בית הספר לאיפור מקצועי רוית אסף

שירות אישי - צור קשר

בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף
בית ספר לאיפור רוית אסף

רוית אסף - רשת בתי ספר למקצועות האיפור והיופי

פני הקדמה

רוית אסף גייסה את כל הידע וסודות המקצוע אליהם נחשפה במרוצת שנות כהונתה כמלכת היופי וכמיס פוטוג'ניק, והקימה רשת מקצועית ללימודי איפור ולמקצועות היופי. סניפי הרשת פזורים ברחבי הארץ וממוקמים בתל אביב, בירושלים, באשדוד ובבאר שבע, מדי שנה מסיימים בהם את לימודיהם מאות תלמידים שרוכשים ידע מקצועי רחב במגוון הסמכות.

תחום האופנה והיופי אינו נח על שמריו לרגע אחד, וכל העת מתפתחות בו מגמות ואופנות חדשות. גם החידושים הטכנולוגיים שנכנסו בשנים האחרונות לתחום האיפור והקוסמטיקה העלו את רמת המקצועיות של הענף, וחייבו את בעלי המקצוע להתאים את עצמם לקדמה ולדינאמיות של הענף. בעלי המקצוע העוסקים בתחומים אלה נדרשים כל העת להתעדכן בשיטות העבודה החדשות ולהרחיב את ארגז הכלים שלהם, ואלו המעוניינים להשתלב בתעשייה זו נדרשים לרכוש ידע עיוני ומעשי מקצועי ומקיף במיוחד.

 


הלימודים ברשת

הלימודים ברשת בתי הספר לאיפור ויופי רוית אסף חושפים את הלומדים בהם לסודות המקצוע בתחום האיפור והיופי ומפגישים אותם עם נושאים עיוניים ומעשיים מגוונים. שיטות ההוראה בקורסי ההכשרה הן ייחודיות ועדכניות ותכניות ההוראה מותאמות לדרישות המחמירות של משרד העבודה. היתרון של הלימודים ברשת זו הוא בידע המקצועי, בעצות המעשיות ובסודות המקצוע, המועברים לתלמידי הקורסים השונים על ידי מיטב המאפרים בארץ ובעולם.

רשת בתי הספר מציעה מגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה בהיקפים וברמות התמקצעות שונים. בין הקורסים שמתקיימים במוסד הלימוד:

 

מגמת איפור

 

 • קורס איפור מקצועי: הקורס מקנה ידע וטכניקות רבות באיפור מקצועי ומתאים גם לחסרי ידע קודם. הוא כולל כ - 22 מפגשים ומוכר על ידי משרד הכלכלה והתעשייה.

 

 • קורס איפור אומנותי: הקורס מעניק כלים למאפרים להשתלב בתחומי הטלוויזיה, הבמה והקולנוע. היקפו כ - 15 מפגשים.

 

 • קורס איפור AIR BRUSH: קורס איפור איירבראש מתאים למאפרים מקצועיים שמעוניינים להכיר טכניקה חדשה נוספת, הוא כולל כ - 5 מפגשים.

 

 • קורס איפור קבוע: הקורס מתאים לעוסקים במקצועות היופי והאסתטיקה, היקפו כעשרה מפגשים.

 

 • קורס איפור ביוטי: במהלך קורס זה יכולים העוסקים באיפור לחדד את המיומנויות המקצועיות ולהיחשף לשלל טרנדים וסגנונות עכשוויים.


מגמת עיצוב שיער ותסרוקות

 

 • קורס עיצוב תסרוקות: הקורס מתאים למעוניינים להשתלב כמעצבי שיער וכן לסטייליסטים ולמאפרים שברצונם להתמחות גם בספרות. הקורס כולל כ - 21 מפגשים.

 

 

 • קורס ספרות גברים וילדים: מסלול זה מתאים הן לבעלי ניסיון בתחום והן למתחילים ובמהלכו מכירים מגוון סגנונות וטכניקות ספרות לגברים.

 

מגמת טיפוח וציפורניים

 

 • קורס בניית ציפורניים: הקורס מקיף שלל שיטות לטיפול ולטיפוח הידיים והציפורניים. הקורס מוכר לפיקדון.

 

 • קורס פדיקור מניקור: המסלול מקיף טכניקות מקצועיות רבות בפדיקור ומניקור וכולל גם התנסות בשימוש בציוד המקצועי. הקורס, שהיקפו כ - 72 שעות, מוכר לפיקדון.

 

 • קורס לק ג'ל: במהלך קורס לק ג'ל ניתן להכיר את אחד הטרנדים המבוקשים בתחום עיצוב וטיפוח הציפורניים.

 

מגמת סטיילינג

 

 • קורס סטיילינג מקצועי: הקורס מאפשר היכרות מעמיקה עם כל רבדי עולם הסטיילינג והסגנון. התכנית, שמקיפה 18 מפגשים, כוללת גם סדנאות שיווק ובוק מקצועי.


סגל הוראה ברשת

מערך ההדרכה של הרשת מונה מאפרים בעלי מוניטין וניסיון בתחום האיפור והטיפוח, חלקם אף משתתפים בהפקות כגון תחרויות יופי, תכניות טלוויזיה, הפקות איפור למגזינים והפקות לקטלוגים ולקמפיינים מובילים. ניסיונה של רוית אסף בתעשיית האופנה ועמידתה הממושכת תחת אור הזרקורים הובילה אותה להתמקצע בתחום ולהכיר את רמת המקצועיות הנדרשת ממאפרים כדי להפוך למבוקשים ולמצליחים. במקביל לכך, גם הידע הנרחב שרכשה מנהלת הרשת בתחום האיפור והאופנה, אפשר לה לבחור את צוות המורים בקפידה ולהתייחס להתמחויות השונות בתחום האיפור ומקצועות היופי ובהם איפור אופנה, איפור במה וטלוויזיה, איפור כלות, שימוש בסטיילינג ועוד.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp