תואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מקצועות פרא רפואיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לימודי ריפוי בעיסוק - אוניברסיטת תל אביב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב

 

הלימודים לתואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב הם לימודים מרתקים הכוללים תוכנית חדשנית וייחודית המכשירה את הסטודנטים בחוג כמרפאים בעיסוק וחוקרים מתקדמים. תחום הריפוי בעיסוק הוא תחום אשר הפך למבוקש למדי בשנים האחרונות והביקוש לאנשי מקצוע בתחום הולך וגדל עם השנים.

 

קיראו על: לימודי רפואה

 

תוכנית הלימודים

 

לימודי ריפוי בעיסוק לתואר ראשון באוניברסיטת תל אביב, נלמדים במתכונת חד חוגית, לימודים מורחבים. תוכנית לימודים זו כוללת קורסים עיוניים, קורסים מעשיים ולימודי הכשרה קלינית. החוג לריפוי בעיסוק של אוניברסיטת תל אביב נחשב לראשון בישראל אשר מיישם שיטת הוראה חדשנית מסוג זה ביחד עם אוניברסיטת McMaster שבקנדה. הלימודים מעודדים את הסטודנטים לעבוד באופן עצמאי, לפתור בעיות מורכבות ולפתח חוש אחריות.

 

מטרת הלימודים

 

לתוכנית לימודים זו מספר מטרות עיקריות: הקניית ידע, כלים ומיומנויות בתחומי הריפוי בעיסוק, הכשרת מרפאים בעיסוק שיבצעו הערכה, אבחון, טיפול, שיקום וחינוך עבור אוכלוסיות שונות.

 

 

 

אודות מקצועו של המרפא בעיסוק

 

מקצוע הריפוי בעיסוק נחשב למקצוע שיקומי-טיפולי אשר מסייע לאדם עם מוגבלות לתפקד כראוי. הריפוי בעיסוק מסייע למטופלים להגביר את עצמאותם, להגדיל את השתתפותם בעיסוקים חברתיים שונים, לפתח יכולות הסתגלות גבוהות ולשמור על בריאותם.

 

משך הלימודים

 

לימודי תואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב נמשכים 3.5 שנים, שבעה סמסטרים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לתואר ראשון בריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב נדרשים לעמוד בדרישות הקבלה הבאות: להיות בעלי בגרות מלאה, ציון פסיכומטרי 580 ומעלה וציון התאמה (ציון זה הוא שקלול ממוצע הבגרות עם ציון הבחינה הפסיכומטרית) 675 ומעלה. על סטודנטים לעבור ראיון אישי. לקבלת תנאי קבלה מדוייקים אנו ממליצים לפנות ישירות אל מזכירות החוג.

 

סיום הלימודים וקבלת התואר

 

הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות לתואר וסיימו את כל החובות בחוג זה, יהיו זכאים לתואר אקדמי ראשון "בוגר בריפוי בעיסוקB.O.T " מטעם אוניברסיטת תל אביב. לאחר קבלת התואר יוכלו הבוגרים להמשיך במספר כיוונים מקצועיים: הבוגרים יוכלו ללמוד לימודים מתקדמים בריפוי בעיסוק, להמשיך ללימודי רפואה, פיזיותרפיה, מדעי ההתנהגות ופסיכולוגיה או לעבוד כמרפאים בעיסוק בקליניקות פרטיות, מרפאות, בתי חולים, מכוני טיפול פרטיים, מרכזי שיקום, בתי ספר, מרכזים התפתחותיים , מרכזים קהילתיים, מועדונים או כמטפלים עצמאיים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת תל אביב

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת תל אביב

פורום לימודי חינוך

איפה ניתן לעשות קורס התאמה למערכת החינוך?
כפר קרע
ללא תגובה
מכללות בצפון להסבת אקדמאים להוראת אנגלית
לאנא אבו אחמד
1 תגובות
תואר שני באנגלית או ניהול מערכות חינוך?
אנה
1 תגובות
הרחבת הסמכה בלשון בשנה אחת
מור
1 תגובות
הסבה מקצועית להוראת אנגלית
לאנא אבו אחמד
1 תגובות
מעבר ממדעי המחשב להוראה
גלי נוי
1 תגובות
חשיבות מוסד הלימודים בקבלה לעבודה
דניאל
2 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp