רוצה פרטים על רפלקסולוגיה - שרון וצפון?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס רפלקסולוגיה באזורי הצפון והשרון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על רפלקסולוגיה - שרון וצפון? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי רפלקסולוגיה ביישובי הצפון והשרון
 
דרך הרגליים
 
הרפלקסולוגיה היא שיטת טיפול במגע, שסגולותיה מוכרות כיום גם במוסדות הרפואה הקונבנציונאלית. היא שיטה העומדת בפני עצמה, אך ניתן לשלב אותה אף בתוך טיפולים אחרים. הטיפול בשיטה זו יכול להקל תוך זמן קצר על כאבים אקוטיים, והוא גם עשוי לסייע במקרים כרוניים במסגרת של סדרת טיפולים ממושכת.
 
לימודי רפלקסולוגיה מכשירים את הסטודנטים להכיר את המטופלים שלהם דרך הרגליים. לימוד הטיפול בשיטה זו כולל הקניית ידע מעמיק הנדרש לשימוש בכלי המופלא של האבחון באמצעות כף הרגל. בעזרת טכניקות טיפול שונות המשפיעות הן על הגוף והן על הנפש, זוכים התלמידים במסלול להשתלב בתחום טיפולי עוצמתי ומבוקש, ולעסוק במקצוע במגוון רחב של מוסדות רפואיים וקליניקות שונות.
 
על הלימודים
 
הלימודים כוללים הרצאות פרונטליות, סדנאות מעשיות ותקופת התמחות. התכניות אורכות בין שנה לשלוש שנים, ומקנות תעודות מטפל מוסמך, מטפל בכיר, ומטפל בכיר מתקדם. הסטודנטים לומדים כיצד לבחון את האופי של המטופל ולדלות נתונים לגבי אורח חייו, באופן שיסייע לתהליך הטיפולי. הם רוכשים ידע על ייצוגי איברי גוף שונים בכפות הרגליים המעידים על תפקודן של מערכות שונות בגוף. בנוסף לזאת, במהלך הלימודים מודגש במיוחד ביסוס הקשר בין המטופל לפנימיותו, וכן חיזוק בטחונו הפיזי והרגשי, המסוגל להשפיע במידה רבה על יעילות הטיפול.
 
ישנם כמה וכמה מסלולים בארץ לרפלקסולוגיה הידועים ברמתם המקצועית הגבוהה, והם כוללים בתוכם מגוון רחב של תכנים התואמים לדרישותיו של איגוד הרפלקסולוגים הישראלי. לצד אלו, מוצעים במסלולים השונים שלל נושאים, כלים וטכניקות עבודה מתקדמות, המאפשרים לבוגרים להתמקצע בתנאי אמת בשטח ולצבור ניסיון בעבודה עם מספר רב של מטופלים. עבודה זו מבטיחה למטפלים לעתיד הכנה ראויה להשתלבות מקצועית בתחום.
 
תכני הלימוד
 
הסטודנטים בקורס לומדים נושאים באנטומיה ופיזיולוגיה, בפילוסופיה הוליסטית וברפואה אינטגרטיבית. הם לומדים על הבדלים בתפישות שונות של מחלה וריפוי ועל הגדרת היחסים בין מטפל למטופל. בפן המעשי, המשתתפים מוכשרים במיומנויות התשאול והריאיון הרפואי, בבניית תכנית למטופל ובעיסוי. הם מקבלים את המידע הדרוש בנוגע לריאקציות אפשריות לטיפול ובאשר להתוויות נגד. במהלך התכנית המשתתפים מתנסים במדיטציות, בתרגילים בדמיון מודרך ומודעות עצמית, במתן טיפול ובקבלת טיפול. הם לומדים על עצמם דרך אבחון בכפות הרגליים ועוקבים אחר שינויים המתחוללים בגוף ובנפש לאורך תקופת הלימודים.
 
נושאים נוספים בקורס:
 
 • איזון הורמונלי
 • פתולוגיות
 • שחרור מפרק
 • טיפול בשלד
 • שיטות הרגעה 
 • טיפול במערכת העיכול
 • ועוד
 
חובות הלימודים
 
במסלולים הקיימים מוצבות דרישות שונות לשם קבלת ההסמכה. דרישות אלו יכולות להיות: השתתפות בקורס אנטומיה פיזיולוגיה, בקורס יחסי מטפל מטופל ובסדנת החייאה; השתתפות במינימום 85% מן השיעורים; הגשת תיקי מטופלים, הכוללים שלוש רפלקציות – כל אחד; כתיבת שתי עבודות עיוניות והגשתן בזמן; מעבר של מבחן מעשי, בחנים, מבחן מסכם בציון 75 לפחות ומבחן נוסף בציון עובר (65); הערכת מנחה; סטאז' קליני.
 
תעסוקה בתחום
 
טיפולי רפלקסולוגיה ניתנים כיום בכל קופות החולים, בבתי החולים, במרכזי הנופש והפנאי ובקליניקות פרטיות, ומשום כך בוגרי המכללה נהנים מאפשרויות עיסוק מרובות, כפרילנסרים או כשכירים.
 
 
מסלולי לימוד בצפון ובשרון
 
 • מכללת רידמן – מקיימת מסלול תלת שנתי, העומד בסטנדרטים של איגוד הרפלקסולוגים הישראלי, ופועל בשיתוף מכללת IPSB הבינלאומית מקליפורניה. במסגרת הלימודים ניתן להתמחות בתחום הפריון והלידה בבית החולים כרמל. בכל סיום שנה מקבלים תעודה, לפי דרגות – מוסמך, בכיר, ובכיר מתקדם בציון התמחות. בסניף חיפה תוכלו ללמוד לתעודת מוסמך.

 

 • המכללה האקדמית כנרת – מפעילה את מגמת הרפלקסולוגיה של מכללת רידמן.

 

 • מדיסין – המכללה המובילה לרפואה משלימה – מציעה מסלול של שנה או שנתיים, לתעודת מוסמך או בכיר (בהתאמה). בכל שנת לימוד מבצעים התלמידים סטאז' מעשי קליני. הלימודים אפשריים בחיפה או בבית ברל.

 

 • מכללת מדיקל – המכללה לרפואה משלימה – מקיימת מסלול חד שנתי או דו שנתי לדרגות מוסמך ובכיר. המכללה נמצאת בנצרת עילית.

 

 • מדיווין – ביה"ס לרפואה משלימה של המכללה האקדמית בוינגייט – מקיים מסלול לרפלקסולוגיה פנטגרמית של שלוש שנים, כשבכל שנה מקבלים תעודת מטפל בדרגה מסוימת – מוסמך, בכיר ובכיר מתקדם. השנה השלישית מוקדשת לסדנאות מקצועיות ולהתמחות. בכל שנה מבצעים פרק סטאז' קליני. מכללת מדיווין ממוקמת בנתניה.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על רפלקסולוגיה - שרון וצפון?

רוצה לדעת יותר על רפלקסולוגיה - שרון וצפון?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: רפואה משלימה

התקבלו 100 דירוגים בציון ממוצע 4.4 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp