רוצה פרטים על קורס VHDL?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימוד VHDL - שפת תכנות בעולם החומרה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס VHDL? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס VHDL

 

הקשר בין חומרה לתוכנה

 

VHDL היא שפת תיאור חומרה, והיא נמצאת בשימוש בתהליך התכנון, כמו גם במימוש סביבות הבדיקה המשמשות בתחום החומרה. מדובר באחת השפות המובילות כיום בתחום זה, כאשר היא מאפשרת התמודדות עם תכנונים מורכבים, מאפשרת אחידות בתכנון, פיתוח מהיר של תכנונים ספרתיים, ועוד.

 

על הקורסים

 

קורס VHDL מיועד לאנשים מתחום האלקטרוניקה ומתחום החומרה, המבקשים לרכוש לעצמם ידע והכשרה לשימוש בתוכנה זו. הקורסים ללימוד התחום מוצעים במגוון מסלולים, כאשר חלקם מיועדים לחסרי ניסיון בענף, וחלקם קורסים למתקדמים – המיועדים לבעלי ניסיון בהנדסת חומרה ובפיתוח חומרה. מסלולי הלימוד הבסיסיים הם מעמיקים ויסודיים, והם משלבים בין ידע תיאורטי ובין התנסות מעשית עצמאית נרחבת של התלמידים. כך, תכניות הלימודים מעניקות לסטודנטים את המיומנויות הדרושות לתכנון בשפה זו, לכתיבה של סביבות בדיקה שונות, ועוד.

 

נושאי הלימוד בקורס

 

אלה הם כמה מנושאי הלימוד הנכללים בקורס VHDL בסיסי:

 

 • פקודות סדרתיות
 • Process
 • גוף הארכיטקטורה
 • שפה ותחביר
 • עקרונות שפת תיאור חומרה
 • מודלים משולבים
 • סוגי Data ואופרטורים – פשוטים ומורכבים
 • ועוד

 

מוסדות לימוד אפשריים

 

 • ג'ון ברייס הדרכה – מוסד לימודים זה מציע שני מסלולים בתחום: קורס מבוא ל-VHDL, הנלמד בהיקף של 32 שעות לימוד אקדמיות, וקורס VHDL למתקדמים, הנלמד בהיקף של 24 שעות לימוד אקדמיות, ומיועד לבעלי היכרות עם השפה.

 

 • מכללת סלע – מציעה אף היא קורסים בשתי רמות:"VHDL for FPGA & ASIC Designers", וקורס "Advanced VHDL and Hardware Design". המסלול הראשון מוצע במתכונת של 4 ימי לימודים, והשני – במתכונת של יומיים לימודים.

 

 • בית הספר הארצי להנדסאים בקריית הטכניון – מקיים לימודי VHDL המיועדים לחסרי ניסיון בתחום. המסלול נלמד בחיפה, בהיקף של 70 שעות לימוד אקדמיות.

 

 • מכללת טכנולוגיות – המכון לפיתוח הייטק – מציעה מסלול הכשרה מקיף בתחום, מסלול "FPGA Engineer – Board&Chip Designer". המסלול מכשיר מהנדסי פיתוח חומרה, הוא מקיף כ – 130 שעות לימוד אקדמיות, ונפרש על פני 16 ימי לימוד מלאים (שאינם ברצף).

 

קהל היעד ותנאי הקבלה

 

הקורסים בתחום זה מיועדים בעיקר לעוסקים בפיתוח חומרה בעלי תואר הנדסאי או בוגרי תואר ראשון בהנדסת מחשבים. עם זאת, חלק מן המסלולים מיועדים לאנשים בעלי רקע באלקטרוניקה ובשפות תכנות מסוימות, אך אינם דורשים כל רקע או ידע מוקדם בתחום עצמו. תנאי הקבלה למרבית המסלולים הם ידע בשפות תכנות, ניסיון בתכנון דיגיטלי, והיכרות עם מבנים לוגיים.

 

אפשרויות התעסוקה

 

בתום הלימודים במסלולים אלה יוכלו הבוגרים להשתלב בתעשיות ההייטק ובתעשיות נוספות העוסקות בחומרה ובפיתוח חומרה, במגוון רחב של תפקידים וביניהם תחזוקה של מערכות בדיקה מבוססות VDHL שנכתבו על ידי אחרים ושימוש בהן, כתיבת תכנונים בעצמם, וביצוע בדיקות חומרה בשימוש בשפה זו.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס VHDL?

רוצה לדעת יותר על קורס VHDL?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp