קורס Revit - הנדסאים באריאל

הנדסאים באריאל

קורס Revit בהנדסאים באריאל

 

כחלק מהחזון ומהשאיפה למצויינות מציע מרכז הנדסאים באריאל לימודי תעודה המיועדים להעשרה ופיתוח יכולות גם לאנשי מקצוע וגם לסטודנטים בעלי תואר אקדמי. לימודי התעודה מעניקים אופציות תעסוקה חדשות ומיועדות הן למעוניינים בהסבה מקצועית והן למעוניינים להעמיק את ידיעותיהם ולהרחיבן.

 

קראו על: קורס תוכנה

 

הקורסים מיועדים לקהל הרחב, לבוגרי המרכז האקדמי, לאירגונים שונים ועוד. הלימודים מעשירים גם מבחינה תאורטית וגם מבחינה מעשית. בנוסף, סגל המרצים בלימודי התעודה הוא מהטובים והמקצועיים בתחומם. מרכז הנדסאים באריאל מציע מגוון לימודי תעודה, קורס Revit הוא אחד מהם.

 

מהי תוכנת ה-Revit

 

תוכנת ה-Revit מיועדת לתכנון והפקת סרטוטי מערכות בניין. התוכנה מאפשרת צמצום טעויות הנוצרות מתיאום לקוי בין מהנדסי מיזוג האויר, החשמל והצנרת לבין האדריכל ומהנדס הקונסטרוקציה. השימוש של כל הצדדים בתוכנה זו מאפשרת קבלת החלטות טובה יותר ושיתוף פעולה פורה ומוצלח יותר. כל זאת עקב העובדה שכל אנשי המקצוע משתמשים במודל יחיד המתעדכן באופן קבוע ובו זמני בקרב כל הגורמים הקשורים לפרויקט.

 

ישנם כמה יתרונות בולטים לתוכנת ה-Revit, ביניהם:

 

  • אפשרות תכנון עם אובייקטים ולא עם קווים.
  • מאפשרת קצב שינויים מהיר.
  • מאפשרת תיעודי בניה מדוייקים.
  • מאפשרת מעבר מהיר בין שלבי התכנון.
  • שומרת ומפקחת על תיאום בין המערכות.
  • מאיצה את תהליך התיעוד.

 

למי מיועדת התוכנה?

 

התוכנה בבסיסה מיועדת עבור אדריכלים ומעצבי פנים אך רלוונטית גם למהנדסים ואנשי מקצוע בתחום הבניין. כיום, יותר ויותר משרדי אדריכלים מבינים את הפוטנציאל ואת יתרונות התוכנה ועוברים להשתמש בה באופן קבוע. התוכנה מאפשרת תכנון מידי בתלת מימד של חתכים, תכניות, פרטים ורשימות.

 

התוכנה נמצאת בשימוש בעיקר בתחום ה-BIM) Building Information Modeling) העוזרת בתכנון וסרטוט ממוחשב ובנוסף מכילה את כל פירטי המידע הרלוונטיים למבנה בכל האספקטים הקיימים. אחד מיתרונות התוכנה הוא שהיא מאפשרת כתבי כמויות מדוייקים וללא פגמים.

 

מטרת ומשך הקורס

 

קורס Revit במרכז הנדסאים באריאל מיועד להקנות רקע וידע רלוונטי בהפעלה ושימוש בתוכנה. הקורס יאפשר ויכשיר לשימוש בתוכנה באופן מעשי מיד עם תום הלימודים. משך הקורס הינו כ-64 שעות לימוד אקדמיות. בוגרי הקורס שיעמדו בכל התנאים יקבלו תעודת גמר מטעם הנדסאים באריאל.

 

למידע נוסף לחצו: הנדסאים באריאל

עוד מסלולי לימוד - הנדסאים באריאל

מתוך פורום הנדסאים באריאל

הנדסאי בניין שאלות רישום
אורן
1 תגובות
מסלול הנדסת מכשור רפואי מותאם לאנשים עובדים
נופר
1 תגובות
לימודי ערב הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
זיאד
1 תגובות
מה משך לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים באריאל?
אנונימי
1 תגובות
השלמת לימודי הנדסה להנדסאים באריאל
נרמין מנסור
1 תגובות
קבלה להנדסאי בניין באוניברסיטת אריאל
דניאל
ללא תגובה
האם צריך פסיכומטרי כדי להתקבל להנדסאים באריאל?
קרן צוגמן
5 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp