רסקיו 1 - בית ספר למקצועות החילוץ ועבודה בגובה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על רסקיו 1.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


רסקיו 1 – בית ספר לחילוץ ועבודה בגובה

על הגובה, בכל המובנים
 
רסקיו 1 הוא בית ספר ייחודי המכשיר אנשים למקצוענות בכל תחומי העבודה בגובה; החל מניקיון חלונות באמצעות סנפלינג, דרך גיזום עצים, עבודה על פיגומים, על גגות ועוד – דומה כי תחומי עיסוק רבים משלבים בתוכם עבודה מסוג זה. בכל ענף שבו העבודה נעשית, על העוסקים בה להיות בקיאים בכל התקנות ואמצעי הבטיחות הכרוכים בה, ולעשות זאת בהתאמה אליהם ותוך שמירה על המקצועיות המרבית.
 
על הלימודים
 
כל תכניות הלימודים ברסקיו 1 מותאמות לדרישות משרד התמ"ת ובנויות על פיהן, והן מיועדות להכשרת עובדים בגובה בסביבות שונות. הלימודים בבית הספר נערכים במתקן אימונים המותאם לכל דרישות המסלולים, וכולל את הציוד המקצועי העדכני ביותר לצורכי התרגולים השונים. הקורסים כולם מועברים על ידי מדריכים מוסמכים מטעם משרד התמ"ת, והם כוללים לימוד בכיתות קטנות – בדרך כלל עד 12 תלמידים.
 
מתכונת הלימודים כוללת חומר עיוני המועבר בכיתות הלימוד, בשילוב עם הדרכה מעשית ענפה ועם התנסות בשטח של התלמידים. מרבית הקורסים נפרשים על פני מספר ימים, והם כוללים בחינה עיונית בסופם. כמו כן, ברוב המסלולים נדרשים התלמידים להשתלב בהתמחות בת 12 ימים תחת פיקוחו של מדריך מקצועי באותו ענף, ורק לאחר התמחות זו ניתנת להם האפשרות להשתתף בבחינה מעשית ולקבל את ההסמכה המקצועית האמורה.
 
מסלולי הלימוד
 
על מסלולי הלימוד בבית הספר נמנים קורס מדריכי עבודה בגובה, קורס להכשרת עובדי בימות תאורה והגברה, קורס מגישי עזרה ראשונה, קורס הכשרת גוזמי עצים, קורס בודקי ציוד, ועוד רבים נוספים. בנוסף, בבית הספר ניתן ללמוד אף קורסים מתקדמים, דוגמת קורס מנהל מקצועי למטפסי תרנים, וכן קורסי רענון והשתלמויות מקצועיות המיועדים לאנשים בעלי ניסיון וותק בענפים אלה. מבין קורסי הרענון, ניתן למצוא גם רענון מקצועי לבוני תרנים, רענון בתחום בימות הגברה ותאורה ועוד.
 
הדרכות נוספות
 
בנוסף מציע בית הספר מגוון הכשרות כלליות וקצרות יותר בתחומי העבודה בגובה השונים. הכשרות אלה אינן קורסים מקיפים, והן מוצעות כהדרכות לחברות וארגונים, על פי הזמנה מטעם מנהלים בעסקים ומפעלים שונים. את ההדרכות ניתן לקיים במפעל החברה, או במתקן האימונים של רסקיו 1. חשוב לדעת כי הכשרות אלה נלמדות בהיקף של מספר שעות, והן ניתנות להזמנה כבודדות או בשילובים שונים, ביום לימודים אחד או במספר ימים. בין ההכשרות לעבודה בגובה שמציע רסקיו 1 נמצאות גם ההדרכות הבאות: עבודה באמצעות סולמות, עבודה עם סלים להרמת אדם, עבודה על פיגומים נייחים, עבודה בטוחה במקום מוקף, עבודה על גגות מסוגים שונים, עבודה על קונסטרוקציה ועוד.
 
קהל היעד ותנאי הקבלה
 
תנאי הקבלה משתנים בין המסלולים, כאשר חלקם פתוחים לקהל הרחב ומיועדים לכל מי שמבקש להכשיר עצמו לעיסוק בתחום, וחלקם דורשים ניסיון והכשרה מעשית מוקדמים.

לסיכום
 
ללא ספק, תחום העבודה בגובה הוא רחב מאוד ומכיל בתוכו סיכונים רבים. לפיכך, כל מי שעוסק בתחום במסגרת עבודתו, כל מי שמבקש לעסוק באחד הענפים הכוללים עיסוק בגובה, וכמובן כל מי שמנהל או אחראי על צוותי עבודה בגובה – חובה עליו לעבור השתלמות והתמקצעות. כאמור, ההדרכות המוצעות ברסקיו 1 מותאמות הן לדרישות משרד התמ"ת והן לנעשה בשוק כיום, והן מעניקות כרטיס כניסה לשלל עבודות ועיסוקים. הגיע הזמן להתחיל לחשוב גבוה.
    


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,096 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp