רימקס - בית ספר לנדל"ן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על בית ספר רימקס לנדל"ן.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


רימקס – בית הספר לנדל"ן
 
מעודכן בנדל"ן
 
ענף הנדל"ן ידוע כאחד הענפים היציבים והבטוחים ביותר במשק, וזאת גם בתקופות שבהן עוברות עליו טלטלות מסוגים שונים. התמקצעות בנדל"ן לצורכי עיסוק מתאימה לכל מי שמוצא עניין בתחום זה, ובעיקר למי שאוהב לעבוד עם אנשים, לנהל משא ומתן, להסתובב בשטח לצורך איתור הזדמנויות להשקעות ומינוף נדל"ן, ולחבר בין לקוחותיו ובין הנכסים המבוקשים על ידם.
 
על בית הספר
 
חברת רימקס היא חברה בינלאומית העוסקת בתיווך ובשיווק נדל"ן, כאשר בישראל היא קיימת מאז שנת 1995. ברחבי הארץ מונה החברה כמאה סניפים ויותר, וברחבי העולם – היא בעלת סניפים בששים מדינות. חברה זו מקיימת בישראל מסלולי לימודים מקצועיים במסגרת בית הספר לנדל"ן הפועל בחסותה, והיא מכשירה אנשי מקצוע מן השורה הראשונה לעיסוק בשיווק ובתיווך נדל"ן.
 
על מסלולי הלימוד
 
בבית הספר מוצעים שני מסלולי לימוד מקצועיים:
 
 • קורס זינוק לעסקיםמכשיר סוכני נדל"ן מקצועיים. הקורס מתקיים בשוהם בשישה ימים מרוכזים, אחת לשבוע.

 

 • קורס הכנה למבחן המתווכים – מכין את המועמדים לבחינת ההסמכה החיצונית מטעם רשם המתווכים, לצורך קבלת רישיון לעיסוק בתיווך נדל"ן. הקורס נערך בחמישה מפגשים, וכולל תרגול מעשי של בחינות משנים עברו.
 
מסלולי הלימוד בבית הספר נשענים על כל הידע הקיים בתוך החברה, על ניסיון העבר שלה, על מאגרי הנדל"ן שברשותה, על קשריה הבינלאומיים, ועל הטכנולוגיות המתקדמות שבהן היא משתמשת.
 
לסיכום
 
רימקס – בית הספר לנדל"ן מציע קורסי הסמכה חשובים בתחום, והלימודים בהם טומנים בחובם את הערך המוסף הגדול של השתייכות לחברה מובילה בתחום, בארץ ובעולם, של הסתמכות על שיטותיה המוכחותועל מאגר הידע והניסיון האדירים המצויים ברשותה. בנוסף, חברי הקבוצה אף זוכים להנחות ולסבסוד בשכר הלימוד עבור הקורסים וההשתלמויות השונים. 
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp