בית ספר לעיצוב שיער שוקי זיקרי

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מקצועות יופי?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על שוקי זיקרי - קורס עיצוב שיער.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


שוקי זיקרי - בית הספר הגבוה לעיצוב שיער

בית הספר המקצועי הראשון בארץ לאמנות ולעיצוב שיער נוסד בשנת 1990 על ידי איש המקצוע הידוע שוקי זיקרי, שראה צורך משמעותי לגדל דור חדש של מעצבי שיער בארץ. הסניפים שהקים למען מטרה זו יושבים בערים הגדולות, תל אביב וירושלים.

 

רוב מעצבי השיער הנחשבים בשוק הישראלי היום, למדו את המקצוע בבתי הספר שהקים שוקי זקרי, והתחילו את דרכם באמצעות צוות ההוראה וההדרכה המיומן שמאייש את הסניפים. בקורסים בבית הספר "שוקי זיקרי" מלמדים את המשתתפים עקרונות יסוד בעבודת מעצבי השיער, ומקדישים תשומת לב רבה לפיתוח גישה יצירתית ויצירתיות אצל הסטודנטים לכל אורך הדרך.

 

הקורסים מועברים תחת פיקוחו של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה. חיילים משוחררים רשאים לשלם על הקורסים באמצעות כספי הפיקדון הצבאי שלהם.

 

להלן היצע הקורסים המוצעים בבית הספר הגבוה לעיצוב שיער של שוקי זיקרי:

מסלול קלאסי בסיסי: מסלול המהווה את הצעד הראשון בכניסה לעולם אמנות עיצוב השיער. מטרתם של הלימודים במסלול היא לאתר את כישרונותיו המולדים של כל אחד מתלמידים תוך עידודם לפיתוח היצירתיות. הקורס מתקיים בפיקוח משרד העבודה, מיועד לסטודנטים בראשית דרכם ומסווג לרמה 1. תכנית הלימודים מקנה מיומנות מקצועית ראשונית, תוך שימוש במגוון שיטות לימוד ייחודיות פרי פיתוחו של בית הספר.

מסלול טכנו CUT מקיף למתקדמים: קורס המתאים למעצבי שיער מתקדמים, בעלי נסיון מעשי של שנה לפחות. מטרת הלימודים היא להכין את המשתתפים ללקיחת חלק בקביעת הקו המודרני והמעודכן של האופנה, תוך שילוב בין מקצוענות חסרת פשרות לבין מקוריות יצירתית ונועזת. הקורס מתאים במיוחד לאנשים שסיימו בבית הספר את הקורס הבסיסי וכעת מעונינים לפעול למען המשך התפתחותם בענף עיצוב השיער.

המסלול האומנותי ART: מדובר במסלול ייחודי, המיועד לאנשי מקצוע בעלי רקע עשיר בתחום עיצוב השיער. מאחר ועולם העיצוב מאופיין בשינויי מגמה מתמידים, נדרשים מעצבי שיער מקצוענים להכיר את האופנות והטרנדים החמים ביותר, לעקוב אחר התפתחותם בקביעות ולספוג מהם השראה. המסלול מיועד אך ורק למעצבי שיער עם וותיקים, ומתמקד בפיתוח הסגנון האישי של כל אחד ואחד מהם. 

 

סדנת מפתח הצבעים: מסלול לימודים ייחודי למעצבי שיער מתקדמים, המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולהתמחות בכימיה של צבעי השיער. במהלך השיעורי הקורס, רוכשים התלמידים מיומנות בעבודה עם צבעי השיער, ומפתחים טכניקות צביעה שתסייענה להם להגיע לשליטה מלאה בעולם הצבעים העשיר.

 

השתלמות CUT MEN - גזירה ועיצוב לגברים: מסלול משלים שנוסד במטרה לאפשר למשתתפים להתמחות בעיצובי שיער לאוכלוסיית הגברים. מטרתם של הלימודים בקורס היא להקנות אחיזה בעיצוב תספורות עדכניות ומודרניות, והוא כולל התמחות בפסים בגוונים ובצבע, וכן בטרנדים ובאופנות עולמיות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון 444 חוות דעת

  • 4.1

    מכון טכנולוגי חולון 588 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה 447 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים