קמפוס שטראוס - לימודים לציבור החרדי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קמפוס שטראוס.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

קמפוס שטראוס ללימודים לחרדים


אקדמיה באווירת התורה


קמפוס שטראוס הוא מוסד אקדמי ללימודים לחרדים, אשר הוקם על ידי המכללה האקדמית "הדסה" ומכון "לומדה" ללימודי מקצוע לציבור החרדי. במרכז, שממוקם בעיר ירושלים, מתקיימים מסלולים שונים לתואר ראשון לחרדים, במקצועות כמו למשל ניהול, תקשורת, מדעי המחשב וקלינאות תקשורת. התכניות מתקיימות בהפרדה מלאה בין גברים לנשים, כאשר תכני הלימוד מפוקחים על ידי רבנים כך שיותאמו לדרישות ההלכה ולאורח החיים החרדי של הסטודנטים. מרבית מסלולי הלימוד מתפרשים על פני פרק זמן של שלוש שנים, אולם חלקם מתקיימים בהיקף של ארבע שנים או שלוש שנים וחצי.

 


מסלולי הלימוד


ניהול (B.A)


לימודי הניהול בקמפוס שטראוס מתמקדים בהכשרת עובדים לתפקידי מפתח בארגוני שירות, זאת על רקע מגמת צמיחה בענף השירות ללקוח בשנים האחרונות. הסטודנטים יכולים לבחור להתמחות באחת משלוש מגמות: משאבי אנוש, תיירות או בריאות. הם לומדים על פעילות ארגונים במגזר הציבורי והעסקי, ורוכשים כלים לניהול כוח האדם והפן הפיננסי.


תקשורת וממשל (B.A)


מסלול זה, שמיועד לגברים בלבד, נוגע ליחסי הגומלין בין התקשורת לפוליטיקה. הסטודנטים דנים בהשפעות המדיה על הצופים, בשינויים טכנולוגיים בענף ובאסטרטגיה פוליטית. לצד תכנים עיוניים, הם רוכשים כלים מעשיים לניהול קמפיינים תקשורתיים. התכנית נעשית בשיתוף פעולה עם פרשנים, דוברים, ואנשי ציבור כמו יועצי תדמית ועוזרים פרלמנטרים.

 


ביוטכנולוגיה (B.S)


ענף הביוטכנולוגיה נוגע ביישום הטכנולוגי של הביולוגיה לתעשיית המזון, התרופות, החקלאות, איכות הסביבה, הרפואה והקוסמטיקה. תכנית הלימודים משלבת בין ידע עיוני לבין עבודת מחקר מעשית במעבדות, בהן מתרגלים את שיטות העבודה דרך מגוון פרויקטים. הסטודנטים עוסקים, בין היתר, בגנטיקה, בתהליכי ייצור ובניהול סטרטאפ, וכן דנים בהשלכות החברתיות והאתיות של מדע זה.

 


מדעי המחשב (B.Sc.)


לימודי מדעי המחשב לחרדים בקמפוס שטראוס עוסקים בהיבטים שונים בתוכנה, בחומרה, במערכות ידע ובתקשורת ברשת. התכנית כוללת הכשרה מתמטית מעמיקה לצד התנסות מעשית בשפות התכנות השונות במסגרת מעבדות. כמו כן, לוקחים הסטודנטים חלק בפרויקטים עם חברות הייטק וארגונים.


אופטומטריה (B.Optom.)


האופטומטריה עוסקת בחקר תהליך הראייה האנושית, ובטיפול בתקלות שמתהוות בה. התכנית ללימודי אופטומטריה לחרדים משלבת בין ידע עיוני לכלים קליניים מעשיים ומתקיימת במסלול לנשים בלבד. הסטודנטיות לומדות לבצע אבחונים לבעיות ראייה שונות, וכן מכירות את אמצעים שונים לשיפור הראייה כמו עדשות מגע, משקפיים וניתוחי לייזר. תכנית זו מתפרשת על פני ארבע שנות לימוד.

 

הפרעות בתקשורת (B.A)


בקמפוס שטראוס מציעים מסלול לימודי קלינאות תקשורת לחרדים, שמיועד לנשים בלבד. התכנית עוסקת בשיקום ובאבחון של לקויות שונות בשמיעה, בדיבור ובבליעה בקרב ילדים ומבוגרים. החל משנתן הראשונה, מתנסות הסטודנטיות בעבודה מעשית במכוני שמיעה ובקליניקות דיבור. הלימודים מתרשים על פני שלוש שנים וחצי.

 

מדעי המעבדה הרפואית (B.Med.Lab.Sc)

 

תכנית זו נפרשת על פני כשלוש שנים והיא מכשירה את הסטודנטים להשתלבות במעבדות קליניות ומחקריות. הלימודים מקיפים מגוון של תחומים מדעיים ומאפשרים לסטודנטים להכיר מקרוב את תהליכי העבודה במעבדות מתקדמות בתעשייה של היום.

 

תנאי קבלה למסלולים


מרבית המסלולים מקבלים מועמדים בעלי תעודת בגרות מלאה או בוגרי מכינות קדם אקדמיות לחרדים. המועמדים נדרשים לעבור מבחני קבלה פנימיים וריאיון אישי. בחלק מן המסלולים נדרש גם ציון בבחינה הפסיכומטרית או במבחן אמי"ר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על קמפוס שטראוס

התקבלו 20 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

קמפוס שטראוס
24/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני אוהבת את החברה וההנאה אבל זה מאד קשרה לי שאני חיה בתקופה זו על הקצה כי אני לטמדת וכל כספי נגמר ע קרא עוד...

על הקמפוס

יש אווירה מאד טובה ההנהלה שם מאד מתייחסת יפה לסטודנטיות הם עוזרים ומביאים לנו כלי עזר ומשפצים אותנו  קרא עוד...

קמפוס שטראוס
16/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המוסד שלנו הוא יחסית חדש ... הצוות הוא עושה את המקסימום שנצליח מה שכן במכללת הדסה פחות שמים לב לקמפ קרא עוד...

על הקמפוס

אם כבר שאלתם על קפיטריה אז באמת זה ממש זוועה אצלנו יש מכונת קפה שלא עובדת ומקרר חדש שרק עכשיו שמו יש קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים939 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp