לימודי סקצ`אפ לתעודה במכון הטכנולוגי HIT

HIT חולון - לימודי תעודה
HIT חולון - לימודי תעודה
HIT חולון - לימודי תעודה
HIT חולון - לימודי תעודה

אהבת? שתף ב:

 

מסלול הלימוד אינו פעיל

 

קורס סקצ'אפ במכון הטכנולוגי חולון HIT

 

HIT, הינו מוסד לימודים מוביל הידוע גם בשם "המכון הטכנולוגי חולון". המכון הוקם בשנת 1969 ואילו בשנת 1999 הוכר כמוסד להשכלה גבוהה מטעם המל"ג, תחומי התמקדותו העיקריים כוללים לימודי הנדסה, לימודי עיצוב, טכנולוגיה ומדעים. כמו כן, קיימים מסלולי לימוד רבים ומגוונים במקצועות נדרשים. סגל ההוראה של HIT כולל מרצים מן השורה הראשונה, אקדמאים ומהנדסים בכירים המקפידים על מצוינות אקדמית. בוגרי המכון מסיימים את לימודיהם עם ידע תיאורטי רב לצד יכולות יישומיות גבוהות, מה שמהווה יתרון בולט להשתלבות מהירה בשוק העבודה הישראלי.

 

מה זה סקצ'אפ?

 

הסקצ'אפ הינה תוכנת ייחודית אשר מיועדת לבניית מודולים תלת- מימדים ממוחשבים, מדובר בתוכנת עיצוב והדמיה הנחשבת למהפכנית כיוון שהקלה רבות על העבודה בתחום זה. ניתן ללמוד את התוכנה במהירות, השימוש בה אפשרי לכל אחד והיא מפגינה יכולות גבוהות בהפקה, עריכה ובניית מודולים שונים.

 

למי מיועד קורס זה?

 

קורס סקצ'אפ של המכון הטכנולוגי חולון פונה לקהל המתעניינים הרחב, בייחוד לכל הסטודנטים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בתחום ומעוניינים לרכוש את הכלים הנכונים לשימוש בתוכנה זו. כמו כן, מתאימים הלימודים בקורס זה גם לאנשי מקצוע מהתחום אשר ברצונם לשפר את יכולותיהם המקצועיות ו/ או לרכוש טכניקות עבודה נוספות.

 

תוכנית הלימודים

 

במהלך הלימודים בקורס סקצ'אפ מקבלים המשתתפים ידע יסודי אודות התכנה ולומדים כיצד לשלוט בה באופן מלא, לעבוד עם כלי השרטוט והעריכה, להבין את עולם השרטוט התלת מימדי ועוד. הקורס כולל מפגשים, רכישת פרקטיקה מעשית וביקורת על עבודות המשתתפים ואילו בסיומו הם יוצאים עם כל הכלים הדרושים לביצוע אנימציות, חומרים, הצללות והדמיות ברמה גבוהה. תוכנת הסקצ'אפ נחשבת כיום לתוכנת העיצוב וההדמיה התלת-ממדית המוכרת והפופולארית ביותר בעולם.

 

מה לומדים?

 

להלן הנושאים העיקריים הנלמדים בקורס סקצ'אפ של המכון הטכנולוגי חולון:

 

  • יישומי תוכנת הסקצ'אפ
  • מבוא והיכרות עם תוכנת הסקצ'אפ
  • ארגון גיליון העבודה
  • ממשק העבודה
  • היכרות עם כלים בסיסיים ומתקדמים
  • ועוד.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס סקצ'אפ של המכון הטכנולוגי חולון נדרשים לעמוד בתנאי הקבלה הבאים: בעלי תעודת סיום 12 שנות לימוד מטעם משרד החינוך, להתחייב להפגין נוכחות בכ- 80% משיעורי הקורס, להגיש עבודות ופרויקט גמר. פרט לכך הסטודנטים אינם נדרשים להיות בעלי ידע קודם בתחום.

 

משך הלימודים

 

קורס סקצ'אפ של המכון הטכנולוגי חולון כוללים 6 מפגשי לימוד, כל מפגש נפרש על פני 4 שעות אקדמיות, סה"כ 24 שעות אקדמיות.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

עם תום הלימודים בקורס סקצ'אפ, הבוגרים אשר עמדו בכל הדרישות זכאים לתעודת סיום מטעם היחידה ללימודי חוץ של המכון הטכנולוגי חולון. לאחר סיום הקורס הם יכולים לשלב את הידע שרכשו בעבודתם בתחום העיצוב, ההדמיה והתלת-מימד או לעבוד עם התוכנה באופן עצמאי. נדגיש כי בתוכנה זו עושים שימוש רב מעצבי פנים ואדריכלים.

 

עוד מסלולי לימוד - HIT חולון - לימודי תעודה