לחרדים ללמוד לתואר ראשון במנהל עסקים במסגרת מיוחדת ומותאמת לאורח חיים דתי ולכללי ההלכה היהודית. במסגרת התואר ניתן לבחור התמחות בתחום ספציפי, ובין התחומים מוצעת ההתמחות במימון ושוק ההון. האוריינטציה של המסלול היא מעשית, כך שתוך כדי הלימוד התיאורטי הסטודנטים גם מקבלים כבר כלים חיוניים לעבודה כמנהלים פיננסיים, כיועצים וכמשקיעים.

 

הסטודנטים בתכנית לומדים על זירות המסחר העולמיות ועל השוק המקומי הישראלי. הם מכירים את הגופים המרכזיים הממלאים תפקידים מכריעים בשוק ההון, ואת התהליכים והמכשירים הכלולים בעולם זה. המשתתפים לומדים לנתח דוחות כספיים וניירות ערך, לנהל תיקי השקעות, לערוך מחקרי שוק, לתכנן תקציבים ועוד.

 

הלימודים פתוחים לגברים ולנשים (במסלולים נפרדים) מן הציבור החרדי בלבד. על מנת להתקבל למסלול התואר הראשון יש להציג תעודת בגרות, תעודת סאלד או תואר אקדמי. בנוסף, המועמדים נדרשים לעבור בחינות מיון באנגלית, מתמטיקה ואוריינות. מי שלא עומדים בתנאים אלה, יכולים להשתתף במכינה החרדית של הקריה האקדמית אונו.


תואר MBA בהתמחות מימון וניהול פיננסי במבחר – מכללת בני ברק האקדמית

 

גברים חרדים המעוניינים להתקדם לתואר שני ולהתמחות בשוק ההון יכולים לעשות זאת במסגרת מסלול ה – MBA לתואר שני במנהל עסקים במכללת מבחר. התכנית מקנה למשתתפיה טכניקות ניהוליות, ידע מדעי, כישורים מחקריים ומיומנויות של חשיבה יזמית. במהלך הלימודים הסטודנטים פוגשים מגוון נושאים לקבלת תפישה רחבה ורבת מימדים, ומנתחים מקרי מבחן להבנה טובה יותר של תהליכים עסקיים.

 

במסגרת לימודי ההתמחות ניתן לבחור במגמת מימון וניהול פיננסי, העוסקת בכלי המסחר בשוק ההון, בהשקעות ובניתוח ניירות ערך. בין קורסי הבחירה בתכנית תוכלו למצוא גם קורס עדכני בנושא של שווקים דיגיטאליים. התכנית אורכת שנתיים, ומיועדת לבוגרי תואר ראשון עם ממוצע 80 ומעלה. אנשים בעלי ניסיון של שנתיים ומעלה בניהול יכולים להתקבל גם על סמך ממוצע 76 בתואר הראשון. המועמדים נדרשים לעבור ראיון קבלה.

 

התמחות במימון במסגרת לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי לב

 

במרכז האקדמי לב מציעים הן תואר ראשון לדתיים במנהל עסקים והן תואר שני, כאשר קיימת התמחות מיוחדת במימון. ההתמחות במימון לתואר במנהל עסקים כוללת הכשרה בכלים פיננסיים, בניהול השקעות, בניתוח דוחות כספיים ועוד. מטרת הלימודים היא להביא אל הסטודנטים ידע מדעי עדכני מכל העולם, שיכין אותם להתמודדות מושכלת עם האתגרים שמציבה הגלובליזציה בפני השוק הישראלי.

 

דגש מושם בתכנית על סוגיות אתיות, חברתיות ומוסריות בתחום העסקים. בשנה השלישית של התואר הראשון המשתתפים עובדים על פרויקט גמר, שבו עליהם להציע פתרונות לצרכים ממשיים של ארגון קיים. סטודנטים מצטיינים יכולים להשתתף במסלול ישיר לתואר שני. הלימודים פתוחים בפני נשים וגברים (בקמפוסים נפרדים) בעלי תעודת בגרות וציון פסיכומטרי, העומדים בתנאים המפורסמים באתר המרכז.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי שוק ההון לציבור החרדי והדתי?

רוצה לדעת יותר על לימודי שוק ההון לציבור החרדי והדתי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: לימודים לדתיים

התקבלו 2,187 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp