קורס SQL מנהלי בסיסי נתונים בג`ון ברייס הדרכה

קורס SQL מנהלי בסיסי נתונים בג`ון ברייס הדרכה

קורס מנהלי בסיסי נתונים SQL בסביבת Microsoft Server 2014 בג'ון ברייס הדרכה

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של ג'ון ברייס הדרכה לחצו כאן


מומחיות בין לאומית

טכנולוגיות הרשת והמידע הארגוני של ימינו הם מתקדמות מאי פעם. מגמות השכלול הללו יצרו ביקוש מוגבר למומחי ניהול תשתיות וניתוח מערכות. מנהלי בסיסי הנתונים, שקרויים גם DBA, הם בעלי חשיבות רבה לכל ארגון עסקי והם יכולים לסייע לצמיחה ולייעול דפוסי העבודה.

 

קורס SQL שמציעים בג'ון ברייס הדרכה בא להכשיר את תלמידיו לתפקידי DBA בסביבת העבודה של חברת מיקרוסופט. התכנית באה לתת כלים טכניים חשובים לעוסקים בעולם מערכות המידע והיא מקיפה את הסוגיות העדכניות ביותר של סביבת SQL. מוסד הלימוד מקיים שותפות עם חברת מיקרוסופט העולמית וכך מכין את התלמידים לקראת מעבר בחינות שחיוניות לקבלת הסמכה בין לאומית בענף.

תכנית הלימודים

לאורך קורס התכנות לומדים כיצד לפתח בסיסי נתונים בהתבסס על SQL, מתוך שימוש בפיתוח פרוצדורלי. בהמשך, הם בוחנים כיצד לתכנן ולבנות בסיסי נתונים מותאמים לארגונים שונים, ואיך להתקינם ולהטמיעם בארגון. כמו כן, הם עוסקים במכלול צדדי האחזקה, התחזוקה וביצוע גיבויים, כמו גם בפתרון תקלות, כיוונון בסיסי נתונים ועוד.

בקורס אף מכינים את התלמידים למעבר מוצלח של בחינות ההסמכה החיצוניות מטעם חברת מייקרוסופט להסכמת MCSA. זוהי הסמכה בין לאומית מוכרת בתעשיית ההייטק בעולם כולו.

מתכונת הלימודים

 

במהלך הקורס התלמידים עושים שימוש בספרות המקצועית של חברת מיקרוסופט ומתרגלים עבודה בסביבה המוכתבת על ידיה. המסלול מקיף כ - 275 שעות לימוד, מתוכן מוקדשות כ - 60 שעות לעבודה עצמאית על פרויקט הגמר היישומי. במסגרת העבודה המסכמת התלמידים צריכים לעצב, להטמיע ולתחזק בסיס נתונים ארגוני לפי הכלים הנלמדים לאורך הקורס. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע כקורס ערב. נכון להיום הקורס מוצע בסניף תל אביב של מוסד הלימוד בלבד.


נושאי הלימוד

 

 • פיתוח בסיסי נתונים
 • מערכות בינה עסקית BI
 • כתיבת שאילתות בסיסיות
 • אחריות מנהלי בסיס הנתונים
 • כוונון אפליקציות ובסיסי נתונים    
 • תחזוקת רשת
 • טיפול בתקלות
 • סקריפטים TSQL
 • יסודות ב - NoSQL    
 • ועוד


קהל היעד ותנאי הקבלה

תכנת זו מתאימה לבעלי ניסיון ורקע מעשי בתחומים הקשורים למערכות נתונים. בין היתר יכולים להתקבל מתכנתים ואנשי מערכות מידע, מנתחי מערכות מידע ומנהלי תשתיות. עליהם להיות בעלי יכולות הבנה וקריאה בשפה האנגלית ברמה טובה. כחלק מתנאי הקבלה, המועמדים נדרשים לעבור בחינת מיון פנימית וריאיון אישי.

 

 

תעודה

 

כדי לסיים מסלול זה בהצלחה, התלמידים צריכים להשתתף ב - 80 אחוזים מסך המפגשים, להגיש את המטלות ולהשלים את הפרויקט המסכם. הבוגרים יכולים לגשת לבחינות הסמכה SQL server של חברת מיקרוסופט, שמורכבים משלושה מבדקים שבודקים את הידע בניהול בסיסי נתונים. מי שעוברים את המבחן בהצלחה מקבלים הסמכת MSCA: SQL server 2014 מטעם חברת Microsoft.

אפשרויות תעסוקה

בתום הקורס ועם קבלת ההסמכות השונות הבוגרים יכולים להשתלב בעבודה בחברות הייטק מסוגים שונים, בגופים ביטחוניים, בחברות תקשורת גדולות, בבנקים ובמסגרות ממשלתיות וציבוריות כמנהלי בסיסי נתונים. בבית הספר מציינים כי מחלקת ההשמה של ג'ון ברייס הדרכה מסייעת לבוגרים להשתלב בתעסוקה בתחום בתום הלימודים.

 

 • כמה ניתן להרוויח באנשי DBA? קראו עוד על שכר DBA

 

 

למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce
עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה
חוות דעת של סטודנטים על קורס SQL - ג`ון ברייס
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

ג`ון ברייס הדרכה
03/09/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שעות נוחות והרבה זמן לימוד צוות נחמד ומסור ומיקום נוח

על הקמפוס

מקום קטן נחמד עם צוות מקסים. קל מאוד להגיע עם תחבורה והמקום נראה יפה ונוח ללמידה

טיפים

תלמדו מה שאתם רוצים בגיל מוקדם ואל תתחילו מאוחר. אם תרצו לטייל או לבלות עדיף שתעשו זאת בראש שקט


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp