רוצה פרטים על שופטי כדורסל - קורס מקצועי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס שופטים בכדורסל - קלענו לחלום שלכם?

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על שופטי כדורסל - קורס מקצועי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס שופטי כדורסל
 
מלך הסלים
 
תפקידו של שופט הכדורסל הוא לפקח על התנהלות המשחק בהתאם לחוקים הקבועים ולתקנות השונות. באחריותו לפסוק במקרה של עבירות שמבצעים השחקנים, ואף לדאוג כי האביזרים העומדים לשימוש בעת משחק הכדורסל עומדים בתקנים הקבועים בחוק. מדובר במקצוע של ממש, שניתן לעסוק בו בתחרויות משחקי הליגה השונות. בקורס ההכשרה המקצועי לומדים המשתתפים כיצד לערוך שיפוט הוגן, בהתאם לכל החוקים וההוראות.
 
תכני הלימוד
 
בקורס שופטי כדורסל הסטודנטים נחשפים לחוקת הכדורסל ולתקנות הנלוות לה. הם מכירים את תפקידו של כל שחקן ואת האיסורים החלים עליו, וכן מכירים את תורת השיפוט. בנוסף, הסטודנטים פוגשים במקרי מבחן רבים, לומדים כיצד מכריעים בסוגיות שונות הקשורות למשחק, ומבחינים בין מקרים דומים לצורך קבלת ההחלטה המתאימה. היבט נוסף שעליו מושם דגש בקורס ספורט זה הוא פיתוח יכולת המנהיגות של הסטודנטים ופיתוח היכולת לקבל החלטות נבונות בתנאי לחץ.
 
יתר על כן, המשתתפים משפרים את הכושר הגופני שלהם, כדי שיוכלו לשפוט במהלך המשחקים, וכן לומדים פרקים בתזונה. בנוסף, הסטודנטים לומדים על אודות סמכויותיהם השונות כשופטים, ודנים בשאלות חשובות, כגון: כיצד מכריעים בין שחקנים? מתי מרחיקים שחקן מן המגרש? איך קובעים ששחקן ביצע עבירה? כיצד אוכפים את העמידה בזמני המשחק?; וכן הלאה. כמו כן, משתתפי הקורס לומדים לערוך בדיקות תקניות של ציוד המשחק ותנאיו, ובכלל זה בדיקה של המגרש עצמו, הכדור, הסלים וגובהם, וכדומה.
 
מתכונת הלימוד ואפשרויות הלימוד
 
קורס ההכשרה בישראל מועבר על ידי "איגוד שופטי הכדורסל בישראל" בלבד. הלימודים בקורס נערכים במתכונת של שבעה ימים מלאים, בתנאי פנימייה. במהלך המסלול לומדים הסטודנטים את החומר התיאורטי ומשתתפים באימונים רבים – הן באימוני כושר והן באימוני שיפוט, לצורך תרגול המקצוע הלכה למעשה.
 
קהל היעד ותנאי הקבלה
 
הלימודים בקורס שופטי כדורסל מתאימים במיוחד למי שאוהב את הענף ומבקש לעסוק בו באופן מקצועי. הקורס מיועד לנשים ולגברים בני 16 עד 26, בעלי כושר גופני ספורטיבי. בנוסף, הם נדרשים להיות בעלי 12 שנות לימוד לפחות. תלמידים מתחת לגיל 18 יידרשו להמציא אישור מבית הספר המעיד על לימודים. כמו כן, על המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי הנערך על ידי ועדה. לריאיון זה עליהם להביא עמם קורות חיים כתובים, צילום של תעודת הזהות ושל תעודות השכלה נוספות (אם יש). נוסף על כך, הם נדרשים להמציא תעודת יושר ממשטרת ישראל, אישור על בריאות תקינה ואישור לעסוק בספורט מרופא משפחה.
 
שכר לימוד ואפשרויות תעסוקה
 
גובה שכר הלימוד בקורס שופטי כדורסל מגיע לסביבות ה – 1,700 ₪. עם סיום הלימודים במסלול זה יזכו בוגריו בתעודת שופט כדורסל מוסמך מטעם איגוד שופטי הכדורסל, ויוכלו להשתלב בפועל בשיפוט משחקי כדורסל בכל סוגי הדרגות. עם הניסיון והוותק הם יוכלו להתקדם בדרגות השיפוט, ויוכלו לשפוט במשחקים בליגות מתקדמות יותר.
 
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על שופטי כדורסל - קורס מקצועי?

רוצה לדעת יותר על שופטי כדורסל - קורס מקצועי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp