לימודי רפואה משלימה - מכללת סמינר הקיבוצים

לימודי רפואה משלימה - מכללת סמינר הקיבוצים

רפואה משלימה במכללת סמינר הקיבוצים

 

מכללת סמינר הקיבוצים, הפועלת 71 שנה, הינו מוסד המכשיר מורים ומעניק תארים אקדמיים מטעם המועצה להשכלה גבוהה. מלבד לימודי הוראה ולימודים לתואר ראשון ולתואר שני, מפעילה מכללת סמינר הקיבוצים, בשיתוף עם "כללית רפואה משלימה", מסלול ללימודי תעודה ברפואה משלימה.

מדובר במסלול אשר נועד להכשיר מטפלים מקצועיים במגוון תחומים ברפואה המשלימה כגון רפואה סינית, נטורופתיה ועוד. תוכנית הלימודים לרפואה משלימה כוללת גם שימת דגש על ערכי הרפואה המערבית, ומעניקה כלים בידיו של הבוגר להתמודד עם בדיקות מעבדה, תכתובות מול רופאים ברפואה הקונבנציונאלית, קריאת דו"חות רפואיים ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד רפואה משלימה בסמינר הקיבוצים?

 

על אף שמדובר בלימודי תעודה בלבד, מכללת סמינר הקיבוצים ידועה כמוסד שאינו מתפשר על התכנים הנלמדים בו ומספקת לסטודנטים קורסים ומרצים ברמה האקדמית הגבוהה ביותר. תוכניות הלימוד במסלול לרופאה משלימה מוכרים על ידי כל המוסדות העוסקים בתחום והקורסים מועברים על ידי מרצים מובילים בתחומם.

בוגרי המסלול לרפואה משלימה יכולים להמשיך ולעשות השלמה לתואר ראשון מוכר וזוכים אף להעדפה בניסיונם להתקבל כמטפלים במרפאות "כללית רפואה משלימה". כמו כן, הלימודים לתעודה ברפואה משלימה נעשים בקמפוס הירוק ושוקק החיים של מכללת סמינר הקיבוצים.

 

מה לומדים?

 

תכנית הלימודים לרפואה משלימה מציעה מגוון רחב של קורסים המשתנים מסטודנט לסטודנט, בהתאם לתחום ההתמחות. כל סטודנט עורך לעצמו את מערכת השעות על פי בחירתו והמקצוע שבו הוא בוחר להתמחות.

 

הבחירה היא מבין שניים עשר המסלולים הבאים - לימודי רפואה סינית, לימודי נטורופתיה, רפלקסולוגיה, שחייה שיקומית, ארומתרפיה, יוגה, עיסוי רפואי הוליסטי, הומיאופתיה, לימודי שיאצו, טיפול בפרחי באך, טווינא והרבולוגיה מערבית קלינית.

 

 

שכר לימוד

 

שכר הלימוד השנתי בתחום הרפואה המשלימה משתנה באופן אינדיבידואלי, מאחר שהתשלום הוא על כל קורס בנפרד.
 

למידע נוסף לחצו: מכללת סמינר הקיבוצים
עוד מסלולי לימוד - מכללת סמינר הקיבוצים
Whatsapp Whatsapp